Merhabalar arkadaşlar 1500$'a tasarım ve video düzenleme için önerdiğiniz laptop var mıdır? Photoshop, Premiere Pro ve AfterEffects gibi uygulamalar için 🙂 Yurtdışındaki sitelerden de önerebilirsiniz. Teşekkür ederim.
#TeknoYardım #laptop

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Refurbished MacBook Pro nasıldır? Önerir misiniz? Sizce mantıklı bir satın alma yöntemi mi? Teşekkürler 🙂
#macbook #macbookpro #apple #refurbished

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 22

Arkadaşlar belki bilgisi ya da tecrübesi olan varsa diye yazıyorum. Benim ön dişim kırılmıştı -bir süre öyle idare ettikten sonra- ve ben de onu çektirdim, implant yapılmasına karar verdim. Kemiğim delindi, implant takıldı ve 4 aya yakın -ki bu genelde 3 aydır- kaynaşması için bekledim. Ayrıca diş hekiminin verdiği tavsiyelere uydum. Ve bu hafta içinde dişim takılacaktı. Birkaç prova yapıldı. Sonrasında yani bugün yeni dişim takılırken implant yerinden çıktı :(. Normalde bu istenmeyen ve beklenmeyen bir sonuç. Bu konudaki düşünceniz nedir? Başına gelmiş olan var mı?
#sağlık #diş #implant #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

Arkadaşlar Envato Market Theme Forest'den tema satın almak istiyorum. Banka kartımın yurtdışı işlem kısıtı yok ve 2 3 defa denememe rağmen hata veriyor. Çözümünü bilen var mıdır acaba?
#envato #themeforest #YurtDışıAlışVeriş

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Samsung'ta Stock Rom'u yüklemek için illa Odin mi gerekiyor, yoksa .ZIP halinde olursa TWRP'den yükleyebilir miyim?
#yardım #teknoyardım #rom

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Resurrection Remix Rom Android 9.0 Pie Rom'unu S6 edge'e yükledim. Genel izlenimlerim şöyle ki, şarj biraz daha hızlı gidiyor, telefon stabil çalışıyor, bazı Google uygulamaları ile daha hoş bir kullanıcı deneyimi sağlanabilir, uygulama tasarımları çok güzel ve sade ve kamera performansı iyi değil. Şimdi de telefona Samsung Galaxy A8 Android 7.1.1 romunu kuracağım. Bakalım, gelişmeleri yazarım 🙂
#rom #root #pie #android

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar. Bundan önce bu platformdaki bazı arkadaşlar TeknoSeyir için logo çalışması yapmışlardı. Ben de kendi bakış açımdan ana logo mantığını göz ardı etmemek şekilde, sadece yazı tipine ve birkaç küçük şeye odaklandım. Kullandığım font Product Sans adlı bir font. Bu fontu kullanmamın sebebi ise kullandığım yazı tipi, Sans Serif ailesi fontlarını iyi yansıtıyor. Tabi başka bir Sans Serif ailesi de olabilir. Buradaki amacım logonun daha modern bir görünüme kavuşup, eski tarzından da bir şey kaybetmemesi. Ayrıca TeknoSeyir Plus için de aynı tasarım mantığından yola çıkarak bir logo yaptım. Tabi TeknoSeyir gibi oturmuş bir yapının logosunun değişmesi mantıklı olur mu bilmiyorum ama Google'ın da ve benzeri şirketlerin de logosu değişmişti. Velhasılkelam logoyu nasıl buldunuz? Varsa önerileriniz, görüşleriniz nelerdir? Sağlıcakla kalın 🙂 @leventp @gamsizm @hkellecioglu
#akış #tasarım #logo #teknoseyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 36

Merhaba arkadaşlar, 2018'in Temmuz ayında Hepsiburada'dan aldığım Xiaomi Powerbank 3. Nesil 10.000 mAh olan bataryayı -esefle belirtmekteyim ki- bugün 3. Nesil değil de 2. Nesil olduğunun farkına vardım. Normalde böyle şeylere dikkat eden birisiyim ancak gözümden kaçmış maalesef 🙁 Sizce ne yapabilirim?
#akış #yardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 25