https://atolyepapirus.com/dijital-cizim-yapanlara-tavsiyeler/

Blog sitemde kısa makaleler yazıyorum.İlgilenenler için Adobe air ve Adobe Animate kullanımı konusunda da bilgiler içeren yazılarım var.

Dijital çizim yapanlara tavsiyeler | atolyepapirus

Atolyepapirus son değerlendirmeler.Gençler arasında yazma çizmeye yoğun bir ilgi var.Dijital çizimle ilgilenenler gittikçe daha kaliteli çizimler üretiyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://atolyepapirus.com/2d-animasyon-hazirlama-hakkinda/

Blog sitemde çalışmalarım hakkında kısa makeleler yazıyorum.son yazımda 2D animasyon hazırlarken gereken bazı ipuçlarını değerlendirdim.

2D Animasyon hazırlama hakkında | atolyepapirus

2D Animasyon hazırlama hakkında Adobe Animate yani eski Flash uygulamasının 2D animasyonlar hazırlamada kolaylık sağlayan pek çok özelliği var.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://atolyepapirus.com/cizgi-oykuler-app-storeda/

Hazırladığım Çizgi Romanları ücretsiz okuyabileceğiniz mobil uygulama Çizgi Öyküler hem google play hem de app store'da yayında.Uygulama içinde çizgiroman sayfaları ile hazırlanmış, basit 4 adet puzzle oyunu da var.

Ayrıntılı bilgi ve linkler için bağlantıyı ziyeret edebilirsiniz..

Çizgi Öyküler App Store’da | atolyepapirus

Çizgi Öyküler App Store'da Dijital Çizgi öykülerimi içeren Mobil uygulamam Çizgi Öyküler için küçük birkaç oyun ekleyerek yeni bir versiyon hazırladım.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://atolyepapirus.com/adobe-animate-ile-andoid-aab-guncelleme/

Android uygulama geliştirenler için Ağustos 2021'den itibaren apk yerine aab uzantısı ile paketlenmiş uygulama güncellemeleri ve yeni yayınlanacak uygulamalar için aab uzantısı zorunlu olacak.Bu tarihten itibaren android sdk 30 hedef sürüm olarak mecburi olacak.

Adobe air ile Android uygulama geliştirenler için bu geçişin nasıl yapılabileceği ile ilgili ipuçları ve notlar içeren yazılarımı blog sitemde bulabilirsiniz.

Adobe Animate ile Android aab güncelleme | atolyepapirus

Adobe Animate ile Android aab güncelleme. Google Play'de bulunan android uygulamaların, apk yerine aab uzantılı olarak güncellenmesi gerekiyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dijital Çizgi Öyküler hazırlıyorum.
E-kitap olarak Google Play Kitaplar kütüphanenize ekleyebilirsiniz...

Çikolatanın Sırrı adlı çizgi hikayemiz 30 Eylül 2021 tarihine kadar 100 kişi için promosyon kodu ile indirimli satın alınabilir.(5.40 TL yerine 2.40 TL)

Çikolatanın Sırrı dijital çizgi hikaye için indirimli promosyon kodu:
LPRCK4M88LWDQ

https://play.google.com/redeem?code=LPRCK4M88LWDQ

Tüm Dijital kitaplarım hakkında bilgi ve bağlantılar için:

https://atolyepapirus.com/yayindaki-e-kitaplarim/

Google Play

Enjoy millions of the latest Android apps, games, music, movies, TV, books, magazines & more. Anytime, anywhere, across your devices.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://atolyepapirus.com/adobe-air-android-icin-aab-ve-bundletool-kullanimi/

Android uygulama geliştiricilerin Ağustos 2021 itibarı ile uygulamalarını apk yerine aab uzantılı olarak güncellemesi zorunlu oluyor..

Adobe Air sdk'sı ile Android uygulama geliştiriyorsanız blog sitemde bu paketlemenin Adobe Air ve Adobe Animate ile nasıl yapılacağını kısa notlarla anlattığım yazılarımı blog sitemden okuyabilirsiniz.

Adobe Air ile uygulama geliştirmek isteyenler için ipuçları içeren yazılarımı blogumda bulabilirsiniz..

Konu hakkında daha fazla makalem için:
https://atolyepapirus.com/category/air/

Adobe air android için aab ve bundletool

Adobe air için android ile android app bundle hazırlama ve bunu komut istemi üzerinden bundle tool ile cihazda test etme hakkında açıklamalı bir yazı
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Android uygulama geliştiriciler için Android App bundle sistemine geçiş için geri sayım başladı.
Adobe air ile android uygulama geliştirenler için bu geçişin yapılabileceği son sdk'lar yayınlandı.Bu konular hakkında ipuçları içeren kısa blog notları tuttum. blog sitemi ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz:

http://atolyepapirus.com/adobe-animate-ile-andoid-aab-guncelleme/

http://atolyepapirus.com/google-play-aab-icin-sertifika-ekleme/

Adobe Animate ile Android aab güncelleme | atolyepapirus

Adobe Animate ile Android aab güncelleme. Google Play'de bulunan android uygulamaların, apk yerine aab uzantılı olarak güncellenmesi gerekiyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap