Merhaba arkadaşlar, 17.08.2016 yılında aldığım iphone 5s cihazımda sorunlar yaşıyorum. Sorunlarımı sizinle paylaşmak istedim ki yönlendirmeleriniz ile olumlu sonuca ulaşabilirim. Cihazın touch id’si 10 denemeden 1’ini algılıyor ve şifre ile girmek zorunda kalıyorum. En önemli sorunum ise telefonun bir anda donması. Donma anında ekranı kilitleme düğmesine bastığımda tepki vermeye başlıyor. Bu donmalar telefonu aktif kullandığım zamanlarda yaşanıyor. Kilitli halde elime aldığımda sorunsuz ama her 5 dakikada bir donup kilitleniyor. Ekranı kilitleme tuşu sayesinde telefonu kullanabilir oldum. Ekranın kenarlarında yeşil ışık süzmeleri oluşmaya başladı. Garantisinin bitmesine ise 45 gün kaldı. Cihaz teknosadan alındı. Nasıl bir yol izlemeliyim? Değişim mi yoksa onarım mı istenmeli? Derdimi güzel bir dille mağaza temsilcisine nasıl anlatabilirim. Bana yardımcı olur musunuz? Arkadaşlarınıza da paylaşabilirseniz çok memnun olurum. #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

İos 11.2.2 yüklü iphone se cihazımda whatsapp ve mesaj uygulamasında yazı yazarken klavyede gecikme yaşıyorum. Bu sorunu yaşayan oldu mu? Ayrıca 3. parti klavye eklesem öneriniz hangisi olurdu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Apple Music bireysel abonelik fiyatı 25 Şubat tarihinden sonraki yenilemelerde 13.99 TL olacakmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TT mobil online işlemler uygulamasında bu ayarı kapatabiliyorduk ama geçtiğimiz hafta gelen güncelleme ile pasif duruma getiremiyoruz. BTK ile bu durumu paylaşsam sonuç alır mıyım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İphone 6 Plus cihazımın pilini yetkili servis aracılığı ile değiştirmek istiyorum. Apple, iphone 6 ve sonrası için pil değişim ücretini 29 dolar yapmıştı. Yetkili servis bu fiyatın üzerine servis ücreti ekler mi? Ayrıca öğrendiğim kadarıyla yetkili servisler onarım, değişim işlemleri için apple store’a gönderiyormuş bu doğru mu? İlk servis deneyimim olacağı için hep bu bayilerin arka odalarında bu işlemlerin yapıldığını düşünürdüm. Pil konusuna gelince acaba sıfır piller mi kullanılıyor yoksa değişimden kalan piller verimlilik durumuna göre başkalarının cihazlarına da giriyor mu sorusu hep aklımda. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap