Arkadaşlar Macbook Air 2015, 13 inç, 8GB RAM / 128GB SSD cihazım satılıktır. Çok çok temizdir. Kutu içeriği tamdır. Çevirmenim. Sadece surfing ve ofis işleri için kullandım. Bataryası hala çok iyi.

Piyasa kararsız olduğu için sahibinden fiyatı yüksek olduğunu biliyorum. Buradan ulaşırsanız yardımcı olacağım fiyat konusunda.

Macbook Air 2015, 13 inç, 8GB RAM/128GB SSD - İLK GÜNKÜ GİBİ - İlan ve...

Intel Core i5 (5.Nesil) işlemci, 8 GB RAM, kapasiteli Apple Macbook dizüstü bilgisayar ilan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • M.T @machave

    Teknoseyir'de ilgilenenlere iyi bir fiyat vereceğim.

  • Orcun @orcun

    Piyasası çok dalgalı ama ne kadar indirim olacak ki ? atıyorum 10000 liradan 6 bine düşer misiniz ? öyle bir pazarlık olmaz her halde ? bu cihazın sıkıntısı şu aslında 2015 cihaz ama kasa ve ekran 2011 air ile aynı. Apple air'i taaa 2018 lere kadar kasa ve ekran olarak hiç güncellemedi. Sonra air'i retinalıya çevirdi 2018 ve 19 deren sonra m1'e geçti. Ama o cihazlarda mesela ekran retinalı pil daha iyi ve type-c var. Geçen ay arkadaşın 2015 retinalı pro 8 256 sürüm çiziksiz falan 7800 liraya sattık. Ama öncesi dh dahil çok yerde ben ilanları verdim ve 1 aya yakın gitmedi. Hani fiyat bilmiyorum dostum baya yüksek kalıyor. Tabi ki tercih senin öldürüyormuş gibi olmasın ama bu cihazın hakkı da malesef bu fiyat değil. Şu paraya mesela bakabilirsin retinalı yeni kasa son model inteli olan airler var. Ha 500 1000 daha ekler temizlerinden alabilir vs. hani cebinde 8 10 bin lira olan adam kasa airlere pek bakmıyor. 🙁

Full HD, HDMI girişli monitör satan var mı? Çevirmenim, aktif olarak okuma/yazma için kullanılacak ve Mac Mini 2012 ile çalışacak. Ya da internet üzerinden uygun fiyatlı önerilerinize açığım.

Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Huawei Matebook d 15 mi, Lenovo Thinkpad E495 T (Ryzen 5) mi, yoksa Ryzen 4000 serili laptopları (Huawei, Redmi Book) beklemek mi?

Yoğun yazı yazıyorum, kullanım, tasarım, biraz da pil önemli. Ryzen 4000 serisi özellikle korona döneminde çok bekletir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

10.000 TL'ye kadar (Monster haricinde) gaming "laptop" önerebilir misiniz? Bir yakınım için soruyorum... Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yurtdışından gelme Macbook Pro 2015 alacağım, güzel anlaştık ancak Türkiye'de kullanmakta bir sorun olur mu? Klavye sorun değil. Sistemsel olarak bir engel olur mu? Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kurdan bir darbe, vergiden bir darbe, şimdi de üreticiden bir darbe. Ne olacak bu böyle?

Sony Xperia 1 II Çıkış Tarihi ve Dikkat Çeken Fiyatı Belli Oldu

Fiyatıyla dikkat çeken Sony Xperia 1 II'nin çıkış tarihi açıklandı. Telefon piyasasında artan vergiler ve kur farkı kullanıcıyı iyice yoruyorken piyasaya çıkacak yeni cihazların...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefonsuzum. Cebimdeki miktar belli. Ekran, batarya, kullanılabilirlik (el hissiyatı vb.) ve gündelik kullanım önemli. Mi 5s’ten geçiş yapacağım. Xiaomi çevresine hakimim. Realme markasını çok tanımıyorum, garanti, marka imajı ne olur emin değilim. Hangisi?

1) Redmi Note 8
2) Realme 3 Pro

BeğenFavori PaylaşYorum yap