Paylaş Paylaş

Reeder A8i Tablet İncelemesi

Intel'in yeni nesil diyebileceğimiz işlemcilerinden biriyle gelen Reeder A8i tableti inceliyoruz. Tabletin formu iPad Mini'yi andırıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • levent tektaş

  Makarna incelemesini saymassak heralde teknoseyirde ilk incelemesi yunus emre şahinin. gayet güzel ve başarılı bir inceleme olmuş. yalnız yunus emrenin yanında murat abi değilde levent abi gibi bir üstad olsaydı daha iyi olur olurdu bence. Sevgiler saygılar.

  • Murat Gamsız @gamsizm

   LP ülke dışında bu çekim esnasında 🙂

  • Ziyaretçi

   Ne taktınız şu LP ye arkadaş son 1 ayda. Daha önce neredeydiniz? Birilerinden duyduklarınızın etkisinde kalarak yazdığınız çok belli.

   İnceleme için teşekkürler. "Aynen öyle Yunus" güzel iş çıkarmış 🙂

  • mustafa babayiğit

   Teknoseyiri ilk varolduğundan beri takip ederim.Levent Abi herzaman övgü alan bir adam olmuştur.

  • Kemal

   hahaha aman hocam ülkenin siyasi durumu ortada burada da fikir ayrılıkları yaşanmasın lütfen operasyona yer yok burası teknoseyir 🙂 tabi ki şaka yapıyorum tüm teknoseyir ailesine selam.

  • levent tektaş

   Takmak değil sadece fikrimi beyan ettim. Yunus emre'nin ilk incelemesinde yanında levent abi olsa daha iyi olurdu bence çünkü bir duayen ile ilk incelemeyi yapmak usta bir tiyatrocuyla aynı sahneyi paylaşmak gibi olur... Yoksa murat abiyede bayılıyorum murat abinin bütün fotografçılık incelemeleri (ve yazıları) arşivde durur zaman zaman izlerim kutsal bilgi kaynağı resmen.

  • Ziyaretçi

   Bu siteyi uzun zamandır takip ediyorsanız Levent abi nin yokluğunu ararsınız. Tabiki her inceleme gibi bu inceleme de çok iyi arkadaşların ağzına sağlık çok iyi anlatmışlar ama Levent abi nin yeri ayrıdır. O detaylı anlatım örnekler ve esprili anlatım sıcaklık var yani her zaman yeri ayrıdır LP nin. Tekrar söylüyorum inceleme yapan arkadaşların da ağzına sağlık. Teşekkurler.

  • bmelikoglu @bmelikoglu

   Yanılmıyorsam Teknoseyir'de ilk incelemesi Yunus Emre Şahin'in. Bana göre gayet güzel ve başarılı bir inceleme olmuş. Yalnız Yunus Emre'nin yanında Murat bey ile birlikte Levent bey gibi bir üstad olsaydı iyi olur olurdu. Sevgiler saygılar.

  • Emre K @emre-k

   Masada Macbook varken LP ofiste olsa da çıkmazdı bu incelemeye 😛

  • mustafa babayiğit

   Belli ki TeknoSeyir'i en baştan beri izlemedin.

  • Almorian

   LP ollmazsa olmaza getirdiniz işi murat ve yunus güzel bir inceleme yapmış işte LP ile ne daha iyi olurdu onu anlamıyorum bu söylemlerinizin diğer çalışamlarıda olumsuz etkilediğini düşünüyorum gelecek incelemelerde yunusu ve yeni arkadaşlarıda görmek isterim kolay gelsin

  • FATİH

   "Aynen Öyleh" :)))

  • Serhat

   LP ve Tüm Teknoseyir ayrı ayrı profesyonel ekip..... TEBRİKLER TS....

  • CaptainCombo @captaincombo

   Tamam LP' yi seviyoruz, beğeniyoruz ama gençlere de biraz şans vermeli artık. Bir gündem değerlendirmesinde LP kendisi de söylemişti bana birşey olsa(Allah uzun uzun ömür versin) bu iş bitecek mi diye? Bence gençlere şans verilmesi önemli. Macit' in ilk videoları ile şimdiki videoları arasındaki fark tecrübenin önemini gösteriyor.

