@gamsizm bu mod hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum açıkcası

https://www.youtube.com/watch?v=0FfH51xgQDU

The New Galaxy S23 Ultra Is Also Powerful Desktop PC! DEX Mode Is Amazing

The New Samsung Galaxy S23 Ultra is also a powerful desktop PC, Gaming Console, Work Station, Media Playback device with the help of Samsung DEX! In this vid...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Logitech'în MK295 setinden sadece klavyeyi almak istiyorum ancak bulamadım. Logitech'in bir belgesinde MK295 (K295 silent keyboard/M220 silent mouse) şeklinde bir ifade var, yani K295 diye bir şey var. Aynı şekilde MK270 (K270 keyboard/M185 mouse) ifadesi de var ve K270 satılıyor. Konu hakkında bilen biri var mı acaba? En azından K295 tek satılmıyorsa bile gelecekte satılır mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Laptopumdaki mini DislplayPort'dan DisplayPort'a görüntü almak istiyorum. miniDP - DP dönüştürücü piyasada yok gibi nedense, her yer miniDP - HDMI satıyor. Dark marka bir dönüştürücü buldum ancak yandaki hdmi portunu kapatacak. Kablolu (5-10 cm bile olur) bir erkek/dişi dönüştürücü var mıdır yoksa direk erkek/erkek miniDP - DP almam daha uyguna mı gelir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amazon'dan aldığım ürünler AGT denen firma yüzünden hala elime ulaşmadı. Cumartesi teslime edeceğiz diye aradılar, SMS attılar, mail attılar. Günün sonunda Ziyaret Edildi - Tekrar Gidilecek diye takip sitesine not düşülmüş. Bugün de aynı şeyler yaşandı ve tekrardan aynı sonuç yaşandı. AGT sitesi üzerinden şikayetimi yaptım, bakalım ne olacak. Kargocunun harita üzerinde benim mahalleme uğradığını görüyorum ama eve bile yaklaşmıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Rogue-like 'daki Rogue geliyormuş 🙂 #HaftalıkGündemeMalzeme https://store.steampowered.com/app/1443430/Rogue/

Rogue on Steam

Experience the original that spawned a thousand 'Rogue-likes'. Venture into the Dungeons of Doom in search of the legendary Amulet of Yendor, and hopefully escape with your life! Randomly generated...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

n11'de dolaşıyordum. Bi anda ürün fotoğrafı gözüme çarptı. Biraz tanıdık geldi sanki 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap