almak isteyenler için iyi fiyat bence, parası olan alsın. Ben alamasam da kirvesi olurum bu sayede 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 20

Merhaba herkese, konuya hakim olan arkadaşlara sorum var, elimdeki sistemin 2. el ne kadar edebileceğini merak etmekteyim, bilgisi olanların yardımını rica ederim, sistemimi altta yazıyorum.

Tekno küp den kopya çekmiştim 🙂
İ7 4790k işlemci
Gigabyte z97N wifi anakart
G skill 16 gb (8gb*2) ram
Zotac GTX 680 4 gb ekran kartı
Xigmatech 600w 80+ güç kaynağı
Corsair 250D kasa

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • alfaaur @alfaaur

  Eyvallah, sahibinden.com a pek güvenemiyorum fiyatlar güvenilir değil gibi geliyor, keşke satıldığı fiyatları görebilsek o zaman gerçek fikir sahibi olunabilir. Açıkçası, 1080p de ekran kartı hiç sorun çıkartmıyor, tabi en güncel oyunlar ile denemedim ama beni şimdiye kadar yüz üstü bırakmamıştı. Mesela doom da 60 kare üstü oynaya bilmiştim, tabi daha güncel bir kart satışta avantaj olacaktır. Cevap için teşekkürler.

 • abdullahazad @abdullahazad

  hocam suan piyasa oyle bir haldeki her seyin fiyati asiri halde sismis halde. normal bir zaman icin ben olsam alıcı olarak 2000'den fazla vermezdim ama suan 5000e bile okutabilirsin.

Sabahları mana içmeden kendime gelemiyorum 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 17

RTX 3000 fiyatları hakkında bir ip ucu verir sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm selamlar, gtx 680 4gb kullanıcısıyım, kitlenme, donma, oyunlardan atma yaşıyorum bu nedenle ekran kartı almayı planlıyorum. Bütçem kısıtlı olmasından dolayı tecrübenize ihtiyaç duyduğum sorum ise, performansı gtx680 ile eşdeğer olan güncel ekran kartı hangisidir ? Kolay gelsin iyi çalışmalar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

Selamlar, @umtk size bir sorum var, günümüz 1500-2000 seviyesinde ki telefonlar, 4 sene önceki amiral gemisi telefonlar ile kıyaslanabilir durumda mı? Mesela, S7 edge kullanıcısı olarak belirtiğim fiyat aralığından bir telefon kullansam kamera, cpu,cpu ekran gibi özelliklerde geriye gidiş yaşar mıyım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, @gamsizm 4 sene önce yayınlanan "Paypal'ın yokluğunda yurt dışı satış tecrübeleri" adındaki videonun 2020 versiyonu düşünüyor musunuz? Bu konu ile ilgili tecrübesi olan varsa tavsiye edilen bir kurum yöntem var mı? Şimdiden teşekkür.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Pablo 'Definitive' Vader @definitive

  Bunu Teknoseyir ekibine soruyorsanız en azından @gamsizm etiketlemek faydalı olur.

 • Murat Gamsız @gamsizm

  Ben o işleri bıraktım o yüzden artık takip etmiyorum. iyzico ile ihracat yaptığımız ticari kısım zorla devam ediyor. Ama TS için çalıştığımız firmalarla paypal yokluğunda enpara üzerinden klasik swift kullanıyorum kesintisi de gayet az. Kazançlar az olduğu için olabilir ama Garanti Bankasında ufacık ödemeler için bile saçma sapan komisyonlar oluyordu kullanamıyorduk. Tabii firmalara neden paypal yok diye açıklamak zorunda kalıyorum sürekli. Kendi ayağımıza nasıl sıktığımızın hikayesi.

  TransferWise denenebilir ama onu paypal'e bağlayınca nedense Paypal hesabı kapattı. Yoksa onu anlatıp güncelleyecektim. Ayrıca ABD Paypal'ı artık yerel hesap istiyor. Farklı ülkelerde böyle şartlar koşmayan Paypal hesapları gerekiyor ama günce bilgim yok.

  • alfaaur @alfaaur

   @gamsizm Benim yapmak istediğim yabancı sitelerde, dizayn ettiğim 3d modelleri satmak, fiziki bir alışveriş olmayacak tecrübenize dayanarak hangisi üzerinden çalışmam daha yararlı olur ?

  • Murat Gamsız @gamsizm

   @alfaaur TransferWise kesin olsun zaten kenarda. Onun dışında satış yaptığınız ortamın kendisi ne destekliyorsa o olmak zorunda kalıyor zaten. Kendi sitenizi açarsanız, o zaman kendi ödeme sisteminizi koyabilirsiniz. Bir de yurt dışında çalışan Paypal hesabı olan bir arkadaşınız varsa parayı size transfer edebilir.

  • alfaaur @alfaaur

   @gamsizm böyle konularda tecrübeli birinin yönlendirmesi çok önemli, teşekkürler iyi çalışmalar. Bu arada canlı yayınlarınız devam etsin isterim hem korona muhabbetleri hemde perşembeleri konuklu sohbetler severek izliyoruz.