  • Enboy

   Bize teknolojiyi sevdiren Murat Abi ve Özkan Abidir 🙂 2006 2007 gibi teknoloji tv de donanımsal varken televizyona 1 metre uzaklıktan, son seste seyrederdik 🙂 levent abiyi nispeten bi kaç sene sonra tanıdık tabi sempatik adam, edebiyatı çok kuvvetli ve teknoloji bilgisi muazzam. Murat abi her ne kadar artık pek detaya girmese de (özellikle de askerden döndüğünden beri sene kaç hatırlamıyorum) donanım bilgisinin ne kadar deli olduğunu şahsen ben biliyorum zamanında idolümdü 🙂 ikisini de hep görmek istiyoruz.

 • yücel taçyıldız

  LP Geri dön abi senin sesin teknolojiye huzur veriyor 🙂 Yunus Emre arkadaşında hakkını verelim . tablete gelince başarılı gibi.

 • Mr. Paramedik @mr-paramedik

  Esinlenme falan değil. Bildiğin İpad Mini çakması bu. Kibarlaşmaya gerek yok bence.

  Teknoloji mağazasına gittiğimde ipad çakması ürün gördüğümde direk çin malı ürünler aklıma geliyor. Tamam bu özellik olarak öyle değil biliyorum ama onu alıp dışarı çıktığımda arkadaşlar gelip "İpad Mini mi aldın?" Diye sorduğunda, "Yok bu İpad değil ama ona benziyor" demek olmuyor işte.

  • Bonbreka

   iPad Mini' ye bu kadar benzemesi çok büyük eksi bence. Dediğiniz gibi insanlar ipad mini sanar, siz de açıklamaya uğraşırsınız. Tasarım olarak ipad mini'den ayrılmalıymış bence, diğer türlü iPAd mini yanında boynunu bükük bırakabilir sahibini ki bunu donanımdır , andorid özgürlüktür diye de kurtaramazsınız. iPad Mini değilse ucuz bir çakmasıdır donanimi ve yazılımı ne olursa olsun. İndirim kollayıp Mini almak varken bu cihazı almak bile bile ladestir.

 • E.C.ARAT

  Reeder'ı ilk defa duyuyorum daha önce hiç denk gelmedim.İncelemeyi izlerken direk aklıma aksesuarlar geldi sitesine girdim,ekran koruyucu yok ama şirket deri kılıf sunmuş hiç olmamasından iyi ayrıca fiyatıda uygun gözüküyor(Kulaklık ayrı olarak da yok sitede).Y.E.Şahin'e hayırlı olsun,inceleme için teşekkürler.

 • Umut51

  Yapıcı eleştiri yapmak istiyorum. Yunus kardeş çok kasmış kendini ses tonu çok kalınlaşmış daha sakin olursa iyi olur. Sadece dinlediğimiz için karşımızdakinin yumuşak bir ton takınması hoşumuza gidiyor. LP burdan götürüyor 🙂 . Dersine iyi çalışmış belli başarılar. 🙂

 • Ahmet Yücel

  Ürün gerçekten iPad mini çakması. Bugün ürünün fotoğraflarına rastlamıştım. Android sever ama iPad tasarımı isteyen biri için çok uygun ama pil süresi eh dedirtiyor, intel kafa karıştırıyor... iPad 2 sahibiyim, kesinlikle, taşınabilirlik açısından tabletler 7.9 inch olmalı, SINIR. Tabletlerin 2014'te ki evrimi, boyut standartlaşması olacak bence.

  Teknoseyir Mutfağına;
  Murat Gamsız ve Levent Pekcan konusuna tarafımdan açıklık getirmek istiyorum 🙂 Kesinlikle Levent Abi gönüllerimizin birincisi ama Murat Abi'de Levent Abi ile aynı. Çünkü ikiside, biribiriyle anlamlı insanlar bence, teknoloji bazında, Levent Pekcan'ı saatlerce dinlerim ama Murat Gamsız ile olunca, işte tamamdır diyorum 🙂

  Sonuçta, Murat Gamsız yılların deneyimi olarak, Yunus Emre'nin yanında yer almış ve bence çok başarılı bir inceleme çıkmış ortaya 🙂 Bu arada nacizane eleştirim, biraz ama biraz daha jest ve mimikleri hareketlenebilir Yunus'un, kesinlikle eleştirilecek birşey değil bilgileri tabi ki veriyo ama, Çağrı'nın ürün incelemesinde ki eleştirileri genelde donukluğundan, ürüne tam hakim olamayışından ve bize tam aktaramayışından sıkıntı oluyordu, bilmem arkadaşlar ne derler ama 🙂 Törpülene törpülene, olacakütır elbet 🙂 Sürekli gülüyorum, yarın Murat Gamsız ve Levent Pekcam kamera arkasına geçerse aramız iyi olsun 😀

 • OnuR

  Murat abicim duruşun olsun konuşman olsun gerçekten 10 numara 5 yıldız bi adamsın benim gözümde, yüz yüze muhabbet etmek çok isterim. Yunus Emre kardeşte iyi iş çıkarmış başarılarının devamını dilerim 🙂 Tablet, ihtiyacı olan birinin işini görecek performans ve tasarımda kanaatimce.

