Merhabalar, cahilliğime verin, bu foxconn anakart desteği yok mu ? siteye ulaşılamıyor çünkü. Kapadılar mı dükkanı yani. Bilgisi olan varsa memnun olurum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi akşamlar, bir konuda yardımınızı istirham ediyorum. Resimdeki WiFi kart, anakartımızın mini pci Express slotuna takılır mı ? Ek bir şey mi gerekiyor ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • KirbiT @kirbit

    Bunlar dizüstü bilgisayarlar için hocam. Masaüstü için uygun değil maalesef. Normal Pci express slotuna uygun kartlar vardır. En olmadı usb wifi adaptörler de gayet düzgün performans veriyor.

Arkadaşlar merhaba, elimde Apple marka USB-C Dijital AV Çoklu Bağlantı Noktası Adaptörü bulunmaktadır. MacBook Pro mu sattığım için kullanmıyorum. Pek fazla kullanmadım. Kutusu ve faturası duruyor. İstediğim fiyat 250 ₺. Almayı düşünen arkadaşlar bana ulaşabilirler. SATILDI.
[email protected]

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Merhabalar. Acer xb241h 24” gsync monitörün güç devresidir. Sıkıntı şu ki; monitör Display port tan bağlantı kurunca kafasına estiği zaman düzgün çalışıyor. Bu kısımdan ufak da olsa bir cızırtı gelmekte. Ayrıca, monitöre dp ile görüntü gelse dahi (arada bir) çözünürlük 1024x768 olarak kalıyor ve yükseltilemiyor. Bazen de sorunsuz çalışıyor. Monitör yurtdışından gelme olduğu için acer Türkiye servisi kabul etmedi, özel servis yapamadı. Olmadı yani öyle ya da böyle. Atmaya ya da atıl olarak kenarda tutmaya da gönlüm elvermiyor. Çünkü çalıştığı zamanlardan biliyorum gayet güzel bir monitör.
Şunu da belirteyim, monitör hdmi dan sorunsuz çalışıyor. Zaten en kötü bu şekilde kullanılır rahatça ama 144 Hz g-sync olmadan standart bir full hd monitör.
Yardımlarınızı, fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar. Teşekkür ederim şimdiden.
#Acer #Monitör #DonanımArızası #144Hz

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar, kardeşime zamanında bilendenal.com'dan almış olduğum hyperx cloud xbox one edition kulaklıkta arıza çıktı ve garantiye gönderdim. Bilendenal kulaklığı hyperx cloud 2 ile değiştirip sıfır ürün yolladılar sağolsunlar. Benim şahsen kulaklığım var, kardeşimin de artık bu kulaklığa ihtiyacı kalmadığı için satıyoruz. Kulaklığı bilenler bilir. Sitede de incelemesi var zaten. Kendim de aynısını kullanıyorum. Sattığım açılmamış paketinde durmakta. Fiyat olarak 400 ₺ belirledim, kargosunu ben karşılayacağım. Sıfır olması nedeniyle. İlgilenenlere duyurulur.
FATURA TARİHİ : 11.12.2017'dir. --> SATILDI
#ikinciel #MikrofonluKulaklık #AlışVeriş #HyperX

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

Herkese merhaba TeknoSeyir sakinleri. PC donanımı satış iznimiz var mı acaba ? Ticaretini yapan biri olarak söylemiyorum kesinlikle. İlgi alanı bu olunca ister istemez insanın elinde kullanmadığı donanım kalıyor. Paylaşım olur bir nevi hem bence ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar. N11'de satılan dijital ürün lisansları hakkında ne düşünüyorsunuz? Güvenilir mi sizce? Yorumlarınız nelerdir?
Ben aldım sorunsuz etkinleştirme yapıldı ama fiyat olarak neden bu kadar uygun acaba...
https://urun.n11.com/isletim-sistemi/microsoft-windows-10-pro-dijital-indirilebilir-lisans-P190287288

Microsoft Windows 10 Pro Dijital İndirilebilir Lisans - n11.com

Microsoft Windows 10 Pro Dijital İndirilebilir Lisans 89,00 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Microsoft Windows İşletim Sistemi fiyatı Bilgisayar kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap