#akış #3D #3dyazıcı #destiny #oyunseyir #çekiliş
Arkadaşlar, elimde Destiny oyununa ait olan bir silahın birebir maketi var. Conduit F3 Fusion Rifle olarak geçiyor. Bu maketi çekilişle vermek istiyorum. Kargo alıcıya aittir. Uyarmadan geçmeyeyim silahın boyu yaklaşık 70 cm.dir. Kargo ücreti biraz yüksek olabilir. İsteyenlerin isimlerini aşağıdaki çekiliş linkine ekleyeceğim. Siz sadece bu mesaja çekilişe katılmak istediğinizi belirtin ,yeter. Çekilişi aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz:

https://www.cekilisyap.com/destiny-conduit-f3-fusion-rifle

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 87
 • Oral @oraltosun

  İstiyor musunuz ? Çekiliş öncesi belirttiğim bir şeyi tekrar söylemek zorunda kalıyorum. Kargo dokunabilir biraz 😉

 • Oral @oraltosun

  Anladığım kadarıyla site yönetiminin de içinde oldugu bir durum bu. İnsanların ilgisini son dönemin en önemli teknolojik gelişmesi olan 3D yazicilara cekmekti niyetim. Bu hediyenin bedelini http://www.myminifactory.com da destiny aratarak ogrenirsiniz artik. Adeta buyuk kar saglayan troll muamelesi gördüm. Sizlere ekran karti incelemelerinizde basarilar dilerim.

 • Oral @oraltosun

  #akış #çekiliş Çekilişe katılan ve "watchdog" tabir edilen kullanıcı olmayanlardan özür dilerim. Çekilişlere burada son veriyorum. Zira site yönetimi bu işten para kazandığımı zannettiler , sanıyorum. Gizliden bir iş yaptığımı sanmıyorum. Eğer hoşlarına gitmeyen bir durum olduysa bunu yazarak belirtebilirlerdi. Bu tavır hepsini gözümden düşürdü. Diğer paylaşımlarıma da son veriyorum. Saygının olmadığı yerde ben yokum. Hoşçakalın.

 • Oral @oraltosun

  @bjelica Sözü fazla uzatmaya gerek yok. Çekilişe katılanların çoğunluğu site yönetiminin adamları ve hepsi hediyeyi almak istiyor ancak almıyorlar. Yani anlayacağın kendilerince birşeyler yapıyorlar. Bu insanlarla uğraşmaya değmez. Şunu anladım ki site ve ekip göründüğü gibi değil.

Oral paylaştı.

Hediyeniz için sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Gerekli parçaları edinip, tamamladığımda fotoğrafları mutlaka paylaşacağım. @oraltosun

#Pinhole #Fotoğrafçılık

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

#akış #3d #3dyazıcı

3D yazıcı almak isteyenlere önerilebilecek bir başlangıç yazıcısı: (265 dolar)
https://www.3dprintersonlinestore.com/electron-3d-prusa-i3-kit
Türkiye'ye ücretsiz kargo.
Gümrükte tahmini olarak çıkabilecek ek masraflar:
KDV
müşavirlik masrafları (150 TL)
Noter masrafı (100 TL)

Sixth Generation Electron 3D Prusa i3 - Features auto leveling build plate

Prusa i3 is a proven design with tens of thousands users all around the planet. Now you have a great opportunity to buy our Electron 3d prusa i3, sixth generation model.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Programlamayı bilmeyen , ancak öğrenmek isteyenleri yönlendirip , birer programcı gibi düşünmelerini sağlayacağını iddia eden online eğitim:
https://www.coursera.org/learn/intro-programming/

Coursera - Free Online Courses From Top Universities

Take free online classes from 120+ top universities and educational organizations. We partner with schools like Stanford, Yale, Princeton, and others to offer courses in dozens of topics, from computer science to teaching and beyond. Whether you are pursuing a passion or looking to advance your...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #3d #3dyazıcı #CepTelefonuFotoğrafçılığı #basçek
Arkadaşlar , fotoğrafçılığa meraklı olup , Pinhole tabir edilen kameraları denememiş kimse varsa işte fırsat. Teknoseyir üyelerinden bir kişiye Pinhole kamera(3D yazdırılmış plastik parçalarını) hediye ediyorum. Plastik parçalar haricinde çekilişi kazananın temin edeceği parçalar şunlardır:

*Pinhole (20mm disc with 0.20mm hole)
*Wide rubber band
*Black photo tape (for shutter)
Optional but recommended:
*O-ring (018 Buna-N 3/4” ID, 7/8” OD)
*2 screws (M3-0.5 X x 8mm pan head, #4 can be substituted)
*1/4-20 nut
Bu çekilişe sadece TeknoSeyir internet sitesi üyeleri katılabilir. Kazanan kişiyle teknoseyir üyeliği üzerinden iletişime geçilecektir.
Çekilişi kazanan kişi kargo ücretini kendisi öder. Bir diğer şartımız da kazandığı ürünle yaptığı çekimleri yine teknoseyir'de paylaşmasıdır. 🙂
Verilecek kamera:

http://pinholeprinted.com/order/easy35/

Çekiliş yap üzerinden yarın saat 11:00'e kadar katılabilirsiniz.
Katılımlarınızı bekliyorum.

https://www.cekilisyap.com/pinhole-fotograf-makinasi

Easy 35

Visit the post for more.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 51

#akış #3D Ve iniş başarıyla gerçekleşir.
#3dyazıcı #Mars #curiosity

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Akış #3d #3dyazıcı Fiyatının oldukça altında 3D baskılar bulabileceğiniz "kelepir" sayfamıza , her model satıldıktan sonra yeni bir kelepir 3D baskı koyacağız. Ayrıca görmek istediğiniz modelleri talep edebilirsiniz. Bunları da kelepir fiyatıyla sunacağız.
http://www.minifabrikam.com/kelep304r-3d-bask305lar.html

Minifabrikam Online Mağaza

Mağazada 3 boyutlu baskı satış ürünleri yer alacak.
BeğenFavori PaylaşYorum yap