 • jeofizikci @jeofizikci

  güzel bir incelemeydi, teşekkurler.

  Yunus Emre de gayet başarılı idi.

 • Hasan Dilek @hasan-dilek

  Bildiğim kadarıyla Yunus abinin Teknoseyirdeki ilk incelesi (makarnayı saymassak :D) Bence başarılı bir inceleme olmuş. Umarım devamı gelir. Üründe başarılı ama fiyat konusunda biraz fazla gibi 450 tl civarı olsa daha güzel olurmuş.

 • Yiğit Efe Can @yigitefecan

  Yunus Emre iyi iş çıkarmış daha çok yolu var ama ilk denemeler için gayet başarılı.

  Tablete gelirsek 649 tl'ye ipad mini bulunurken bence bu tablet alınmaz, alan olur mu tabiki alan olacaktır ama biri ipad biri reeder bu tablet tamamen ipad mini kopyalanarak yapılmış keşke kendine özgü bir tasarımı olsaydı yada ipad mini yerine bu tableti almamızı sağlaycak artıları olsaydı ozaman iş değişirdi tabi birde güncelleme konusu muamma düzgün bir tablet yapmaya çalışmışlar fenada olmamış birde güncelelem konusunu hallederlerse çok iyi olur.

 • Kuheylan

  Deklanşör ses uyumsuzluğu kötü olmuş gerçekten.

 • kyha

  ya yunus emre kardeşim neden dövecek gibi bakıyorsun biz izleyicilere vallahi korktum billahi korktum

 • Ziyaretçi

  Yunus Emre,

  Şarj olma süresini özellikle belirtmeni sevdim. Ben bu konuya kafayı takıyorum 🙂 teşekkürler.

 • mangekyou

  yeni arkadaş çok iyi inceleme yaptı umarım levent abi murat ve yeni arkadaş birlikte inceleme yaparsınız ayrıca intel sonuçta en büyük pc işlemci üreticisi mobil tarafa 2 yıl sonra en iyi işlemcileri getirecektir

 • Ziyaretçi

  Yoğun talep üzerine Levent abi videoları kendi kendine konuşarak iki seansta çekecekmiş videolar sonradan birleştirilecekmiş. İlk çekimden görüntüler.

  http://i.imgur.com/qSpfHxg.jpg

 • kirazerik @kirazerik

  Markanın oldukça güzel e ink okuyucuları var. Umarım inceleme için gönderirler. Hem alternatif bir teknoloji incelemesi olur. Bazı arkadaşların yorumları çok doğru iPad mini fiyatiyla bu seviye ürünleri çok zorluyor. İpadler rakiplerini özellik olarak ve işletim sisteminin tablet desteğiyle zorladığı kadar, yüksek satış kaynaklı maliyet düşürmesi sonucu fiyat olarak da zorluyor. Aynı sıkıntı iPhone 5c icinde geçerli çok satmasa bile o fiyat bandında ki telefonların satın alma kararını etkiliyor.

 • Hamit ÖZLÜ @hamitozlu

  Reeder eğer bu tabletin arka yüzüne e-ink teknolojili kitap okuma ekranı koyarsa (çift ekran) gerektiğinde açılacak kapanacak on numara ürün olur. Tabi ki fiyat aynı seviyede kalmalı.

  • F.B.A.

   Tabii ki, pilav da yapsın, fiyatı aynı kalsın, princi de promosyon olarak versinler. Ama fiyatı aynı kalsın.

  • Hamit ÖZLÜ @hamitozlu

   Sayın F.B.A
   Aynı ürün gamında daha düşün neredeyse yarı fiyatına ürünler var (işlemci bir kaç kademe düşük). E-ink teknolojisi ürünler satılanlar pahalı değil. Sonuçta aynı parçaları kullanıp ek bir ekran yapılacak. Maliyeti çok fazla katlayacağını düşünmüyorum. Ayrıca bu ürün piyasaya çıktığında zaten işlemcisi de zayıf kalacaktır. Kaldı ki başka yorumcu arkadaşların 650 tl verir ipad mini alırım sözünü de unutmayın.

