Potansiyeli var ama yıllardır o bekledikleri çıkışı
yapamadılar. Bulunduğu sektör içinde fiyat ve kalite dengesi ile dikkat çekselerde bazı şeyler sadece ürün ile olmuyor. Rusya pazarında yakalanan başarı bu işte kalıcı olmak için yetmez.

Türkiye için ise ülke temsilciliği elinden geleni yapmaya çalışsada yeterli değil. Bakalım ilerleyen süreç içinde Deep Cool bir donanım ürünleri şirketi olarak batacak mı çıkacak mı 🙂

http://www.deepcool.com/index.shtml

https://youtu.be/VHz6zP0F_is

This case has a built in watercooling loop...

What happens when you build a case where the cooling loop is preinstalled? You get the Gamer Storm New Ark 90 Learn more about Cooler Masters lineup of award...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Birazda hamburger konuşalım!

Merhaba arkadaşlar,

 

Eğer ağzınızın tadını biliyorsanız bu yazı tam sizlik 😁

İstanbulda bir çok yerde hamburger yedim ve hamburgere bayılırım. Eğer hamburger önerisi isteyen varsa sıralamaya bakabilir. Mekanın lükslüğü fakirliği önemli değil. Sonuçta yemek yiycez 😁

Angus Virginia;

Nişantaşı ve eminönü şubesinde bütün hamburger çeşitlerini yedim. Fakat kendi aralarında bile lezzet farkı var. Nişantaşı mekan olarak güzel ve lezzet olarak bence burayı seçin. Eminönü şubesi lezzetde biraz sönük kalıyor birde mekan güzel değil ve dolu oluyor genelde.

 

Nusr-et 

Kapalı Çarşı şubesinde 50 küsür lira vererek yediğim hamburger orta seviyeydi. Yani off be demedim. Fiyatına göre kötü diyebilirim çünkü diğer restorantların fiyatları 25-40 tl arasında değişiyor.

 

Baltazar

Hamburgeri idare eder. Çok lezzetli olduğunu söyleyemem. Patatesler güzel ve ince kesimdi. Genelde karı kız kestiğiniz bir noktada duruyor. Mekan basık.

 

Günaydın

Nusretten bir tık kötü.

 

Biberburger (Beşiktaş)

Bütün çeşitleri denedim. Buranın üstüne daha rastlamadım. Hamburgerler enfes. En son 26 eylül 2018 de gittim 2 gün önce ve somon balıklı hamburgeri deneyimledim. Hafif ve doyurucuydu. Fakat et açlığımı dindiremez 😁 pastırmalı hamburger söyledim gerçekten doyduğumu hissettim.  Jetlag buranın tavsiye edilen burgeri fakat kavurmayı pek sevmediğimden diğerlerini yiyorum.

Patatesler 2 sene önce çok güzeldi. Hem ince hem baharatı yerinde. Şimdi ise kalın ve bol baharat atıyorlar.

 

 

Sıralama; (2 kişi fiyat ortlama)

1- Biber burger 70-90tl

2- Angus Virginia Nişantaşı  70-90

3- Nusret 100-130

4- Günaydın 90-120

5- Baltazar 60-80

 

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
Kvothe paylaştı.

Selamlar,
Wikipedia engeline birde bu açıdan bakarsak ne düşünürsünüz ?

https://twitter.com/BesliLikert/status/860199929981145089

#akış #wikipedia

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 22
 • Albuquerque @albuquerque

  Birine faşistlik yaparak faşist diyorsun. Bence sen daha fazla acınacak durumdasın. 😀 Aşağıda yazıklarına da bak bir, Paradox yaşıyorsun. Şİmdi bunun farkında da değilsindir sen. @realblue1

 • Mikail toretto @mikail-toretto

  lanet olsun dostum vikipedi çok iyiymiş gidince anladım.

 • Murat Gamsız @gamsizm

  Wikipedia'da sorunlu birçok bilgi var sadece siyasi konular değil. Gündemde de söylemiştim, üniversitede hazırladığı ödeve, teze kaynak olarak Wikipedia yazan adam var. Bunların ne yazdığına bile bakılmaz kabul edilmez. Kaynak belirtmek işin temelidir çünkü. Wikipedia kaynak olamaz. Belki belirtilen kaynaklara ulaşım için bir araç olabilir.

  Sansürlemek her konuda en kolay yoldur. Bugün bir çocuk 20 sene Türkiye'nin kendi eğitim sistemi içinden geçer. Eğer doğru ile yanlışı ayırt edemeyen, internette her gördüğüne inanan nesiller yetiştirdiysen, Wikipedia'dan daha büyük sorunların var demektir. Her önüne gelen kandırır durur o genci.

  Bizim Wikipedia'yı görmeyen değil gördüğünde, bu bilgiler yanlış diyecek birikimde çocuklara ihtiyacımız var. Adam gibi bir eğitimle gayet mümkün. Ama bunun için okuma alışkanlığı kazandırman ve sanalın haricinde gerçek kitaba da dokunabilen, araştırma yapabilen çocuklar yetiştirmen gerek.

  Biz her konuda olduğu gibi kolayına kaçıyoruz.

 • figyelem @figyelem

  Wikipedia casual ansiklopedidir. İçerisinde sadece onaylanmış konu başlıkları akademik nitelikte bilgi içerir. Orada da akademik kaynaktan alıntılanmış verileri üniversitede ödevlerde kullanıyorum.
  Kaldı ki akademik kaynaklarda da yanlışlar olabilir. Bu sorunların giderilmesi o mecranın sıkıştırılması ile sağlanmaz. Birinci elden düz yolu kullanır ve karşıt bilgini sunarsın. Örneğin İşid'i destekliyor'a İşid'le mücadele'yi etiketlersin. Sonra üst veriyi çürütürsün ve kaldırırsın, editörler karşı geliyosa da wikimedia foundation'a çıkarsın. Mahkemeyle Türkiyeye erişimi kapatmak kafanı kuma gömmekten başka bir şey değil. Wikinin buradan edeceği bir zarar yok. Zararı Türkiye ediyor. Turist adayları ve yatırımcı adayları araştırdığında Türkiye Wikiyi yasaklamış olarak görüyor.