Windows 10 Pro x64 Lite 2021

Windows 10 Pro x64 Lite 2021 by turhill

 

#windows10lite #windows10prox64lite #windowslite

Bazen arkadaşlarıma yardımcı olmak amacıyla sanal makine kullanıyorum. Fakat saklaması, iletmek ve kullanmak için ana sürüm çok pratik kullanım sunmuyordu. 10 seneye yakındır farklı sürümlerde lite yaptım. Ve bu yaptığım sürümde son sürüm oldu diyebilirim. Neler çıkardım aktaratım:

Naturel Dil Paketi, Windows Defender, Mağaza da ki bir takım uygulamalar (Mağaza duruyor), Tarayıcı ve yazıcı sürücüleri, Dil paketleri, Recorveriy Disk create, Freamwork öylece duruyor. Son sürüm ve güncellemeleri dahil duruyor.

 

Bu sürümde rem için bir şey yapmadım. Çünkü reimim 32 Jigolayt olduğu için gerek görmedim. Çok fazla hata çıkıyor bu seferde. GÜncellenmiş iso üzerinden yaptım bu çalışmayı. Bana .k pratik kullanım sunuyor olması işime odaklanmamda yardımcı oluyor. ESD sıkıştırmadım eski bilgisayarda kullanacaklar için daha kolay ve seri kurulum sağlayacaktır.

 

Google Drive indir

Yandex.disk indir.

MD5: 6D31241020F9D6171A40853D6D80F86E

SHA1: 53A49742A9CF14B9EE3564E0F2F3D5595CBDEBFA

 

Sen becerememişsindir. Virüs felan atmışsındır 🤣 🤣 diyenler olursa da buyur program ve çıktı dosyası yedeği. Program  ----  Dosyası uğraş yap bea.

 

Haberiniz Olsun:  @Gamsizm @leventp @umtk albahith @albahith tuskilidi @tuskilidi Kenan @72pinedoram huseyin/azuren @hegemen cglrozgn @cglrozgn Öz Hakiki NeolindTR @neolind
ahmet.diye.biri @metchak Oktay @l0st Enes İLHAN @enesilhan formoliv @formoliv Player 1 @player-1  huseyin/azuren @hegemen  @neolind

 

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 18

230 bin adet taş plak albüm arşivi paylaşılmış. Türkçe kayıtlar için:

https://archive.org/details/georgeblood?&and%5B%5D=languageSorter%3A%22Turkish%22

78rpm Records Digitized by George Blood, L.P. : Free Audio : Free Download,...

Newest uploads! Auto-78-twitter.  Through the Great 78 Project the Internet Archive has begun to digitize 78rpm discs for preservation, research, and discovery with the help of George Blood, L.P.....
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Böyle güzel bir kanal keşfettim. Grafik animasyonlar ile ssd gibi pcb gibi ürünlerin nasıl çalıştığını anlatıyor.
https://www.youtube.com/c/BranchEducation/videos

Branch Education

The world is fascinating. Rockets to space are landing themselves. Cars are on the verge of driving themselves. Microchips are continuing to become smaller and faster. Each of these innovations...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, dün aracımın aküsünü değiştirdim değişimden sonra aracı çalıştırdığımda multimedya ekranı şifre istiyordu. Araba Fiat Fiorino 2018 model dokunmatik bir ekran mevcut üzerinde.
İnternette aramama rağmen böyle bir şifre bulamadım. Varsayılan olarak koyulan bir şifre mevcutmuş aracı aldığım bayiyi arayınca telefonda söylediler. Şifre 7636767 bu tip ekranların varsayılan şifresiymiş bunu yeni öğrendim. Şifreyi girince ekran açıldı.
İnternette şifreyi bulamadığım için buraya da yazmak istedim. Arama sonuçlarında belki bir insan rastlar ve sorunu çözülür.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13