Merhabalar,

Yeni bir monitör arayışındayım. Monitörü kullanım alanım genel olarak oyun, film ve günlük kullanım olacak. Aynı zamanda PS4 Pro konsolumda da monitörü kullanmak istiyorum.

2K çözünürlük, ips panel, 144hz ya da 165hz tazeleme hızının bana yeterli olacağını düşünüyorum. PS4'de 4K oyun pek oynamadığım ve bilgisayarım 4K çözünürlüğü kaldırmayacağı için 2K bir monitör tercih etmenin daha mantıklı olacağını düşünüyorum.

Monitör tercih ederken dikkat etmem gereken şeyler hakkında bilgi verebilir misiniz. Sizin önerebileceğiniz marka ya da modeller var mı? Teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar, size bir konuda danışmam gerekiyor. MSI H97 Gaming 3 bir anakarta sahibim. Sistemi topladığımdan beri format atmamıştım ancak artık atmam gerekiyor. MSI Live Update 6 ile driverların kurulumunu yapıcam ancak kafama bir soru takılıyor. MSI Live Update Bios'uda güncelliyor galiba ama ben hiç Bios güncellemesi yapmamıştım hiçbir bilgim yok. Sisteme zarar veririm diye korkuyorum. MSI Live Update'de böyle bir durum olabilir mi? Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Samsung Galaxy S8+ telefona sahibim. Telefondan gayet memnunum ancak şöyle bir sıkıntım var. Telefon boştayken gereksiz pil tüketiyor. Konum açık değil, ekran parlaklığı düşük ayarda Always on Display kapalı. Merak ettiğim Android telefonlarda en iyi pil performansını nasıl alabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim. #akış #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12