beyler elimde seagate 1 tb hdd var ve yanlışlıkla boot ettim suan 1 tb yerine 31,9 gb olarak görünüyo acabana bana yardımcı olurmsunuz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

razer blade thin & light gaming notebook da bulunan Super Speed USB 3 de ne ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iyi aksamlar bir şeyi merak ediyorum kullandığım bilgisayarın wifi harici bide wifi adaptörü var bi nevi ek wifi ben 2 farklı ağa bağlanıyorum acaba torrent veya idman gibi programalar dan yaptığın indirmeleri iki ağdan veri çeke bilir miyim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Arkadaşıma 1500 TL çivarında alınabilecek en uygun sistem nedir ekran kartı ram işlemci v.s.. bi yardımcı olurmusunuz. #TeknoSeyir #pc

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 22

4 saat rötar yedi uçak ulan mahsur kaldım muğla da.....

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11

https://www.youtube.com/watch?v=epnq3zDwM_g&list=UUBGOeciBxlh1FC_Fq7H9YGg izleyim Türkiye'de internetin 21. yılı 😀

Türkiye'de İnternetin 21 Yılı

Turkcell Superonline Türkiye'de intenretin 21.yılı için güzel bir film hazırlatmış. Nereden nereye gelindiğini özetliyor. Mutlaka izleyin.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Emre Arat @emrearat

    Yonja'yı hatırlıyorum,ilk üye olduğum sosyal ağdı.Kuzenim ve kız arkadaşım üyeydi ben de ondan üye olmuştum.Üniversite öğrenci belgelerine benzeyen,favorilerinizi falan yazdığınız buz mavisi renkte bir profil sayfası vardı 🙂
    Videoda değinilmemiş ama Bir de Mynet vardı.E-mail servisi,Sitemynet ve Mynet Okey zamanında kullanıcılar arasında baya popülerdi.