Selamlar
@talha-turhal hocam, bilirkişi olarak sen aklıma geldin. Okla işaret ettiğim kısım ne işe yarıyor, merak ettim. Sanırım yukarı aşağı oynayabiliyor fakat ne işe yaradığı konusunda bir şey aklıma gelmedi.
Şimdiden teşekkürler
#akış #strateji #oyun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Selamlar,
@leventp abi, bugün biyofizik dersinde thermodinamik konusunu işlerken aklıma sen geldin 🙂 Hani demiştin ya tükürük ile çalışan motor haberleri diye 🙂 Hoca da çok güzel işledi konuyu, o da senin gibi esprili anlatım ile bu haberleri konuştuk. Abi seviyorum seni ya, çok güldüm bugün aklıma geldikçe. Tükürük ile çalışan motor 😀 #HaftalıkGündemDeğerlendirmesi #KonuDışı #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar,
@gamsizm @leventp @hkellecioglu hocalarım, uzun zamandır aklımda olan bir şeyi sormak istiyorum. Sizin soundcloud hesabınızı gördüğümde aklima geldi aslinda, bu #HaftalıkGündemDeğerlendirmesi #podcast lerini niye soundcloud hesabınıza yüklemiyorsunuz. Birçok android kullanıcıları için çok rahat olabileceğini dusunuyorum. Bununla ilgili daha önce bahsettiyseniz mazeretinizi, bilgisizliğime verin.
İyi çalışmalar.
#HaftalıkGündemeMalzeme

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dostlar, twitter ile ilgili bir problemim var. Yeni bir hesap açtım fakat bir süre sonra kitlendi. Telefon numaramı istiyor veriyorum kod gelmiyor. Hiçbir şeye erisemiyorum, ayarlar kısmı dahil. Support hesabına birisi mesaj atabilir mi? #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Merhaba,
Dostlar, şimdi benim Acer AOD270 bir netbookum var. Buna bir Linux kurayım dedim ve Linux mint cinnamon 17.3ü kurdum. Driver konusunda falan hiç sıkıntı yaşatmadı, deneyim olarakta hoşuma gitti. Fakat biraz yavaş gibi geldi. Windowsta bu sorunu aero temasını kaldırıp standart basit temasını seçmiştim, Windows 98 gibi görünüyordu ama biraz daha hızlanmıştı. Acaba diyorum ki Mintte de böyle bir ayarla hızlandırmak mümkün mü?
#LinuxMint

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

Merhaba,
Yakın zamanda yeni bir twitter hesabı açtım. Biraz takılıp yeni takipler yaparken telefonunuzu ekleyiniz bildirimi geldi. Bende ekleyeyim dedim ve yönlendirme sayfasına girdim. Sayfadaki telefon numarası kısmına, numaramı yazıyorum fakat doğrulama mesajı gelmiyor. Bu kod olayını bir kaç gün boyunca üst üste denedim fakat bir sonuca varamadım. Aksi gibi nasılsa ayarlarım kısmına falanda hiçbir şekilde erişemiyorum. Çerezleri temizleyip girdikten sonra seçenekler kısmında ayarlar sekmesi çıkıyor fakat birkaç saniye sonra hep https://twitter.com/account/access linkine gönderiyor beni. Ama telefon numarama da doğrulama mesajı gelmiyor. Bir çözüm bulamadım, yardımlarınızı bekliyorum.
Yönlendirdiği sayfanında resmi: http://hizliresim.com/nMJQjN
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar,
Acer AOD270 modelli netbook'umda oynanabilecek oyunlar nelerdir acaba?
Age of Empire 3 ve Mitoloji, Rise of Nations, Diablo 2 bunları denedim hiçbiri doğru düzgün açılmadı.
İşlemci; İntel Atom N2600 1,6Ghz
Grafik; İntel HD Grafik 3600
Ram; 2 GB
Çözünürlük; 1200x600

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar,
Bir oyunu arıyorum ismi aklıma gelmedi.
Sanırım TS'de Macid incelemişti. Böyle grafikleri yoktu oyunun. 1900 lerde devlet yönetimi falan yapıyorduk.
Yardımcı olur musunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap