Chrome'a hangi adblock eklentisini kurmak lazım? Yani en bilinen ve güvenilir hangisidir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefondaki whatsapp'ı bilgisayardan kontrol etmemi sağlayacak bir araç var mı?
Bluestack falan denmiş nette ama onla dediğim iş olmuyor bildiğim kadarıyla çünkü onay kodu alıp baştan whatsapp'ı komple bilgisayardan yönetmeye yarıyor, yani telefon değiştirmiş gibi, telefondaki whatsapp hesabı iptal oluyor.
Var mı bilgisi önerisi olan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, bilgisayardaki bir klasörü tabletle paylaşmaya çalışıyorum, internette epey araştırdım, denilen herşeyi yaptım, klasörü görüyorum tablette ama giremiyorum. Tablette verdiği uyarı ve dosya paylaşım ayarları resimlerde. Lütfen yardım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bilimkurgu filmi önerisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, win vista yüklü laptoptaki bir klasörü aynı wifi ağını kullanan android tablete nasıl paylaştırabilirim? Amacım laptoptaki film klasörünü paylaştırıp ordaki dosyaları tablete çekmek ya da doğrudan izlemek. Mümkün mü, nasıl yapılır bilen var mı? Teşekkürler şimdiden.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir editörün yazım yanlışını uyardığı için trollük ve saygısızlıkla suçlanan ardından hesabı silinen arkadaşa ne oldu? yasinyasin tarzı bir nicki vardı. Az önce de bir paylaşımda bulundu yorum yazarken yine gitti hesabı/paylaşımı sanırım. Açıklama bekliyoruz. Eğer bilmediğimiz başka bir konu varsa söylensin biz de sadece ufak bir uyarı yüzünden siteden şutlandığını/paylaşımının silindiğini düşünmeyelim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 32

Selamlar, emektar laptopumda (core 2 duo, 4gb ram, on board gpu) oynanabilecek oyun tavsiye edebilecek var mı?
Daha önce oynayabildiğim oyunlar:
Gta 4'e kadar Gta serisi, half life 2, prototype vs.

BeğenFavori PaylaşYorum yap