#yardım #teknoyardım #akış

Herkese merhaba Teknoseyir sakinleri, Murat ben.
Bundan 6 ay kadar önce ekran kartımı yaktım (GTX 560). Ekran kartım olmadığı için oyun oynayamamak artık çarpıntı yapmaya başladı. Bilgisayar donanımlarıyla 3-4 yıldır ilgilenmediğim için sahip olduğum tüm bilgileri unuttuğumu fark ettim. Bir koşu Google'dan ekran kartlarıyla ilgili küçük bir araştırma yaptım. Fiyatlar uçmuş resmen; ''ya bunlar bu kadar pahalı mıydı?'' dedim. 2012 yılında Casper'ın ''Super Silent Technology'' hazır kasalarından almıştım.

Konuya vakıf olan kişilerden yardım rica ediyorum. Söyleyecekleriniz karar aşamamda tamamen etkili olacak. Sistem özelliklerimi ve bütçemi aşağıya yazıyor olacağım. ekran kartı ile şu an ki anakartım uyum sağlamayacaksa anakart önerinize de açığım. Değerli yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Ekran kartı Bütçesi: 1500 - 1700 TL
Olası Anakart Bütçesi: 500 TL

İşlemci: Intel Core i7-4770 İşlemci, İşlemci Hızı 3.40GHz., Turbo Boost Teknolojisi ile Maksimum 3.90 GHz.
Ön Bellek: 8 MB Intel Akıllı Bellek
Anakart: ECS H81H3-M4 (V1.0A) LGA 1150 Intel H81 Micro ATX
Ram: 8 GB DDR3
Güç Kaynağı: FORTRON FSP400-60GMN 400W

Not: Kasamdan da pek memnun değilim de neyse şimdi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 16

Herkese merhaba,eski modemim bozulduğu için yeni bir ADSL modem almak istiyorum.250 TL bandına kadar bütçem mevcut.Özellikle evin içerisinde Wi-Fi'ın iyi çekmesi benim için önemli, muhtelif forumlardan aldığım geri dönüşlere göre bana 3 adet modem önerdiler bunlar: TP-LINK TD-W9970, Asus DSL-N16, Zyxel VMG3312-B10A v2.Bu modemler hakkında bilgisi olan veya bu modemlerden herhangi birini kullanan varsa bilgilendirseniz sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

Merhaba.Kendim için telefon arıyorum. Telefondan dan üst düzey anlamadığım için sizlerin görüşünü almak istiyorum.bütçem maksimum 2500 TL, kameraya çok önem veriyorum.Bataryanın bir günü çıkartması benim için önemli bir kriter. Telefonda sık oyun oynayan biri değilim hatta çoğu zaman oynamam. Marka Fark etmez.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

#AliExpress
Merhaba Aliexpress'ten 2016.10.07 tarihinde verdiğim sipariş hala elime ulaşmadı. Siparişi verdikten 5 gün sonra ürün geldiğine dair onaylamışım. Nasıl onayladım hatırlamıyorum. Satıcıyla 1 defa iletişim kurabildim china post ta yoğunluk olduğunu söyledi ve ürünün geleceğini söyledi fakat ürün hala elime ulaşmadı.Daha sonra attığım mesajlara da geri dönmedi.Bu arada ürün bir sırt çantası kargo takibi var. Umudumu biraz yitirdim gibi.:(
(ürüne 28 $ verdim)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Sosyopolitan paylaştı.

Türk'lerde ki eğlence anlayışı kimsede yok 😀 #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Merhabalar GTA 4 Pc için tahminen 140-100 TL civarına ne zaman düşer.Bir de G2a ve çeşitli sitelerde oyunun fiyatı uygun fakat platformu steam değil bunun bir dezavantajı var mıdır ? Bilgisi olanlar yazarsa sevinirim. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Güzel bir #bilimkurgu filmi önerebilecek olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9