Selamun aleyküm, bir sorum olacak istişare etme açısından buraya yazmak istedim. Arkadaşımla ortak bir ofis açtık Web sitesi kurumsal kimlik grafik işleri vs. Yapıyoruz. Yakın tanıdığımız bizle aynı işi yapan büyük bir firma düşük bütçeli (7000) altı Web sitesi işlerini bize yönlendirecek. Aldığımız işlerden %30unu firmaya vericez. Sizce mantıklı mı? Oran çok mu? Piyasa nedir bu durumda vs. Görüşlerinizi bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi Akşamlar;
Yaklaşık 2 ay önce arkadan bir araca çarptım ufak tefek çizikler dışında hasar olmayınca tutanak tutmadık. Daha sonra bir araç geri geri gelirken beni fark etmeyip korna çalmama rağmen çarptı. Bu kazada da zamanım olmadığından yine tutanak tutmadım. Daha sonra fark ettim farların altında 1 1,5 cmlik boşluklar olmuş yani tampon aşağıya düşmüş.

Sorun şurada başlıyor kasko ile yaptırmak istiyorum. Yanlız tutanak olmayan kazaya ne derler nasıl kabul ederler bilmiyorum. Ne yapmalıyım?

#OtoSeyir #akış #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Türkiye hosting devlerinden SadeceHosting elektrik rızası nedeniyle kendi web sitesi dahil barındırdığı tüm web siteleri offline durumda! Aman ne güzel memnuniyet önemli tabi. #akis

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Beykoz Vodafone Net - Aa Bakın İnternet #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi akşamlar..
25 bin lira civarina araba önerileriniz. Ben megane 2 düşündüm sizce iyi midir? #akış #TeknoYardım #OtoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 17

Trek 4300 Satılık Daha Üst Seviye Bir Bisiklet Almayı Düşünüyorum. #akış #tsbisikletkulübü
Sahibinden Link : http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-uygun-fiyatli-trek-4300-dag-bisikleti-19-kadro-297826814/detay

BeğenFavori PaylaşYorum yap