merhaba, FSP marka FP1000 1000VA LINE INTERACTIVE UPS model kesintisiz güç kaynağım vardı. Neredeyse tam 3 yıldır kullanıyorum. 2 haftadır şarj tutmuyor direkt kapanıyor. Sanırım akülerinde sorun var. Bu tarz güç kaynağı tamiratı yapan önerebileceğiniz bir yer var mı? #TeknoYardım #kesintisizgüçkaynağı #FSP #ups

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım #kinguin merhaba, 3 sene önce kinguinden windows 10 pro almıştım. hiçbir sorun yaşamadım. şimdi tekrar başka bir pc için almayı düşünüyorum fakat satılan tüm windowslara "This is a restricted product and it CANNOT be activated in Turkey" uyarısı koyulmuş. Türkiye'de aktifleşmesi olan da yok. önereceğiniz bir yer var mı bu tarz ucuza windows 10 pro alabileceğim? teşekkürler..

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım merhaba, aynı ağ üzerinde bulunan bilgisayarların ram ve işlemcilerini nasıl kullanırım? Ethernet ile birbirine bağlı hepsi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım merhaba, c'den bir dosya silince c rahatlıyordu. hata kayıt dosyası gibi bir şey sanırım. şu an bulamıyorum ve c gereksiz yere dolu. öneriniz var mı? 3dsmax photoshop ve indesign sıkça kullanıyorum bunların sebep vereceği bir log kayıt dosyası falan olabilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

#TeknoYardım ekranımda mavi noktacıklar çıktı. sürekli titreşimdeler. ekran kartını guncelledim düzelmedi sebebi ne olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap