#akış #KonuDışı googleye film izle yazdığınızda ilk çıkan site fullhdfilmizlesene.org #coinhive madencilik yapıyor. yani tarayıcı üzerinden madencilik yapıyor. ilk sırada çıkıyorsun o kadar reklam var hala nasıl sömürsem derdindeler!!

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

digitalocean banka kartı kabul etmiyor illa kredi kartı istiyor. bi çözüm yok mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #KonuDışı uzun otobüs yolculuklarına çıkıpta benim gibi uyuyamayanlar için #radyotiyatrosu nu öneririm en az 3 saat gidiyor. tabi çok kısık sesle ve ara ara kulaklıkları çıkarmak gerek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

#BilimGündemineMalzeme #HaftalıkGündemeMalzeme #akış diyelim ki kolunuzda ufak bir yaralanma oldu ve siz yara bandı yapıştırdınız, iyileşti ve yara bandını çıkarmak istiyorsunuz. bunun için yarabandının üzerine sabun sürüp sıcak suyla yıkarsanız, yara bandı yapışkanlık özelliğini kaybedeceği için, yara bandı çıkarmak çin işkencesine dönmez. bu bilimsel gelişmeyi dünyaya sunduğum için kendimle gurur duyuyorum 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #KonuDışı
ben bilgisayar öğretmenliğini bitirdim sayılır ama öğretmende olmak istemiyorum. amacım yazılım sektöründe çalışmak. bu amaçla yıllardır kendimi yazılımda geliştirdim ama hiçbirşey istediğim gibi olmadı. 4 aydır yaptığım iş başvurularına, ki 50 den fazla! bir firma bile görüşmeye çağırmadı. java ee gibi üst düzey bi alanda kendimi geliştirip, hiçbir firmanın umrunda olmamak haddinden fazla şevk kırıcı.

yazılımı çok seviyorum. maaş vermeseler bile çalışacak kadar. en azından kendimi gerçekten yazılımcı hissetmemi sağlayacaktı bir iş bulmuş olsam. ama artık umudu kestim. belki mühendislik mezunu olmadığım için beni almıyorlar, bilmiyorum. sadece canım sıkılıyor. şimdiki hedefim yurtdışına yönelik ingilizce arayüzlü projeler geliştirip bu projelerle yurtdışı firmalara başvurmak. ilk projeyede başladım adım adım projeyi bitirmeye devam ediyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 12