#bim #SamsungGalaxyNote5 #1995 tl #akış bence alacaklar kaçırmasın arkadaşlar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

arkadaşlar pc ye yeni win10 yükledim her şey çok güzeldi dahaki akşam #Logitech #g930 kulaklığımı pc ya takana kadar. ses stereo geliyor sonra aklıma geldi diriver yükleyeyim dedim ne göreyim koca şirket driver çıkarmamış. buda yetmezmiş gibi win8 driver i de uyumsuz. şimdi bu duruma ne denir win10 çıkalı kaç ay olmuş bu neyin kafası hey #Logitech.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arakadaşlar yokmu aranızda bu kolay dolan kartuş nedir bitmeyen kartuş nedir bilen. Hiç kullanan yokmu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 14

ya bi ara 1.8" hdd ler vardı noldu onlara.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9
 • İsmail Abi @yabancakali

  içine mekanik aksamı sokmak biraz zor sanırım uğraşmamışlardır üstüne.ssdlerde çıkınca artık böyle sistemlere ssd koyuyorlar

 • Hasan Alp İNAN @hainan

  M.2 mSATA portları ve PCI-e SSD diskler çıktıktan sona böyle küçültülmüş disk ürünlerine gerek kalmadı; çünkü daha iyisi üretilmiş oldu. #SSD #SabitDisk #HardDisk #M.2 #mSATA

 • Onur ARICAN @monura

  Yıllar önce bozulan ipod photomda da yine Toshiba üretimi bu disk vardı. Sonradan araştırdığımda bu disklerin sık sık arıza yaptığını öğrendim, sanırım üretimle ilgili sıkıntılar ve arıza yapma riskinin yüksek olması nedeniyle artık bu diskleri üretmiyorlar.

  • Hasan Alp İNAN @hainan

   Taşınabilir bir cihazda mekanik disk kullanmak zaten büyük bir risk. Disklerin bozulması beni şaşırtmadı. O dönemde ihtiyaç duyulan kapasitede, maliyetleri düşürmek için tercih edilen 1.8"'ler ne yazık ki kullanıcıları üzmekten başka bir işe yaramamış gibi görünüyor.

  • Onur ARICAN @monura

   @hainan Haklısın, o dönem için taşınabilir bir cihazda 60 GB çok büyük nimetti, hem müzik arşivim hem de taşınabilir disk olarak kullanılabilirliği yüzünden satın almıştım. Hafıza kartlarının gelişmesi o mini HDD'leri ortadan kaldırdı, telefonların gelişmesi, bir kaç özel kullanım senaryosu dışında, mp3 çalar cihazları da kullanışsız hale getirdi zaten.

 • Ekrem Bozkurt @ekrembozkurt

  şunların 500+ gb'lığı yapılsa iPod classicler için mükemmel olacaktı ama kendisi bile öldü artık hdd'si kalsın 🙁

Arkadaşlar amazon da bu kargo ücretini 0 lama işini bilen varmı

BeğenFavori PaylaşYorum yap