Levent Pekcanın bu siteyi sırtladığını söylediğimde susturuluyordum moderatör tarafından. Meğer moderatör otoseyirdeki adamcığazmış. Levent pekcanın emeklerinin kendisinden fazla olduğunu okuduğunda zoruna gitti heralde ondan siliyor mesajları 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eyyy moderatör efendi twitter danda yazıyorum gücün yetiyorsan ordaki yazılarımıda gel sil. Filden büyük Allah var efendi !

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Şahsi husumetini sitedeki göreviyle karıştıran bu moderatör yakında gözünün rengini beğenmedim diyip siteden banlayacak beni. Bu böyle biline teknoseyir ailesi. @gamsizm @leventp @hkellecioglu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Levent Tektaş bu sitenin radikal olmayan moderatörü tarafından sindirilmeye çalışılıyor. İstisnasız her mesajı siliniyor. Moderatör şahsıma karşı beslediği husumeti sitede sürdürüyor. @gamsizm @leventp @hkellecioglu Bu reziilliğe bir dur diyin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Takip sınırını geçtiniz diye bir uyarı alıyorum kişileri takpi etmeye çalışırken?
Sorarım sizelere teknolojiye zincir vurulur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir kere daha haklı çıktım. LP siz teknoseyirin pek tadı tuzu olmayacağını söylemiştim. Son gündemin yorumlarına bakarsak LP nin eksikliğinin olumsuz etkilerini görebiliriz. LP türkiyedeki en iyi ve en kaliteli editördür.

BeğenFavori PaylaşYorum yap