 • Aydın KOCA

  Selam Emre;

  İlk incellemen hayırlı uğurlu olsun gayet güzel olmuş. Tebrikler

 • lawnmower @lawnmower

  Tablet güzel, ama güncelleme meselesi önemli. En azından 4.4 güncellemesi gelmeli, çünkü TRIM ve ART destekleri önemli.

  Yunus Emre işin teknik altyapısını çok iyi biliyor zaten, anlatımını da biraz daha akıcı hale getirirse donanım videolarının aranan adamı olur. Hayırlı olsun, devamını bekliyoruz. 🙂

  • Ahmet Yücel

   Akıcılık konusu, şuanda Özkan, Murat, LP, Can, Macid ve Senin anlatımının dışında, şuan için ufak bir problem 🙂 Arkadaşların bazıları, siteyi editör incelemesine çevirdiğimizden yakınmış ama teknoseyir'i izlememize sebep olan şeyler, ürünler veyahutta incelemeler değil, adını saydığım adamların olması zaten.

   Dolayısıyla, bu siteye alternatif bin tane site var fakat kameranın karşısına geçip; "Çok iyi, çok güzel" deyip yada ürünün teknik özelliklerini, cihazı önüne koyup, şu var bu var deyip geçiştiriyorlar.
   Bizde böyle olmasını engellemek amacıyla, nacizane eleştirimizi yapıyoruz, zaten yapmazsak biz kötü izleyiciyizdir. Sonuçta her incelemenin başında, 1 dakikalık teknik özellik tablosu yayınlıyor teknoseyir ve ben buradaki kimsenin video'yu o tablo için açtığını düşünmüyorum.

   O yüzden kesinlikle, izleyici eleştirileri dikkate alınmalı. Biz de belki çıksak, takılır kalırız ama izleyici olarak tecrübemiz arttı kesinlikle 🙂 Bir örnek daha vereyim, Hobi bölümünde ki, Maket projesini ele alan teknoseyir izleyicisi, anlatışına ve akıcılığına diyecek birşey bulan yoktur 🙂

 • ipad mini fan girl

  ipad mini almak varken, bu çaydanlık altlığını almak gereksiz...
  apple ipad mini'nin şeklini şemalini kopyalamayan 8 inç tablet yok
  neden?
  çünkü adam donanımı takmıyo
  ben ipad istiyorum kardeş
  diyo
  parası yetmeyen adamda gidiyo bu alete para veriyo
  sonra atıyo bi köşeye
  niye
  çünkü gün geçtikçe şişiyo
  fotoğraf çekerken mö gibi bekletiyo
  daha sayarım isterseniz

 • alperencsm

  Bu aralar tablet ne alalım diye sorana önerilecek sırasına eklendi A8i, para canavarı markalara gerek bırakmamış.

  Yunus Emre bey 10 numara olmuş. 1 incelemede gözüm ve kulağım aşina oldu hemen. Daha sık görmek isteriz.

 • Ziyaretçi

  aynen öyle 🙂

 • Anıl G.

  Tebrikler Yunus Emre, çok güzel bir inceleme olmuş. Teknoseyir sonunda LP ve MG den sonra iyi bir teknoloji editörü bulmuş 🙂

 • Ziyaretçi

  Siz de düşüncenizi yazın...

 • Faruk Tarınç @frktrnc

  yorumlara bakarsak en ufak hatayı dahi affetmeyen ve zor beyenen teknoseyir izleyicisinden geçer not almış gibi gözüküyor Yunus kardeş 🙂 tebrikler vallaa kimler geldi geçti bu diyarlardan çok zor bir iş başardın yolun açık olsun Yunus.

 • Ediz

  Yine harika bir inceleme olmuş. Ürünü ben beğendim, fiyatı da fena değil. ipad mini çakması olması da aslında o kadar kötü birşey değil. Sonuçta başarılı bir tasarımı aynen aktarmışlar:) Emre bey zaten pclabs da gayet güzel incelemeler yapıyordu ama teknoseyirdeki ilk inceleme için son derece başarılıydı, hattatakip etmeyen biri devamlı kamera karşısında sanabilir. Ses tonu, anlatımı, ürüne hakimiyeti gayet iyidi. Devamını bekliyoruz.

 • Ziyaretçi

  Ozellikler gayet hos yazilan ozellikleron bor kismini test etmemisiniz Gps onemli benim için

 • UğuR @walker

  Gerçekten çok güzel bir tablet. Asus memo pad hd 7 almamış olsam alırdım. Çok beğendim, inceleme için de teşekkür ediyorum.

 • Y. Emre Şahin @yunus-emre

  Merhabalar;

  İyi dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar, daha iyisi de olacak. : )

 • Mert Ahmet Altıparmak @m-ahmet

  Bu videoları siteden niye izleyemiyorum/z?
  Opera 18.0 tarayıcım.

 • turgutharun @turgutharun

  Y.Emre kardeşim hayırlı olsun tablet güzele benziyor. Satış sonrası konusunda şüphelerim var.

 • baytarik

  Güzel bi inceleme olmuş emeği geçen herkese çok teşkkürler.

 • Uygar Saral @usaral

  iPAD mini, reeder A8R ve reeder A8i arasındaki teknik farklar:

  iPAD mini reeder A8R reederA8i
  işlemci yapısı arm arm X86 intel
  işlemci core 2 adet A5 4 adet a7 2 adet X86
  (A5=5byte/s) (a7=7byte/s)
  İşletim sistemi iOS AndroidOS AndroidOS
  Antutu skoru N.A. 12.000 28.000

  A8R 4 adet A7 işlemci ile 12.000 alırken performans testinden, iPAD mini'nin 2 adet A5 işlemcisi var. A8i ise 2 adet X86 intel işlemci ile 28.000 alıyor.

  Elma ile Armutu karıştırmamal lazım.

 • Beşir

  Çok iyi bi tablet bence . Geçenlerde Bimekste kurcaladım gayet hoşuma gitti.Alınabilitesi yüksek bi tablet.Birde sizden ricam Ezcool markasının tabletlerini incelemediniz . Smart Ten modeli gayet iddaalı bi tablet.İncelemeyi düşünürseniz çok iyi olur.

 • İbrahim

  güzel bir inceleme çoğu kişinin dikkat etmediği ayrıntıları bile yakalamış yeni editör arkadaş, ürün ise ipad mini çakması zaten 8 inç tabletlerde tasarım olarak ipad mini çakması olmayan tablet nerdeyse yok, apple 7 inç tablet yapsa çoğu onun çakması olacağına eminim

 • Mustafa DAĞDELEN @mystic

  kampanyalarla 550 kadar ipad mini bulunabiliyorken gözümde tamamen çöp. inceleme için teşekkürler

  • Uygar Saral @usaral

   A8R 4 adet A7 işlemci ile 12.000 alırken performans testinden, iPAD mini’nin 2 adet A5 işlemcisi var. A8i ise 2 adet X86 intel işlemci ile 28.000 alıyor.

   Elma ile Armutu karıştırmamak lazım.

  • Mustafa DAĞDELEN @mystic

   antutu skorlarıyla hala kendinizi kandırmaya devam. ios gibi dev işletim sistemi varken, androidi tablette ne biliyim alana hayırlı olsun 🙂

  • remzi

   buyrun beyler
   http://www.youtube.com/watch?v=PANra3PB9pE
   nexus 7 vs. ipad mini
   oyun performansı testi
   bakın bakalım kaç bin puan alan tablet ipad mini'nin karşısında cartlıyor 🙂

   oysa nexus 7 kağıt üzerinde ipad miniyi döver atar
   ama kazın ayağı öyle değil

   xbox 360 da 512 mb ram var, lakin 8 gb ramlı, 2 gb nvidia ekran kartlı pc oyunu ( gta 4 misal ) kasarken, xbox 360 ne hikmetse yağğğ gibi oynatmakta
   eeee ?

   murat gamsız'ın bi lafı geldi aklıma
   "donanımı donanım yapan yazılımdır"

   android denen yazılım hiç bir zaman kullandığı donanımın hakkını veremeyen bir oluşum...
   çünkü arkasında Jobs gibi bir deha yok !

  • mfeyzifar @mfeyzifar

   Merhaba

   Spec list kiyaslama hastaligi bir yana, ipad alan kisi zaten ozelliklerine bakmadan aliyor, cunku ekosistemin konforu icin ucuk kacik donanimlara, veya antutu skorlarina bakmiyor.

   Sevgiler.

