Arkadaşlar, bilgisayarı normal kapattıktan bir süre sonra tekrar açmak istediğimde bu şekilde bir döngüye girdi. Klavyeden de biosa girmeye çalışıyorum ama olmuyor. Anakartım gigabyte f2a88xm-DS2 versiyon 3.2 son bios versiyonu yüklüydü. Ne olmuş olabilir ve de nasıl çözebilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=fMqDFd0QWbI haftalık gündemlerde neden konuşulmadı?

AV.ALİ AKTAŞ İLE BYLOCK VE MAĞDURİYETLER ÜZERİNE

Bahadır Kurbanoğlu'nun Sunduğu Sözü Esirgemeden Programında Bylock özel programı yapıldı. Programa Avukat Ali Aktaş ve Uğur DURSUN konuk oldu.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar, memurlar oyun ya da uygulama yapıp play Store dan satabilir mi, ya da reklam geliri alabilir mi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14
 • aniceman @aniceman

  Bu şuna benziyor biraz... Herkes kırmızıda geçiyor, ben de geçeyim. Evet siz de dahil herkes kırmızıda geçebilir, ama kırmızı ışıkta geçmek yasaktır... Kanuni şekli aşağıdaki gibidir:

  DMK Madde 28:

  Memurlar Türk Ticaret Kanununa göre (Tacir) veya (Esnaf) sayılmalarını gerektirecek bir faaliyette bulunamaz, ticaret ve sanayi müesseselerinde görev alamaz, ticari mümessil veya ticari vekil veya kollektif şirketlerde ortak veya komandit şirkette komandite ortak olamazlar. (Görevli oldukları kurumların iştiraklerinde kurumlarını temsilen alacakları görevler hariç).

  Memurların üyesi oldukları yapı, kalkınma ve tüketim kooperatifleri ile kanunla kurulmuş yardım sandıklarının yönetim ve denetim kurulları üyelikleri görevleri ve özel kanunlarda belirtilen görevler bu yasaklamanın dışındadır.

  Eşleri, reşit olmayan veya mahcur olan çocukları, yasaklanan faaliyetlerde bulunan memurlar bu durumu 15 gün içinde bağlı oldukları kuruma bildirmekle yükümlüdürler.

  Dipnot: Gayri resmi çözümler tabi ki vardır.

 • Hamit ÖZLÜ @hamitozlu

  Memuriyet dışında hiç bir iş ile meşgul olamazlar.

 • emre87gs @emre87gs

  Ek iş yapıp, maaşını bir senedir çekmeyen memur tanıyorum.
  Cumhurbaşkanımız Başbakanlık zamanında " geçinemiyorum" diyerek ek iş yapışının sebebini açıklamıştı.
  Boş geçen derslere girmek isteyen muhalif vekile izin verilmedi o ayrı.
  Memurluğunuzu kullanarak haksız kazanç elde etmemeniz için sizin ek iş yapmanız kanunen yasak.

Beyler, telefon c9 pro kendi kendine kapandı, açınca da bu çıktı. Sorun nedir. Fabrika ayarlarına da tuşlara döndürdüm ama nafile

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bakın başıma ne geldi. Superonline firmasının üç kağıdı. Lütfen sonuna kadar izleyin. https://youtu.be/iM8HRXcvGsE

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Temp @temp

  @dogduhakan Hepsini izlemedim ama size yapılan inanın hiç bir şey.
  Bize bayi daha iyi bir cihaz vermek için bizi başka bir kampanyaya geçirdi.Eski aboneliği iptal etmedikleri için 1 fatura parası boşa gitti.Sonra bu kampanyadaki cihazı vermeleri için aylarca bekledik.Yeni kampanyada seçtiğimiz paketi değil en üst paketi verdikleri için normalden daha da fazla ödedik.Kampanyanın yanında aylık 5 gb internet hediyesi vardı.O numarayı yanlış kaydettikleri için o hediyeden de mahrum olduk.Tabi otomatik ödeme talimatı olmasına rağmen 5-6 kere 25 tl geç ödeme ücreti almalarını saymıyorum bile.Daha arada atladıklarım da var.Hakkımı tabiki helal etmiyorum.

 • Kaos @kaos

  Sonuna kadar dinledim, Allah size sabır versin...

Arkadaşlar, bilgisayarımın ses çıkışını ve 5.1 ses sistemimi test etmek istiyorum. Ücretsiz indirebileceğim flac uzantılı hi-fi müziklere ihtiyacım var. Nereden indirebilirim? Yabancıyım bu işlere.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba,
Bana bir office yazılımı lazım. Ancak hem pc,(windows) hem de tablete (Android) yükleyebileceğim, entegre çalışabilecek ve kesinlikle ücretsiz olan bir office programı. Ne önerebilirsiniz acaba.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9