Vodafone

6670 Live TV Haksız Servis Ücreti

Kasım 2016 ayına ait faturamda içerik servis ücreti adı altında 56 TL'lik bir ücret detayı görünce müşteri hizmetlerini aradım. Bana 10.11.2016 tarihinde 6670 Live TV servisine üye olduğumu belirttiler. Ancak hiçbir şekilde böyle bir servise üye olmadığımı söyledim. İnternette gezinirken bir reklam butonuna ya da pop-up pencereye tıkladığımı böylece üye olabileceğimi söylediler. Bu kadar basit şekilde haberiniz olmadan sizi üye yapıyorlar. Sorumluluk kabul etmiyorlar ancak ilgili servis şirketine böyle bir ücretin ödenmesi için aracılık yapabiliyorlar. Belli ki arada bir anlaşma söz konusu ve bizler kullanıcı olarak burada mağduruz. Ben ilgili servisi kendi numarasından aradım sözde üyeliğimi iptal ettim. Ancak şimdi her ay böyle bir üyeliğim var mı diye sormam mı gerekecek?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

PS4 Pro hakkında bir sessizlik var sanki. 11 kasım olmasına rağmen internet basınımızda hala tam bir inceleme yayınlanmadı. Hayır ürün gerçekten çok güzel de başından mı kalkamıyor millet nedir =)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

Google play store özellikle güncelleme ekranında ingilizce olmuş. Güncellemede de sorun çıkarıyor. Sizde böyle birşey var mı? Ayrıca tabletim ve eşimin telinde de aynı durum var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Messenger ve facebook mobilde o kadar çok ram ve batarya tüketiyorlar ki özellikle messengeri telefonumdan silince batarya ömrüm hissedilir derecede arttı. Mesajlarıma web üzerinden bakıyorum artık. Bu arada haberden farklı olarak HTC one m8s kullanıyorum.

Facebook and Messenger now require 2GB RAM on Windows 10 Mobile devices

For the time being, Facebook and Messenger apps remain available even for those with phones that pack less than 2GB RAM, which makes us believe that developers have updated the minimum requirements in...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amazondan sistem toplamak ne kadar mantıklı? Hepsi olmasa bile kasa, soğutucu gibi daha az garanti isteyen parçalar olabilir mi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Hata Hakkında!
LG 42LA660S model Tv'de kendi içindeki dahili uydu ile kurulum yaptıktan sonra bütün kanallar (HD dahil) sorunsuz bir şekilde geliyor. Ancak tv'yi kapatıp açınca herşey silinmiş "program bulunamadı" kurulum yapın vs. diyor. Böyle bir sorunla karşılaşan var mı? Yazılım en son sürümdedir. Başka hiç bir sorun yoktur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yardım gerek?
Merhaba arkadaşlar. Lenovo Y560 Laptop a sahibim. Bugün son gün olması itibariyle Windows 10 güncellemesi sırasında elektrik gitti ( pil bozuk takılı değildi) Şimdi ise güç düğmesine basınca bir iki saniye ışık yanıyor ekran bios gelmiyor akabinde kapanıyor. Sizce buradan dönüş mutlaka teknik servis mi? Harddisk zarar görmüş müdür? Saygılarımla

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Lenovo Y560 ürününü 3 yıldan beri kullanmaktayım. Son bir haftadır, bilgisayarı kullanmaya başladıktan 10 dk sonra klavye ve touchpad çalışmayı durdurup hiç bir şekilde tepki vermiyorlar. Yeniden başlatınca düzeliyor. Bir yerde bataryanın bu duruma neden olabileceği yazıldı. Pek aklıma yatmadı. Bataryasız kullanıyorum. Yarım saat geçti bir sorun yok. Bu konu hakkında daha fazla bilgisi olan var mı? #sorun #lenovo #bilgisayar #laptop #arıza #teknoseyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap