Arkadaşlar merhaba.
Firmamızın ürünlerini tanıtacağımız bir mobil yazılıma ihtiyacımız var. Katılacağımız fuarlarda dokunmatik ekranlı bir panelimiz olacak ve ürünlerimizi interaktif oalrak müşterilerimize göstermek istiyoruz. Aynı zaman Android ve IOS platformunda da bu uygulmamanın yer almasını istiyoruz. Aşağıda bıraktığım linkte ilgili ürünler var. Daha fazla detay için mail ile ulaşabilirsiniz. Fiyat konusunda araştırma yapmam gerektiği için, bu postu ilgillenen arkadaşalra ulaştırıp benimle irtibata geçmelerini sağlayabilirsiniz.
Şimdiden teşekkür ederim.

Ürün sayfası: http://www.kiracgalvaniz.com.tr/celik-otokorkuluklar
İrtibat: [email protected]

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar. İlgisine bir şey danışmak istiyorum. Geçen hafta HTC U11 aldım. Önceki telefonum Nexus5'ti. Bir tarafı micro usb, diğer tarafı normal usb olan bi sandisk flash belleğim var, onu direkt olarak telefona bağlayarak veri aktarımı yapabiliyordum. Bunu yeni type-c girişiyle yapabilmek için xiaomi'nin type-c to micro usb sünden dönüştürücü aldım ama micro kısmı yalnızca şarj etmeye yarıyor. Flash belleği ya da otg kabloyu görmüyor. Bunu yapabilmem için ne tür bi dönüştrücü almam gerek? Usb uçlu bir joystiği telefona bağlayıp da kullanmak istiyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm Selamlar. Şöyle bir haber yayınlanmış Resmi Gazetede. Levent abi çok şikayetçiydi, düzeltme yapılmış.
İnternet reklamlarına 'hız' ayarı http://v.aa.com.tr/719909

İnternet reklamlarına 'hız' ayarı

Elektronik haberleşme hizmetlerine ilişkin reklamlarda, test veya laboratuvar koşullarında geçerli olan internet hızlarına, tüm tüketicilerin ulaşabileceği algısı oluşturulamayacak. - Anadolu Ajansı
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aslında çok net. Bir telefon kendimize, bir telefonda devlete alıyoruz. Keza arabada aynı şekilde, bir araba kendimize bir araba devlete alıyoruz.
http://www.ntv.com.tr/ekonomi/akilli-telefonlara-bandrol-zammi,Sra5D8fb1kq24kwbxuGKJQ
@gamsizm

Ekonomi Haberleri – Borsa, Finans ve Altın Fiyatları | NTV

Borsa ve finans haberleri NTV’de! Ekonomi haberleri bölümünde canlı borsa ile borsa gündemini, güncel altın fiyatları ve anlık döviz kuru takibini yapabilirsiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap