Paribu'dan binance'ye nasıl btc gönnderilir adım adım anlatan olursa çokutlu olurum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7
Soul Calibur paylaştı.

vay lp ve gamsız kafeinsize konuk olmuş haberimiz yok 😀

TEKNOSEYİR ile Öldüren Sorular #16 | Obi-Wan Kenobi Bildiğiniz Gibi Değil!

Bu hafta Öldüren Sorular'da en çok talep ettiğiniz kanallardan biri olan Teknoseyir'den Levent Pekcan ve Murat Gamsız konuğumuz oldu. Bir sonraki programımız...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu milletin .... koyacağız diye boşa demediler. 02:00 -08:00 de modemi resetlemedin diye gb'ı 1 tl ve 2 tl'den öyle öpecekler ki. Bunlar hepsi önceden planlı, ayık olun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8
 • aentorries @aentorries

  arkadaş kısaca diyor ki bunlar danışıklı , giren çıkan kullanıcıya, kılıfına uyduracaklar

 • Daviance @daviance

  AYNEN katılıyorum ,koyacağız demişti şimdi koyma başlıyor. hatta ben tahadüt vermiş insanlara bile yapacaklar diyorum nasolsa şirket fonun içinde ve ohaldeyiz dava falan mahkemeler çookkk uzun süreler alır.

 • Soul Calibur @soulcalibur

  Ay sonunda nasıl teknik sebeplere dayanarak geçiriyorlarsa şimdi hergün olacak.

 • serhanhepsen @serhanhepsen

  Çoğu kişi olayı yanlış anlıyor.

  1- Bugünden itibaren mevcut aknli paket kullanan taahütlü abonelere düzenleme getirildi (2-8 arası vs vs)
  2-Kablonet ve Süperonline(kesin değil) bu olaya cevaben TAAHÜTSÜZ ve YENİ aboneler için aknsiz paketleri kaldırıyoruz ve kotalı paketler getiriyoruz dedi. Kotayı aşınca gb başına para ödeyeceksiniz dediler.

  Yani gb başına para ödeyecek aboneler için bu akn düzenlemesinin gece 2-8 arasının vs hiç bir önemi yok. Çünkü onlar bu olaya dahil değiller.

  Özetle 1 mayıstan sonra taahütlü abonelere belli oranda düzenlemeler var. Taahütsüzler ve yeni aboneler içinde (kablonet vs süperonline) kota ve gb başı para var 🙂

  Tabi akıllı sınırsız gibi ölümle korkutup vereme razı etmek şeklinde paketlerde sunmuşlar.

  • Murat Gamsız @gamsizm

   Hayır BTK kararında 2-8 arası kotadan sayılmayacak dedi. Hatta AKN limiti aşılmış olsa bile. Yani o ifade AKN'ye değil kotayı bağlayıcı. Yeni tarifede de kota uygulaması devam ediyor. 2-8 arası sayılmamak durumunda. Ama tabii burası Türkiye.

  • serhanhepsen @serhanhepsen

   @gamsizm BTK düzenlemeyi Akn kapsamında yaptı ama. Yani düzenleme yapıldığında ortada ciddiye alınacak bir kotalı paket yoktu. Açıkçası yeni tarifelerde 2-8 arası sayılmazsa çook şaşırırım. Hee sayılmaz nasıl sayılmaz arkadaşın dediği gibi tüketiciye yarar sağlasın diye değil tamamen tüketiciyi dolandırmak için sayılmaz. Olan her halükarda tüketiciye olur.

Tarifeler BTK'nın onaylamış olduğu tarifeler. Devlet ve iss'ler bir olmuş bizi öpüyorlar. Ben burada iss'lerde suç aramam. Demekki bu iss'ler az bile yapıyor bize, biz bu kadar öpülmeye meraklıysak, yunanistan'da olsa o btk binasını yıkarlar. Sonuç olarak olanlar şüphesiz batının hiper internetimizi ve gsmh'mizi kıskanmasına dalalettir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

BTK hepimizi kazıkladı, bu işin çözümü iSS'lerde değil BTK'da. Hadi iyi niyetle düşünelim BTK olacakları düşünmedi, aynı gün aksiyon almadığına göre çok güzel kontrollü darbe yaptılar. Hepinizi meydanlara davet ediyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Apple Music e 3 ay beles uye olayım dedim. 2 TL'mi iç etti üye girişi yapınca da 3 aylık üyelik al diyor. Paramı iç ettin Apple lanet olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap