İzlerken gerildim resmen.
https://www.youtube.com/watch?v=BByF7B7bEIk

BEKLENEN KOKPİT AÇISI !!! Ambulans İstanbul

Videoyu BEĞENMEYİ ve ABONE olmayı unutmayın!!! Sevgiyle kalın. SÜRÜŞÜ BU AÇIDAN GÖRMELİSİN !!! , ÇİFT KAMERA GÖRÜŞÜ https://www.youtube.com/watch?v=FcAqyT_YZ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen hafta bir Youtuber,Youtube'un para kazanmak için çocuk istirmacılarının işini kolaylaştırdığı hakkında çarpıcı bir video hazırlamış.

Youtube is Facilitating the Sexual Exploitation of Children, and it's Being...

Over the past 48 hours I have discovered a wormhole into a soft-core pedophilia ring on Youtube. Youtube’s recommended algorithm is facilitating pedophiles’ ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Oğuz @vitalyscherbo

  İğrenç bir şey. YouTube’un bazı videolarda yorumları engelleyip videoya bir şey yapmaması da olayın farkında olup umursamadıklarını gösteriyor bence. Videoların neredeyse hepsinin milyon+ kere izlenmiş olması bunun en büyük sebebidir yüksek ihtimalle.

 • Rasko @rasko

  Bilinçli yapılan bir şey değildir. Youtube algoritmasının "bunu izleyen bunu da izledi" gibi bir olayı var. Bir videoyu izleyen kullanıcıların, izledikleri başka videoları öneriyor sana.
  Atıyorum traktör videosu açıyorsun, o videoyu izleyip beğenen insanların izledikleri diğer videolar öneri olarak çıkıyor kenarda.

  • Oğuz @vitalyscherbo

   Aynen öyle ama bu kadar açıkça işlenen bir suçun farkına varmamalarına ben ihtimal vermiyorum şahsen. Yüzlerce moderatör vardır YouTube’ta, hatta sadece çocuklarla ilgili videolarla ilgilenenler var. Çoktan o videoların kaldırılması gerekliydi.

  • Rasko @rasko

   @vitalyscherbo İşyerinde olduğumdan videoyu izlemedim ama video başlıklarında, açıklamalarında ters bir şey yazmıyorsa yapılabilecek çok bir şey olduğunu sanmıyorum. Evet kötü niyetle atılmış olabilir ama adamın biri kendi çocuklarını çekip gayet iyi niyetli şekilde yüklemiş de olabilir. Bunun ayrımı nasıl yapılacak?

  • Oğuz @vitalyscherbo

   @rasko Zaten moderatörlerin işi bu. Videoyu izlediğinizde göreceksiniz ki bu ayrımı yapmak zor değil. Böyle bir video yükleyip yorum kısmındaki iğrençlikleri gören bir kişi eğer iyi niyetliyse videoyu kendi kaldırırdı zaten. Bence konu o kadar hassas ki çok seçici de olmamalısınız, olamazsınız.

Mouse'u hafifletmek için delik açmak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Anasayfada umutun ilgimi çekmeyen telefon paylaşımlardan teknoseyir gönderileri altta kalıyor.Şu an için tek çare arkadaşı engellemek galiba,istemesemde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

Klavyede "Yılan" Oynamak
#akış

Playing Snake with hacked Coolermaster Rapid-I firmware - Create, Discover and...

Watch Playing Snake with hacked Coolermaster Rapid-I firmware GIF by microcosmos on Gfycat. Discover more Computer Keyboard (Computer Peripheral Class) GIFs, Cooler Master (Business Operation) GIFs,...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nintendo Konsol Satışları Tablosu
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap