Ocak ayından sonra iPhone yine zamlandı... Dolar düşmesine rağmen neden zam yapıldı anlayabilmiş değilim.iPhone 6 64gb 2649tl almıştım, şu an 16gb bile 2699tl.Resmen şaka gibi.Umalım da iPadlere de zam yapmasınlar.Ne yapsak, almanyadan falan mı alsak artık?

http://store.apple.com/tr/buy-iphone/iphone6

iPhone 6

Uzay Grisi, Gümüş ve Altın renkli bir iPhone 6 veya iPhone 6 Plus satın alın. Hemen 16 GB, 64 GB veya 128 GB modellerinden birini seçin, ücretsiz teslim alın.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Emir Akın Alkan paylaştı.

1.5 saat çektiğimiz gündem dosyası bilinmeyen bir nedenden ötürü karta kaydolmamış. Bu saatten sonra telafisi mümkün değil maalesef.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

amd 7850k işlemcimi overclok'la 4,1ghz'de kullanıyorum.Ama nedense görev yöneticisinde hızım 3,63ghz olarak gözüküyor(anlık hız).AMD overdrive üzerinden de 4,1 ama nedense windows gıcıklık yapıyor 😀 var mıdır çözümünü bilen?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 13

Arkadaşlar, Yosemite'de sorun yaşayan tek kişi ben değilimdir umarım.Safari nasıl oluyor da yaklaşık 8gb ram kullanıyor? hiç bir işlem yapmıyorken bile yaklaşık 5gb ram kullanımda gözüküyor.Dosyalar stabil açılmıyor, airdrop canı istediği zaman çalışıyor, ve daha bir sürü şey.. Ama en büyük sorunum safari.Umarım en yakın zamanda güncelleme alırız.
Herkese iyi günler

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beraber geçirdiğimiz 15 mutlu ay.. Hediyem de tam bize göre, Apple SuperDrive!!! 😀
@sitivjobsunhanimiofficial teşekkür ederim :*

Bize teknolojiyi sevdiren @leventp ve @gamsizm 'a da çok teşekkürler, siz olmasanız hala çiçeklerle böceklerle uğraşıyorduk.Şimdi hediye olarak sistem bile topluyoruz 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

Beylikdüzü vatan bilgisayara gittim, amd 7850k işlemci aldım ve FM2+ anakart istedim.bana "fm ve fm2+ aynı" dedi.yani ecnebiler bos yere + yazmışlar oraya.Olmaz böyle şey dedim, FM2+'ların bacakları FM2'lere uymuyor dedim. "Sen 16 yaşındasın ben 30 yaşındayım kim daha iyi bilecek" dedi.Kavga çıkarmadan aldım, eve geldim. Ve haklı çıktım, işlemci yuvaya oturmadı, iki bacak fazla geldi.hemen geri götürdüm."nasıl olur böyle şey, nasıl takamadın, biz hep takıyoruz" dedi.arkadan teknisyen arkadaş geldi "FM2 ve FM2+ aynıdır arkadaşım" dedi, iyice sinirlendim."takın o zaman" dedim, takamadılar.Yüzlerde bir buruşma, bir mutsuzluk gördüm 😀 Tabii ben onlar gidi terbiyesizlik edip "teknoseyir mi iyi bilecek yoksa siz mi" demedim, utansınlar.Sonrasında "biz hep fm2+'lara FM2 anakart verdik" dediler, insanlara acıdım...
Sonunda MSI FM2+ anakartımı alıp eve geldim, bir daha da beylikdüzü vatan bilgisayara gitmem.Tekrar bir ders almış oldum, ülkemizde elektronik mağazalardaki satıcılar sadece "sana bu gitmez, daha iyisini verelim" demekten anlıyor.Apple store hariç 🙂

Sizler de benim gibi aldanmayın, doğru olan şeye yanlış diyorlarsa oradan uzaklaşın 🙂
Herkese iyi akşamlar...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10
Emir Akın Alkan paylaştı.

Bugün fuarda attığım adım sayısı 15.000 civarı. Yine de uğrayamadığım yerler oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 20
Emir Akın Alkan paylaştı.

Gitme vakti... Kamyonun yarısı tozlu raflar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 62
Emir Akın Alkan paylaştı.

Sırada güzel bir Tozlu Raflar var ama yarına kalacak. Montaj ve render yetişmedi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 17