 • Sezer SEVİNÇLER @sezers

  Y. Emre Şahin güzel bir inceleme olmuş konuşmalarında zamanla pürüzlerde gider gerisi kolay. çözünürlük beni düşündürüyor ama gerçekten zamanında 800*600 VGA 15" monitör kullanmış ve 15 1024*768 mönitöre geçtiğimde gözlerim bayram yapmıştı hatta ilk 17" monitörümü aldığımda çok büyük demiştim ve 1280*1024 te bir başka olmuştu 🙂 şimdilerde 7-8"'lerde beyenmez olduk ama sanki tabletlerde bu çözünürlük biraz farklı gibi geliyor bana yada masa üstündeki gibi nokta aralığı aynı ve yakından bakınca kötü götünüyor.

 • semihyldz @semihyldz

  Merhabalar, bu tabletlere Windows 8 kurabilme özgürlüğümüz olacak mı birgün?

 • Ziyaretçi

  Yorumlara bakılırsa ürün incelemesinden ziyade editör incelemesine dönüyor Teknoseyir.

 • Emrah Alici @emrahalici-ea

  Valla guzel olmus murat abinin keyfi yerinde emre kardesimiz gayet basarili biz artik öyle bi aile oldukki üründen ziyade kisileri deyerlendiriyoruz ben viyanda yasan biri olarak hergun siteye bakmadan duramiyorum seviyorum sicak ve durus geliyo bana yapmacikdeyil dogal dahada basarili.olcaklar insalah ben her zaman arkalarinda yanlarinda olcam yanliz hala 2013 en iyi tlf secmediniz bence teknoseyir olarak bi yilbasi icin 2013 en tlf secerseniz hem.muhabet hem bilgi adina guzel.olcak

 • Oguz Ceylan @oguz-ceylan

  Levent abi fanları, kardeşler biraz abartı oluyor artık, Levent abinin olmadığı her videoda elli tane Levent abi olsa daha iyi olurdu yorumu fazla kaçıyor. Teknoseyir'in her üyesi incelemesini en güzel şekilde yapıyor, bence onlara da sevginizi gösterseniz diyorum? :):)

 • FD

  Yunus Emre;

  hayırlı olsun ilk incelemen.

  benim inceleme izlerken dikkat ettiğim şey, inceleyen insanın detaycılığı. sende bu fazlasıyla var. özellikle cihazın şarj olma süresi gibi bir detayı belirtmen beni sevindirdi. anlatımın da iyi. rahatsın. fazla kasmıyosun. birkaç inceleme atlattıktan sonra o rahat anlatımının daha da ortaya çıkacağını düşünüyorum. bence bi editörü diğerlerinden ayıran en önemli özellik detaycılık. sen bu detayları incelemelerde sundukça değerin gitgide artacak. tıpkı murat gamsız gibi. onda da detaycılık var. sanırım başak burcu kendisi.

  ilk telefon incelemesinde z10 u incelerken gitti işlemcinin farklı olduğunu buldu araştırarak. g2 incelemesinde de epey iyiydi. şarj süresi analizleri mesela. farklı senaryolara göre şarj süreleri sundu. bunlar işte hep diğerlerinden ayıran nitelikler. yoksa bi dünya yayın var aynı şeyi söyleyen birbirini tekrar eden. ben sırf bu detayları bize sunduğunuz için sizi takip ediyorum. orjinalliği ve detaycılığı devam ettirdiğiniz sürece de takip etmeye devam edicem.

  senin de inşallah daha iyi yerlere geldiğini beraber görürüz. sağlıcakla kal.

 • remzi

  yaw adamlar tegra 2 li, 8gb 10 inç tablete 999 tl istiyolar !
  aha link
  http://www.reeder.com.tr/tablet-bilgisayarlar/10-inch-wifi/reedpadx.html

  bu nedir ya ?

 • Ziyaretçi

  Aşağıdaki Teknosa mağazalarında bulunabilir:

