#bim #SamsungGalaxyNote5 #1995 tl #akış bence alacaklar kaçırmasın arkadaşlar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

arkadaşlar pc ye yeni win10 yükledim her şey çok güzeldi dahaki akşam #Logitech #g930 kulaklığımı pc ya takana kadar. ses stereo geliyor sonra aklıma geldi diriver yükleyeyim dedim ne göreyim koca şirket driver çıkarmamış. buda yetmezmiş gibi win8 driver i de uyumsuz. şimdi bu duruma ne denir win10 çıkalı kaç ay olmuş bu neyin kafası hey #Logitech.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arakadaşlar yokmu aranızda bu kolay dolan kartuş nedir bitmeyen kartuş nedir bilen. Hiç kullanan yokmu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 16
 • Pix50Adam @zero2900

  @alionderbulut Ben Canon iP2700 modelini kullanıyorum. Alış amacım yazı çıktısı. Ancak Canon foto kağıdına baskıalrda almıştım şuan elimde kağıt yok ama şunu söylemeliyim ki orjinal mürekkep olmadığı için bir süre sonra renkler soluyor. Ancak yazı ve döküman çıktısında hiçbir sorun yok. Kurulumu çok basit zaten talimatlarla birlikte geliyor. Driverları kurulduğundada her türlü işlemi bilgisayarda bir tıkla yapıyorsunuz. Şuana kadar herhangibir sorun yaşamadım foto baskısı için kendilerini ararsanız size belki daha farklı bir set önerebilirler zira bu işi bilen insanlar gerçekten 🙂

 • Batuhan @achfighter

  Ben cescesor'un dolan kartuş sistemlerinden kullanıyorum. Öncelikle doldurulabilir mürekkebe en uygun yazıcılar epson makinelerdir. Epson'un çoğu modeli doluma ve sahte kartuşa uygundur ama uygun olmayan versiyonları da olabilir. Almadan önce hangi yazıcıya doldurulabilen kartuş takabilirim diye araştırmalısınız.

 • Salih Kürşat Türker @salihkursat

  zamanında edinmiştim .bursa bitmeyen kartuştan almıştım.eğer düzgün kullanırsan gercekten avantajı var .bi ara kapak tasarımı üzerine kafa yormustuk .habire basmamız gerekıyordu bu çözümü bulduk o yüzden aldık .ama akıyor yok firma diyor bizden alman lazım boyayı inceltiyoruz başka boya kullanmaman lazım diyor ki doğru.vatan bilgisayarda gördüm epson kendi cıkarıyor sanırım.bizimki yanda tüp bağlamalı filan basit birşeydi.fiyatları analiz edip bakman lazım .eğer uyuyorsa cebine kullanılabilir.

 • ali önder bulut @alionderbulut

  @salihkursat @achfighter yorumlarınız için teşekkürler ikinci el falan ucuz yollu bi epson l800 bakayım ozaman.

ya bi ara 1.8" hdd ler vardı noldu onlara.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

Arkadaşlar amazon da bu kargo ücretini 0 lama işini bilen varmı

BeğenFavori PaylaşYorum yap