MuRRat paylaştı.

#G2Adolandırıcılık seviyesine çıkmayı başarmış. Geçen ay her nasıl beni kandırdılar ise G2A Shield koruma paketine aylık üye olmuşum. Baktım bu ay karttan 1.30 € otomatik kesilmiş. Hemen iptali için hesabıma girdim hiç bir yerde iptal yerini bulamadım. Reddit'den daha sonra link buldum öyle eriştim. Daha sonra iptal ederken en az 9-10 tane soru soruyor. İptal etmek için basmanız gereken tuş oldukça silik ince, iptal etmemeniz için basmanız gereken tuş kocaman yeşil.

9-10 tuzaklı soru dikkatlice geçildikten sonra aylık bağlanan kartın son 4 hanesi soruluyor. Tuşlar yine tuzaklı. Yanlış basarsan başa dönüyorsun. Sonra e-mail adresi istiyor. Yine tek şansın var doğru yazmazsan başa dönüyor. Daha sonra 20 dakika bu sayfayı bekle mail atacağız diyor. Sayfayı kapatırsan yine hadi başa.

"""G2A Alışverişi yapan herkes bence kartlarını kontrol etsin.""" Geçen ay arkadaşıma oyun almıştım ondan sonra başıma geldi önceden Shield servisini tek tek alıyordum bir derdim yoktu. Acaba nasıl tuzak tuşlarla beni üye yaptılar bilemiyorum. %100 emin olmadan tüm seçeneklere bakamdan G2A sitesinde hiçbir şeye tıklamayın.

İptal ederken her aşamada aşağıdaki yeşil tuş sizi tuzak olarak bekliyor sakın basmayın başa dönersiniz. Paylaşalım aydınlanalım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 15
MuRRat paylaştı.

Bardakları çok yakında kendiniz direkt anlaştığımız bir mağazadan alabileceksiniz. Kadıköy'de olacak. Ayrıca bu gece 5.yaş videosu ve çekim hataları geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 45
MuRRat paylaştı.

Annem için Bahçelievler medikal parkta kan verebilecek bir kişi arıyorum. Arh+ gerekiyor. Acil değil ama bu hafta olursa iyi olur. Ulaşmak için murat@teknoseyir.com

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 29
MuRRat paylaştı.

Annem için ARh+ kan gerekiyor. Bahçelievler Medical park. Acil durum değil ama bu hafta verilmesi lazım. İlgilenenler bana muratgamsiz@gmail.com üzerinden ulaşabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 65
MuRRat paylaştı.

25 Kasım 2015 Çarşamba günü Türkiye'de 20:00'da start alacak. Hangi oyunların ne kadar indirime sahip olacağı bilinmese de ciddi fiyat düşüşlerinin beklendiği bu etkinlik 1 Aralık 2015 günü yine saat 20:00'a kadar devam edecek.

Steam'in "Black Friday" İndirimi Yarın Başlıyor!

Steam'in yılbaşı zamanı başlattığı büyük kış indirimleri öncesi son büyük indirim furyası yarın başlıyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
MuRRat paylaştı.

#Fallout4 #Oyun #Gamende Tam ölümle burun burunayken Çomar öyle bir şey yaptı ki. Sayesinde tekrar Wasteland maceralarına dönebildik..

Paylaşarak destek olabilirsiniz

https://www.youtube.com/watch?v=9D-7jUMgNC4

#akış

Çomarın Yolu | Fallout 4 #Türkçe 5. Bölüm

Fallout 4'ün hız kesmeyen aksiyonu ve çomarın gösterdiği muhteşem cesaret sayesinde Wasteland'de maceralara kaldığımız yerden devam ediyoruz! İyi seyirler...
BeğenFavori PaylaşYorum yap