Kaçımız youtube da koronayla ilgili eğitici video içeriği gördük. Ben görmedim. Gören, karşısına böyle bir içerik videosu çıkan var mı? Yoksa sizde youtube fanusunda mı yaşıyosunuz !

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 15

Ucuz NAS sistem = raspberry pi + OpenMediaVault + HDD 🙂 şiddetle tavsiyemdir.

https://youtu.be/M_oxzpvMPTE

Openmediavault 5 (OMV5) Stable Complete Install and Setup including Portainer

Openmediavault 5 completely installed with Portainer and lots of tips to prevent problems. Openmediavault - https://www.openmediavault.org 16gb SD card - htt...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eagle programında Arduino kullanarak oluşturduğum şema dosyasını schematics.io adresine yüklerken hata mesajı alıyorum. Eagle yi yeni kullanmaya başladım. Eagle de simulasyon nasıl yapılıyor? Olayı tam kavrayamadım henüz. Sitesine baktım, Google da dolaştım açıklayıcı şeyler bulamadım daha. Bilen aydınlatabilir mi kısaca.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Özetle #Youtube seyir tarzım: Evrim Ağacı, Murat Sen ve Lezzetli Robot Tarifleri. Tekno Seyiri saymama gerek yok sanırım. Bilim, elektronik programlama ve tadilat veya teknik konulara merakınız varsa tavsiyemdir. Takip edin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar. Bi konuda yardıma ihtiyacım var. Silinen video dosyalarını geri kurtardım fakat player oynatmıyor. Google da biraz bakındım pek iç açıcı şeyler yazmıyor. Tatil videolarıydı. Bu konuda tecrübesi olan yada çözümü bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11

Bu reklam gerçek mi ya! 😀https://youtu.be/_twzRziEMuw

BeğenFavori PaylaşYorum yap