iphone ne büyük nimet be. her şeyin tam kararlı çalışıp hiç üzmeyişi. her ne olursa olsun anında güncellenmesi bunlar ne büyük nimet böyle, üstüne bir de jb yapıp stabileten ödün vermeyişi.. iphone cidden hak ediyor herşeyi. 🙂
#akış #TeknoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 37
 • silent @silent

  Ne stabili kardeş? Sen ne kullanıyorsun? Ben iphone 8 plus kullanıyorum. Maloz telefon durmadan donuyor. Cihazı bok ettiler. Stabilite nerede?

  • Agab @agab

   Sıfırdan kur ios'u. Donup durması imkansız.

  • silent @silent

   @agab Siz mi ürettiniz? Siz ürettiyseniz, bildiğiniz varsa yazın. Sıfırdan kurulmuş bir cihaz. 5 defa servis görmüş. Bir halt bulunamamış. Yine de donup duran bir cihaz. Nokta hatası olmayan, kutuya koysan, sıfır niteliği olacak kadar temiz cihaz. Durum ise, cihaz mok gibi.

  • Agab @agab

   @silent Senin cihaz sıkıntılı. Ya da sen. İkincisi daha büyük olasılık.

  • silent @silent

   @agab Hayır; birincisi. Aksine, siz sıkıntılısınız. Cihazda sorun olması muhtemel. Çözmediklerine göre Apple da, cihazı da berbat.

   Hakaret etmek çok hoşunuza gidiyor sanırım. Laf yetiştiremeyen veya kapasitesi yetmeyen hakarete yönelir. Sizin gibi. Anlaşılmıştır umarım. O kapasiteniz vardır. En azından ben böyle umuyorum.

  • Agab @agab

   @silent Evet hoşuma gidiyor senin gibi boş beleş insanlara böyle konuşmak. "Siz mi ürettiniz"miş. Lafa bak. Fabrikası ben değilim fakat bizzat iOS için uygulama yazıyorum. İçeriden bildiriyorum yani. Sen bu telefon donuyor diyorsan onca yazılan yazılımların saçmalıktan ibaret olduğunu söylersin. Heh orada hop bir dur kardeş derim işte ben sana.

   Milyonlarca kişiden ses çıkmazken "donma" konusunda senin donuyor demen, hatta iPhone 8 Plus gibi güçlü bir telefona donuyor demen kusura bakma SAÇMALIK. Cihazında sorun olabilir fakat servise gittiyse Apple telefonu sıfırıyla değiştiriyor. Hele hele 5 kere gittiyse çoktan yenisini vermeleri gerekirdi. Tabi telefonu mahalledeki hacı ahmet abiden almadıysanız. Binlerce kişi hala iPhone 4s, 5s, 6-6s 7 kullanıyor. Hatta bu saydıklarımın toplamı milyonlarca. Hiçbiri daha "durmadan donuyor" diye şikayet etmiyor. Oyunda kasıyor derler eyvallah zira 512mb-1gb ramli telefonda pubg oynamak istersen kasar elbet. Ama boş boş kasıyor dersen o sorun sende demektir. Koskoca firmaya sallamaktansa otur düşün bir.

  • silent @silent

   @agab Boş beleş adamsın. Telefonu incehesap'dan sıfır aldım. 5 defa garantiye gitti. Değişmedi. Değişim istedik. 3 defa telefon ekranı değişti. Senin o hisse sahibi olduğun Apple var ya hani, işte O değiştirmedi. Sizin öve öve bitiremediğiniz Apple'ı THH'ye şikayet ettim. Paramı geri istedim. Cihaz öyle ki, sürekli donmasına rağmen senin Apple şirketin ilgilenmedi. Şeyine bile takmadı. Değişen ekranı 2 defa daha değiştirmeyi her babayiğit yapmaz. Apple farklılıktır. Ayrıcalıktır. 2 yılda 40 gün telefonsuz kalmaktır.

   Senin ne olduğun ortada. Uygulama geliştirici olduğun bile yalandır. Görünen o ki, burada bir ergen ile konuşuyorum.

   Anlaşılan ve görünen o ki, senin 3 mesleğin var.

   Apple hissedarı ve CIO'su.
   Sallama sıkma yazılımcısı.
   Apple avukatı ve yılmaz savunucusu.

   Ha bir de unutmadan.

   Aşağılık komplexi olan üst düzey hakaret meziyetine sahip, bir baltaya sap olamamış bir ergen.

  • Agab @agab

   @silent Neden bu kadar zoruna gitti ya ahahah 😀 Yorumlara gel.. Kafa güzelmiş güle güle kullan kardeş.