  İZMİR FORUM BORNOVA EXTRA
  İSTANBUL PENDİK NEO EXTRA
  İSTANBUL ATAŞEHİR BRANDIUM EXXTRA
  İSTANBUL EYÜP VIALAND EXXTRA
  İSTANBUL FORUM EXXTRA
  İSTANBUL ŞİŞLİ CEVAHİR EXXTRA
  İSTANBUL BAYRAMPAŞA CARREFOURSA EXTRA
  İSTANBUL LEVENT METROCITY EXTRA
  İSTANBUL ZEYTİNBURNU OLİVİUM EXTRA
  İSTANBUL BAHÇELİEVLER ÖMÜR EXTRA
  ANKARA ANKAMALL EXTRA
  ANKARA PANORA EXXTRA
  ANKARA ANKAMALL 2 EXTRA
  ANKARA CEPA EXXTRA
  İSTANBUL İSTİNYE PARK EXTRA
  ADAPAZARI ADA CENTER EXTRA
  ANKARA ETLIK ANTARES EXXTRA
  ADANA CARREFOURSA EXXTRA
  DENİZLİ FORUM ÇAMLIK EXTRA
  İSTANBUL SEFAKÖY ARMONİPARK OUTLET EXTRA
  TEKİRDAĞ TEKİRA EXTRA
  GAZİANTEP SANKOPARK EXXTRA
  ANTALYA KEPEZ ÖZDİLEK EXXTRA
  ERZURUM REDEVCO EXTRA
  İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ MİGROS EXTRA
  KONYA KULESİTE EXXTRA
  BURSA ZAFER PLAZA EXXTRA
  İSTANBUL YENİBOSNA STARCİTY EXXTRA
  İZMİR MAVİŞEHİR CARREFOURSA EXTRA
  İSTANBUL MECİDİYEKÖY PROFİLO EXTRA
  İZMİT GEBZE CENTER EXXTRA
  BALIKESİR YAYLADA EXTRA
  İSTANBUL HARAMİDERE TORİUM EXXTRA
  ANKARA CARREFOURSA EXXTRA
  İSTANBUL KADIKÖY TEPE NAUTILUS EXXTRA
  TRABZON FORUM EXTRA
  İSTANBUL MARMARA FORUM EXXTRA
  BURSA CARREFOURSA EXTRA
  KAYSERİ MEYSU OUTLET CENTER EXTRA
  İZMİT OUTLET CENTER EXTRA
  EDİRNE MARGİ EXTRA
  İSTANBUL HALKALI ARENAPARK EXXTRA
  DİYARBAKIR NİNOVA EXTRA
  ANKARA ETLİK FORUM EXXTRA
  İSTANBUL ÜMRANİYE CARREFOURSA EXTRA
  İZMİR BALÇOVA EGE PARK EXXTRA
  İZMİR MAVİŞEHİR EGE PARK EXXTRA
  ANKARA NATA VEGA EXTRA
  ESKİŞEHİR ÖZDİLEK EXTRA
  MERSİN TARSUS TARSU EXTRA
  ADAPAZARI ADNAN MENDERES CADDESİ EXTRA
  BURSA KENT MEYDANI EXXTRA
  İSTANBUL KARTAL REAL EXTRA
  ANKARA MESA PLAZA EXTRA
  İSTANBUL LEVENT SAPPHİRE ÇARŞI EXTRA YENİ
  AFYON İKBAL EXTRA
  MUĞLA BODRUM KONACIK EXTRA
  KÜTAHYA SERA EXTRA
  KONYA KENT PLAZA EXTRA
  MUĞLA FETHİYE EXTRA
  ANKARA ARMADA EXTRA
  ANTALYA ERASTA PARK EXTRA
  KAHRAMANMARAŞ PİAZZA EXTRA
  HATAY İSKENDERUN PRİMEMALL EXXTRA
  MUĞLA BODRUM AVENUE EXTRA
  UŞAK FESTİVA EXTRA
  ANTALYA MARKANTALYA EXXTRA
  İSTANBUL MALTEPE CARREFOURSA EXXTRA
  GAZİANTEP PRİMEMALL EXXTRA
  GAZİANTEP FORUM EXTRA
  HATAY ANTAKYA PALLADIUM EXTRA
  ŞANLIURFA PİAZZA EXTRA
  ANKARA TAURUS EXTRA

 • Y. Emre Şahin @yunus-emre

  Arkadaşlar merhaba;

  Ürünün fiyatı 499 TL olarak güncellenmiş, bilginize...

  http://www.reeder.com.tr/anasayfa-urunleri/reeder-a8i.html

 • giziro @giziro

  Merhabalar, güzel bir inceleme olmuş ama bişeyi merak ettim, bu tablete kablo ile 3G modem bağlanabilirmi acaba tek eksiği 3g, Bimekste inceledim gerçekten güzel bir tablet.

