Paylaş Paylaş

Honor Pad 8 Tablet İncelemesi

Honor'un, özellikle içerik tüketimi için tasarladığı Honor Pad 8'i inceliyoruz. Bu tabletin içinde Google, olması gerektiği şekilde yer alıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • zaradr @zaradr

  Honor x9a incelemesi belirliyoruz, tüm kanallar yaptı.🤔

 • urzais @urzais

  Adamlar bu videodan sonra kaldırdı satıştan ürünü.
  Yarına herhalde güzel bir zamla tekrar satacaklar.

 • Realblue1 @realblue1

  4 GB ram çok kötüymüş ya kıtlık var sanki hala 4 gb koyuyorlar ucuz yapmak bunun bahanesi olamaz bilgisayarda kaç yıldır 32 gb ram kullanıyoruz 64'e geçmeyi düşünüyoruz dalga geçer gibi 4 koymuşlar cihaza. 2014'de aldığım ucuz laptopta 6 gb ram var be.

  • Alpi Ironside @alpi350

   Android bir cihazda 4GB bellek yeterli olmakla birlikte sağlanan minimum standart oldu. Normal bir kullanıcının tüm gündelik işlerini çözer. İşi tabletle olanlar zaten gitsinler amiral gemisi bir cihaz alsın.

   Bilgisayarda da bol kepçeden Ram bellek vermişsiniz. 16GB yine normal kullanıcı ve oyun oynayanlar için yeterli. 32 GB bellek ise çoğu işini rahatlıkla çözer. Profesyonel kullanıcılar, gemi planları olsun, devasa binların planları olsun vs. 128 GB bellekli özel makinelerde işlerini gerçekleştiriyor.

   Fazla Bellek iyidir fakat bir noktadan sonrası para israfı. Onun yerine daha iyi bir GPU veya CPU'ya yatırım yabilabilir.

  • Realblue1 @realblue1

   @alpi350 4 gb 2023 yılında yeterli falan değil chrome'da 2-3 sekme açsan doldurursun. 4 GB ramle bundan olsa olsa elde taşınabilen 12" ekran olur netflix izleme ekranı. Akıllı tv'lerdeki donanımı koymuşlar zaten bunu bildikleri için. Ayrıca pc'lerde 32 gb standart artık 16 yetmiyor her şey kapalıyken windows 12 gb ram tüketiyor 1-2 şey açınca 20'yi geçiyor tüketim, 16 gb maile bakmak için kullanan adama yeter bu saatten sonra.

  • Alpi Ironside @alpi350

   @realblue1 Yok artık o kadar da değil ya! PC'de 16GB nasıl mail bakmak için kullanılıyormuş?
   Forza 5'De hem oyun hem DC arkada Chrome açık hem de Yayın yaparken toplam bellek kullanımı 12-13 GB. Sizin bilgisayarda bir sorun vardır. Boşta bellek kullanımım da 4 GB. Düz maile bakılacaksa çoğu şirket bilgisayarlarındaki 8 GB bellek fazlasıyla yeterli.

   32 GB ev kullanıcısına fersah fersah yetecek bir bellek miktarı yani. Dediğiniz 64 GB bellek miktarı çok fazla kaçıyor. 16'da bile dediğim gibi seni mağdur etmiyor fakat artık ufaktan kendini belli etmeye başladı.

   Tablet konusuna gelirsek dahili hafızayı bilmiyorum, onun hakkında bir şey söylemedim. 1,5 yıl önce 4 GB bellekli GM9 Pro kullandım. Hiç de chrom'da sekme açarken yada başka bir uygulamada uygulamanın kapanıp yeniden açıldığına şahit olmadım. Boşta 1.5 GB bir tüketim var sana kalan 2.5 GB yapacağın işler için yeterli. Bunu alan adam zaten nette bir iki gezinme, film dizi video tüketimi gibi gündelik işlerde kullanacak. Dediğim gibi bunun için yeterli bir bellek miktarı var. Bunun üzerinde iş yapmak isteyen tekrar söylüyorum amiral gemisi bir tablete bakar.

  • Kayrakli @kayrakli

   @alpi350 bir dünya güvelik yazılımı olan i7 bilgisayar kullanıyorum. şu an teams, skype, outlook, chrome (6 sekme, video yok) ve bilgisayar 16gb ramin 8gb ını kullanıyor.

 • Reginald 'Bubbles' Cousins @digitalanimal

  büyük ekran ve ses sitemi dışında bi numarası yok

 • eyup a @eyyub

  ipad galiba 16:9 değil daha kareye yakın, haliyle sadece 0.9 inc meselesi değil aynı uzunlukta olsa bile alan büyüyecekti. lumia telefonlarda olduğu gibi

 • taytaylan @taytaylan

  Tablette kitap, çizgi roman vs okumak için kesinlikle TCL NXTPAPER 10S öneririm. 1 aydır kullanıyorum, çok memnunum. Özel mat ekranı okumada çok büyük rahatlık sağladı bana