  • silent @silent

   @agab Kardeş, sinirliyim. 10 yıldır iphone kullanıyorum. Rezil ettiler beni. Apple benim için bitmiştir.

  • Agab @agab

   @silent Direkt applestore mağazasına götür. incehesap oyalıyor seni haberin olsun.

  • silent @silent

   @agab Çok sert yazmışım. Kusuruma bakma.

   Ben gürgençler'e verdim. Ayrıca, bir defa Apple Store yüzü gördü. Olmadı. Adamlar sorunu bulamıyor. Batarya kaynaklı bir sorun olduğundan adım gibi eminim. Onu dahi bulamadılar.

   Cihazın parasını THH yoluyla alacağım. Kullandığım da yanıma kar kalacak. Sonra da iyi bir Android alıp geçmek istiyorum. Alışkanlıklar ve 5500 uygulamanın olduğu hesap umurumda değil.

 • murat burç @muratburc

  4 senelik S7. Cihaz gayet hızlı çalışıyor. Kasası hala tertemiz ve sağlam. Ekranda amoled vb yok cam gibi ekranı var iddia ediyorum S7 ekranı 8 Plusdan iyidir.
  2 sene onu kullandım 2 sene Op5t kullandım ikisinde de takılma yaşamadım.
  Ama mağazadaki X elimde takıldı. Donanım haber incelemesinde X takıldı. Düne kadar takılmayan Apple takılıyor diyen kullanıcı çok çıktı ortaya

  Millet Androidi ne sanıyor anlamıyorum.

  • silent @silent

   Ben iphone ve Android kullandım. Android'in hızlı telefonunu da kullandım. İdda ediyorum. Pcophone f1 dahi iphone 8 plusu döver. Hatta iphone 10s bile mok gibi.

   Takoz gibi cihazlar. benim elimdeki cihaz çok ağır. Hem çok tipsiz.

   Ses kalitesi ve uygulama zenginliği dışında bir moku yok.

 • Temp 🔚 @temp

  Bu tam olarak Intel ile Amd kıyası gibi.
  Her zaman Amd, Intel'i donanım farkıyla geçebildi. Şuan günümüzde güncel satılan android telefonların da hepsi yüklü donanımlarla geldiği için artık hepsi düzgün çalışabiliyor.
  Fakat ios zaten yıllardır kısıtlı donanımla bu stabilliği sağlıyordu. Tabiki paran varsa Apple ekosistemi büyük nimet. Aksini iddia edemez kimse.
  Yıllarca Android telefon kullanıp onca rezillik çektim. Ios da bu müdahalelerin kısıtılı olması da aslında kullanıcı yararına olabiliyor kesin olarak söyleyebilirim bunu.

 • onelitersoftears @onelitersoftears

  İphone 11 kullanıcıyım watsapda ve iMessage özellikle gif smile konum vb. Atarken yoğun kullanırım kilitlendiğini yada ana ekrana tekrar düştüğüm 2-3 kere şahit oldum.stabiliteyide çok abartmamak lazım 🙂

Dostlar modeme ekleyeceğim en az sorunsuz olan DNS adresi var mi?

#akış #TeknoYardım #TeknoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Net söylemek istiyorum kendini gelişmiş kişilerin yurt dışına kaçmasını anlıyorum. Bir konu hakkında Bilgi alacaksın ( çok güvenilir değil ) Wikipedia gireceksin ama engel kaç yıldır böyle valla bıktım zam engel zam engel ( ben gibi düşüneceksin daima! ) kaçabilsem bir dakika durmam !
#akış #TeknoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 24

Spotifydan mesaj var herkese.
#akış #Spotify #TeknoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dostlar s10 alınır mi, parmak izi olayı harici kronik problemleri var mi bu cihazın bir kaç yerde pubg ile ilgili kasılma olduğu söylendi yazılımdan mi yoksa telefondan mi karar veremedim. kullananlar nasıl bilirler? 🙂

#akış #TeknoYardım #TeknoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13

Dostlar linkteki jileti nereden bulabilirim Amazon’a falan baktım da pek denk gelmedi. 🙂

https://www.indiegogo.com/projects/omnishaver-faster-way-to-shave-scalp-arms-legs

#akış #TeknoYardım

OmniShaver: Faster Way To Shave Scalp, Arms & Legs

The only shaver that self-cleans and polishes its' blade edges during use. | Check out 'OmniShaver: Faster Way To Shave Scalp, Arms & Legs' on Indiegogo.
BeğenFavori PaylaşYorum yap