 • ilker

  Hazır yılbaşı indirimi başlamışken Reederpad A8i mi yoksa 200 tl daha verip ipad mini almak mı mantıklı olur acaba??
  iki ürünü de dün mağazada inceledim.. reederpad gayet hızlı kameraları da çok kaliteli fakat apple daha elinize aldığınızda ben kaliteyim diye bağırıyor... ikisi de alüminyum materyalden yapılmış olsa da apple aliminyumun da kalitesini kullanılmış. Reeder alüminyum kaplama ise apple alüminyum gövdeli diyebilirim.. tabi sırf dış görünüş değil..
  Bir tarafta ios işletim sistemi diğer yanda android var.. Ben galaxy S4 kullanıcısıyım.. Nasıl olsa android cihazım var acaba bir de ios cihazım da olsa fena olmaz diye düşünüyorum... Androidde 150-200 uygulama yüklendiğinde şişiyor fakat ios oldukça stabil.. Bunun dışında Reederpadde de hafıza kartı girişi olması bir artı... Uzun yolculuklarda içerisine film atıp seyredilebilir.. intel işlemci olmasının pil tüketimine ne gibi artıları var acaba??
  Ayrıca belirteyim Reederpad A8R oldukça kalın duruyor... A8R almayı düşünen arkadaşlar varsa, bence 100 tl daha verip A8i modeli almak daha iyi olacaktır.. Bir de ezcoolun yeni duyurduğu minipad modeli var(http://www.ezcool.com.tr/urun.asp?id=37) acaba bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz..? Üstelik ipadden de reederdan da de daha ince ve tek cam teknolojisi kullanılmış, üstelik o da alüminyum kaplama... Murat abi Ezcool hakkında ne düşünüyor?

 • Ziyaretçi

  Abi tablette flash player 10.3 silinemez halde geliyor. Ve calismiyor flash player. Siz farketmediniz mi bu sorunu

 • isimsiz

  Bende bu ürünü almayı düşünüyorum fakat kafama takılan bir kaç sorun var. Öncelikle android 4.4 geçse süper olur demiştiniz acaba o güncellemeyi yaptı mı, yapacak mı? Flash sorunu gitti mi? Birde görüntü kalitesi ipad mini ile aynı mı? Benim bulunduğum şehirde olmadığından kendi gözümle göremedin fakat herkes ipad mini ile kıyaslamış ekranı da aynı kalite görüntü veriyor mu onu merak ediyorum. Çünkü ben ağırlıklı film izlemek için alacağım.

 • Egemen İpek

  Merhaba TeknoSeyir sizden bana yardım etmenizi rica ediyorum ,
  Öncelikle kapsamlı bir inceleme olmuş keyifle izledim. Ben üniversite okuyorum Eskişehir'de. İyi bir dizüstü bilgisayarım var ama Eskişehir'de hep dışarıda olduğum için okulla, takip ettiğim bir takım şeylerde olan anlık gelişmeleri yakalayamıyorum. En basitinden bölüm başkanıma göndermem gereken bir e-mail i göndermekte sıkıntı çekiyorum(iphone 4 kullanıcısıyım ondan yazıp göndermek ölüm oluyor). Eğlence için de dizi-film seyrederim basit, işlemciyi zorlamayacak oyunlar oynarım(Flappy Bird, Where İs My Water, Final Fantasy gibi..). İnternette araştırma yaparken,PDF okurken ya da arayüzdeyken takılma ve kasmalardan nefret ederim bu benim için çok önemlidir(PDF ve Office dosyalarını açacak programın kendi sıkıntıları olacaktır programın kalitesine göre ondan bahsetmiyorum).Merak ettiğim noktalardan biri de şudur; ekran göz yoruyor mu, rahatsız ediyor mu? Anlattığım kadarıyla bu tablet benim ihtiyaçlarımı karşılar mı?

  *Not: Önerdiğiniz ve benim tableti satın aldıktan sonra çektiğim bir sıkıntıdan sizin herhangi bir şekilde sorumlu olmadığınızın bilincindeyim, vereceğiniz cevapta samimi olacağınıza inanıyorum.

  İyi Çalışmalar

 • Ziyaretçi

  Mutat Gamsız Bey, nexus 7 tabletinizde kullandığınız duvarkağıdınızı paylaşabilir misiniz acaba ?

 • Muhammed Kurt @muhammeddkurt222

  Iyi günler vidroyu izledim bisi sormak istiyorum bu tablet oyun icin veya film icin iyi bir tercihmidir Kısacası Alınırmı Alınmazmı onu ögrnemek istiyorum ? 😃😃

  Ayrıca oynadıgm 2 tane oyun var (biri taichi panda ve world of tanks ) bu 2isni oynarken kasma veya baska bir problem cıkarırmı?