@gamsizm Ziraat Bankası'da 30 kuruş fark alıyor, ne kadar güzel hizmet ya 🙂
Ziraat Bankası Kredi Kartı - Genç
#teknoçakallık 😀 😀
https://www.youtube.com/watch?v=xsNWrw5Nk98

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi günler TS ailesi,
LG G5 SE telefonum için batarya alacağım ancak daha önce batarya konusundan çok çektim.
https://magaza.lgdestek.net/urun/lg-g5-orijinal-batarya/ bu siteden daha önce alışveriş yapıp sorun yaşayan ya da memnun kalan var mı?
Ayrıca Deji diye bir marka keşfettim, yorumları çok karışık karar veremedim bir türlü. Kullanan biri varsa tecrübelerini aktarırsa sevinirim. https://www.deji.com.tr/lg-v10-mucize-batarya-deji
Tavsiyelere açığım. #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese iyi günler,
Günlük kullanım ve kodlama işleri için klavye önerilerinize açığım. 300TL civarı bir bütçe düşünüyorum.
Mekanik olup olmaması çok önemli değil sadece klavyenin tuş aralıklarının ferah olması ve tuş basımının rahat olması önemli benim için.
Daha önce Acer VN7-791G laptopumun klavyesini kullanıyordum ancak bozulduğu için klavye arıyorum. Laptopumun klavyesinden de memnundum.
Kısacası hızlı yazmak için köstek değil de destek olacak bir şeyler arıyorum.

--
Mekanik olarak GamePower gibi markalara baktım, yorumları iyi duruyor ancak içimde nedensiz bir güvensizlik var bu markaya karşı.
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gece AKK falan kalkıyor derken, gece gündüz fark etmeksizin 16mbit interneti 6mbit vermeye başladılar. Daha öncesinde herhangi bir sorun falan da yoktu. Şimdi arasak derdimizi anlatsak yoğunluk gibi saçma sapan şeyler geveleyecekler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Laptop soğutucusu almayı düşünüyorum, tavsiyeleriniz nelerdir? Oyun oynarken 95 dereceyi görüyorum, en azından 80-85 civarına düşürebilecek bir soğutucu var mıdır?
Hava delikleri altta ve düz bir şerit halinde.
#TeknoYardım #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
IBRA paylaştı.

#yangın #akış #KonuDışı
Merhaba arkadşlar. 31 aralık akşamı başıma bir felaket geldi. Evimizin çatı katı tamamen yandı. Eşyalarımız dışında bilgisayarlarım, dizüstüm, plotterım, nas, yedekler herşey yokoldu. Katı yaparken güvenlik aklımızın ucundan geçmedi. Zemin parke, tavan ahşap, strafor ve şingıl, çatıysa eternitti. Estetik ve yalıtımlı olması yanında yangına karşı çok zayıfmış. Katın yanması 10dk bile sürmedi. Velhasıl herşey tamamen yokoldu. İşin kötüsü 4 aydır işssizim. Frelance grafik tasarımı yapıyordum ek gelir için. Şu an pc için bütçe atırmam çok zor. Ne kadar etik bilmiyorum ama einde fazla modem, monitör, pc bileşeni olan varsa çok mutlu olacam.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 47