arkadaşlar 2014 senesinde aldığım msi ge 60 laptopumda i7 cpu 128 msata ssd 8 gb ram var gayet memnunum buna ram eklemelimiym acaba mesela 12 gb yapsammı yanlış hatırlamıyorsam 1333 mhz bu mhz den emin olmak için illa laptopu sökmek mi gerek başka yerden tam görebilirmiyiz ??

BeğenFavori PaylaşYorum yap

arkadaşlar steamdan satın alıp yüklediğim oyuunnun klasörünü yedeklesem yani başka bir hdd ye kopyalasam sonra tekrar oyanyabilirmiyim yani pcye format atıldığı zaman tekrar o klosörü yerine yapıştırsam oyun çalaşırmı yani bir sürü indirmesi hele güncellemeleri vs bayağı zor oluyor indirmesi hazır inmişken yedekleyebilirmiyim ??

BeğenFavori PaylaşYorum yap

arkadaşlar yardım xiaomi redmi 7 modelli telefonda nasıl uygulama gizlenir nette baktım yok anca uygulam kiliti yani şyifre konuluyor normalde huawei de iki parmakla bülyütür gibi yapıyorduk ana ekranda ordan ekleyebiliyorduk bu modelde nasıl olacak ??

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bursa Keles minibüs peri eski batı garajından kalkıyormus Görükle den metro veya otobüs ile nasıl giderim veya heykel den ???

BeğenFavori PaylaşYorum yap

arkadaşlar bu askerlik muayanasi ile ilgili sorum olcaktı ama benim gözlük numuralarım biri8,50 diğeride ona yakın doktor bana kesin muaf olursun demişti yıl sonunda tecilim bitiyor tecil bitmeden muaf olmak istiyorum nasıl bir yol izlemeliyim ayrıyetten ayaklarım düz taban

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

merhaba arkadaşlar kendim uçakla veya otobüsle azerbaycana gitmek istiyorum daha doğrusu Baküye gitmek istiyorum kendim gidebilirmiyim 1 eylülden itibaren vizeler kalktı direk pasaportla gidiliyor değilmi ?
Otobüsle istanbul veya bursadan kaç saat sürüyor veya trabzona uçakla oradan otobüsle gitsem mantıklımı ?
nereler gezilir özellikle merkezdeki tarihi yerleri ana caddeleri vb gezmek istiyorum nerede kalınır uygun fiyatlı nerede ne yenir yöresel vb yardımcı olursanız sevinirim

BeğenFavori PaylaşYorum yap

arkadaşlar bu tek girişli schengen vizesi nedir tarafıma 1 ay tek girişli verilmişde yani bir ay içersinde başka schengen ülkesine giremezmiyim ??

BeğenFavori PaylaşYorum yap

arkadaşlar BİLECİKTEN ilçesi olan YENİPAZAR ve İNHİSARA nasıl giderim internette bilgi bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar kilisten Polateli ilçesine nasıl giderim otogardan yokmuş taksi çok yazar mı Kilisli arkadaşlar yardım??

BeğenFavori PaylaşYorum yap