aranızda tarayıcı olarak vivaldi kullanan var mı? ben yeni yükledim de bazı özellikleri baya hoşuma gitti, sormak istedim

BeğenFavori PaylaşYorum yap

böyle bir adet başlamış gördüm, benim de çorbada tuzum olsun #KonuDışı #BenimMasaüstüm

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#otoseyir aracımı sabah bu halde buldum. öyle bir hasar ki neyin sebep olduğunu tahmin dahi edemiyorum. ben mi yaptım yoksa başkası mı yaptı bilmiyorum. Sizce nedir bunun sebebi? daha önemlisi kaça patlar tamiri? Araç Corolla 2009, kapıdaki göçük eskiden de vardı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14

Şahsen alışkanlık sebebi olarak 5-6 senedir iPhone (şu anda 6S, daha önce 5 ve 4) kullanıyorum. Geçen hafta yıllar sonra valide hanıma telefon almaya karar verdik ve iyi şık bir şey olsun istedim baktım internette de uygun fiyata iyi işlemcili şık telefon olarak Sony Xperia X var, geçen senenin modeli falan olsa da biraz daha fazla verip satın aldık. Onun sim kartın değişmesi gerekiyordu, o iş halledilene kadar meraktan kendim kullanmak istedim. İlk kez güncel android kullandım yaklaşık 1,5 gün ve düşüncem şunlar: Apple’ın bir iki servisini kullanıyorum ve alışkanlık olmuş durumda yoksa kesinlikle o kadar para vermeye değmez, Sony’in bu telefonu günlük hayatta hemen hemen her dalda iPhone ile aynı işi yapar. Düşük ışıkta fotoğraf performansı çok geride iPhone’dan ve güncelleme mantığı çok sinir bozucu (önce 6.0 üzerine bir sürü güncelleme kurdu tekrar tekrar sonra aa Android 7.0 varmış deyip onu kurdu ve onun üstüne yeni güncelleme var diyip diyip tekrar bir şeyler kurdu). Ama öteki konularda hem kendine has çok güzel özellikleri var da hem de gündelik işlerde herhangi bir eksiğini hissetmedim. Tabi 1,5 gün çok yeterli olmayabilir kampsamlı bir değerlendirme için ama ilk izlenimlerim bu şekilde. Alışkanlık kötü şey vesselam.

BeğenFavori PaylaşYorum yap