Aksel paylaştı.

#Önemli #Firefox'u Güncelleyin
#Mozilla tarafından önemli bir güvenlik açığı keşfedilmiş. Açık dosyalarınız siz farkında olmadan çalınmasını sağlıyormuş. Şimdilik saldırı Rus reklam ağında tespit edilmiş.
http://thenextweb.com/insider/2015/08/07/update-firefox-now-major-vulnerability-could-steal-your-data #akış
Açıklama https://blog.mozilla.org/security/2015/08/06/firefox-exploit-found-in-the-wild/

Update Firefox now: major vulnerability could steal your data

A major vulnerability discovered by Mozilla lurking in an advertisement shown by a Russian news site could steal your files and upload them to a Ukrainian
BeğenFavori PaylaşYorum yap

the witcher 3 wild hunt hangi ayarın kaç fps etkisi olduğuna yada görsel farklara bakabilirsiniz. #akış

The Witcher 3: Wild Hunt Graphics, Performance & Tweaking Guide

The definitive graphics, performance and tweaking guide for the eagerly anticipated, excellently-reviewed Witcher 3: Wild Hunt. Discover the performance and visual impact of each game setting, and learn how to tweak the 100-hour RPG to increase image quality far beyond the in-game limits.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Aksel paylaştı.

burning skyrim logo
BURN BABY, BUUURRRRNN !!!

https://youtu.be/CSmathh6xNA

güncelleme:
2015.kasım.09
Heykelcik yeni evi technopat 'a ulaştı, bu da videosu:
https://youtu.be/nvMVb_dl7Wg
eskitme operasyonu tamamlandı, @can 'a yardımlarından ötürü sonsuz teşekkürler. O olmasa, hakkaten şu şeyi yakamayacaktım yaa la...!!

yanmadan önceki hali için;
http://teknoseyir.com/durum/321826#

http://www.twitter.com/asaltek
http://www.facebook.com/asaltek
http://www.asaltek.com.tr

not: [email protected] adresinden, bana ‘her tür konuda’ çekinmeden ulaşabilirsiniz arkadaşlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 44

Bugün Türkçe karakterlerde bir sorunum var. Türkçe karakterler başka font diğer karakterler başka font görünüyor. Steam de bazı yazılar normaline göre biraz daha büyük punto , bazı oyunlarda rakamlar biraz daha büyük punto olarak görünüyor. Sorun ne olabilir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

kaspersky rescue, linux vb kurmak için 16 gb usb bellek arıyorum. USB3 olması sıkıntı çıkarırmı önceliğim okuma hızı mı olmalı yoksa yazma hızımı, önerdiğiniz model var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Aksel paylaştı.

ProtonMail ile Mailler daha Güvenli olacak (mı?)

Bir grup CERN ve MIT çalışanı mail sisteminin daha güvenli olması ve NSA gibi kurumlar tarafından takip edilebilmesinin önüne geçmek için ProtonMail adlı sistemi kurmuşlar. Sistemi İsviçreye kurmuşlar ve domain uzantısı da bu yüzden ".ch". Bu sayede İsviçre mahkemelerinden karar çıkmadığı sürece bilgileriniz hiçbir resmi kurumla paylaşılmıyor. Donanım seviyesinde şifreleme yaptıklarını ve sizin bilgilerinizin çoğunu kendileri dahi göremediğini iddia ediyorlar. Belli zaman sonra kendini yok eden mail gibi hizmetler de sunmuşlar. Ancak mail sisteminde herkesin aklına gelen soru tabii ki 2 taraf da aynı sistemi kullanmıyorsa güvenlik nasıl sağlanacak? Yani Gmail kullanan biriyle mesajlaşıyorsanız mesajlarınızı Google yine görmeyecek mi? Buna da bir çözüm bulmuşlar. Başkalarına gönderdiğiniz mesajları şifreleyip link olarak gönderiyor sistem. Karşı taraf da mesajı okumak isterse link ile ProtonMail sistemine bağlanıp mesajı görüntülüyor. Tabii ki şifrelenmemiş olarak normal mail gönderme seçeneğiniz de bulunuyor. Şuan için Public Beta aşamasındalar ancak Beta kullanıcı sınırına ulaştıkları için hemen üye olamıyorsunuz. Üye olmak isteyenler siteye mail adreslerini bırakıp ön kayıt yapabilirler. Sıra size geldiğinde bırakmış olduğunuz mail adresine bilgi vereceklermiş. Ben de sıraya girdim, henüz bir uyarı gelmedi ancak üye olabilseydim direk inceleme yapmayı düşünüyordum aslında ama ön inceleme gibi bir şey oldu bu da 🙂 Son olarak beta bittiğinde sistem ücretsiz olacak mı bu konuda bilgi bulamadım bekleyip göreceğiz.

Site: https://protonmail.ch/
Güvenlik: https://protonmail.ch/pages/security_details.php
Haberler: https://protonmail.ch/blog/category/news-articles/

Encrypted email, based in Switzerland.

Secure email with absolutely no compromises, brought to you by MIT and CERN scientists. Follow us for live updates.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Aksel paylaştı.

Şu anda en öncelikli işlerimizden bir tanesi, özellikle kullanıcı incelemelerine ve ürünlere kolayca ulaşabileceğiniz kategori yapısını devreye almak.

Ek istatistik: Şu ana kadar 800'e yakın kullanıcı incelemesi gönderilmiş!

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6