Bitcoin neymiş peh!

Titcoins by Pornhub

Introducing Titcoins, the world’s most beloved and safest currency. A whole new market, perfect for offline and online businesses such as nightclubs, college bars, jukeboxes, vending machines,...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

google ın internet servis sağlayıcısı olarak giriştiği iş. amerikada oluyor bu olay. isteyen 120 dolar ödüyor kurulumunu yapıyor sonra "bedava" 8mbps internet kullanabiliyor (dikkat bizim o kadar para verdiğimiz hız bu şu anda ttnete bu hız için ben ayda 80 lira dan fazla ödüyorum. ve amerikada kurulumu yapan sonsuza kadar bir daha para ödemiyor bu hız için). ayda 20 dolar kadar bir ücreti ödeyene de bu resimdeki gibi hızlarda internet sağlıyorlar. türkiyedeki avaraj internet hızının tam 1000 (yazı ile bin) katı.
aman yarabbi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 26

Bir seyahat çantasında olması gereken eşyalar

Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde çantanızda bulunması gerekenleri konuğumuz Salih Çelen anlatıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 136
 • Selçuk Kütük @selcukkutuk

  @salihcln bir de şu flexi bilet olayı. Tam olarak kavrayamadık. İnternette araştırdık fakat örneğin 5 gün flexi ile tam olarak ne yapılabilir. Yada 10 gün flexi. Ne kadar mesafe kat edilebilir. Bunlara biraz daha açıklık getirebilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

  • Selçuk Kütük @selcukkutuk

   Cevabınız için teşekkürler. Mesela saat aralığı var mı? Diyelim akşam saat 19:00 da trene bindim. Ertesi akşam 19:00 a kadar mı geçerli. Çünkü TCDD nin sitesinde garip 2 örnek vermişler ve tamamen karıştırdılar kafamı.

  • Fatih @fatihy

   akşam saat 19 dan diğer gün 19'a kadar 1 gün sayıyorlar.
   ama bildiğim kadar bunun için bir kalem hilesi var forumlarda okuduğum kadarı ile silinebilir tükenmez kalemle tarih işaretleniyor ve kontrolden sonra siliniyor.

 • salihcln @salihcln

  @selcukkutuk Merhabalar 24 saat zamanınız oluyor ilk biletinize damga işlendikten sonra. Fakat bazı memurlar farklı uygulamalar yapıyor dikkat etmek gerek.
  Ek olarak trene bindiğiniz saat değil indiğiniz saat önemli.
  Örnek: 24 temmuz Akşam 7 de trene bindik 14 saat lik bir yolculukta 25 temmuz da varacağımız yere geldik. İşte böyle olduğunda normalde iki hak gidiyor gibi görünüyor fakat indiğiniz saattin olduğu gün hakkınızdan düşüyor.

  • salihcln @salihcln

   Teorik olarak üzerine bir ücret vermemeniz gerekir. Çünkü siz hakkınızı kullandığınız 25 temmuz da gece 12 de biletiniz bitebilir ama ulaşacağınız noktaya varmadığınız için hala geçersizlik söz konusu değil. 25 inde bindiğiniz trende ana ulaşım noktanıza ulaşana kadar biletiniz geçerli.

 • gozluklucozuk @gozluklucozuk

  bence bu bölüm devam etmeli ben bisiklet meraklısı bir insanım Salih bey acaba bisiklet ile ilgili mi? ilgili ise bize neler önerebilir?

  • Helmoneous @ait

   Bisiklet -şahsi görüşüm- zorluk açısından bunun 1-2 tık üstü. Kendi bakımınızı yapacağınız envanterin yanında bir de bisikletin bakımı var. Dışarıda konaklamak için kamp malzemelerinizi yanınızda daha kolaylıkla taşıyabildiğiniz için çadır, uyku tulumu ve mat tercihleri ortaya çıkmakta. Yoğun çaba harcamanız, yoldan keyif almanız, motivasyonunuzu yüksek tutmanız ve en önemlisi de tecrübeli olmanız gerekiyor. Keşke Gürkan Genç gelse anlatsa burada 🙂

 • Koray Üstüner @korayus

  @gamsizm , "Bir seyahat çantasında olması gereken eşyalar" ve "InterRail nedir nasıl yapılır?" seyyahat bölümüne koyabilir misiniz? Seyyahat bölümünde şu anda sadece "vize" ve "karşılaşabileceğimiz sorunlar" var.

PSP'ye alternatif JXD A1000 İncelemesi

Sony PSP'yi, 'model alan' JXD firmasının A1000 oyun konsolunu inceliyoruz. JXD A1000, bir emülatör konsolu ama kendinden beklenmeyecek özellikleri de var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 115

Sosyal ağlarda takipçi sayıları ne kadar güvenilir?

Geçtiğimiz hafta Twitter'da sahte hesapları bulduğunu iddia eden bir yazılım gündeme oturdu. Biz de bu yazılım bahanesiyle sosyal ağlarda işlerin nasıl döndüğünü konuşuyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 33
 • engin

  fakeden daha çok kullanım sıklıgıyla alakalı çogu kişi meraktan açıp demet akalına, cem yılmaza cumhurbaşkanına takip et'e tıklayıp aaa takip ediyomuş deyip kapatıyor ayrıca bu istatisligi twitter sunması lazım 24 saat baz alınarak.

 • Tesla

  Bu videoların youtube ya da vimeo'ya geçmesi iyi oldu. bununla mı alakalı bilemiyorum ama sohbetler uzadı.

 • Can

  twitterında kalitesini düşürdüler

 • hasan oztamer @hasan-oztamer

  en çokta seçim zamanlarındda bu sahtecilik artıyor bir sabah uyanmışım ağrıda bir ilçenin birbeldesinin başkan adayının takipçisinin takip ederken buldum takibi birakıyorum başka birbeldenin başkan adayının takipçis buldum