Paylaş Paylaş

Philips GoGear Azure MP3 çalar ve SoundShooter İncelemesi

Philips'in tek başına bir odayı sesle doldurabilecek 'bomba' hoparlörünü ve ona eşlik eden MP3 çalarını inceliyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • mkocak

  Gece gece iyi oldu yav 😀

 • Gladioturk

  Güzelmiş. Ancak almam 😀

 • Boot

  İkiliye bak..Yakışır Can...

 • İbrahim

  ben Levent Abi'yi bekliyordum Can'ı görünce bayaa şaşırdım yav

 • Ziyaretçi

  Yakışmamış teknoseyir ekibi..
  Can abi durumu kurtarmış diyebilirim..

 • kiesto_afri @kiesto_afri

  ben bu ses topundan çok etkilenmedim ama mp4 bu konuda güzel ilgi çekdi

 • Ziyaretçi

  Bu ses bombası Ipad'in ses çıkışından memnun olmayan ben için güzel bir ürün. apple'ın sitesinde onaylı ürün olarak gözüküyor. Ancak fiyatı biraz tuzlu.

 • Ziyaretçi

  Bir telefona mavi diş üzerinden birden fazla bomba bağlamak mümkün mü acaba?

 • sedatkaplan @sedatkaplan

  Can Beyin sorusu muhteşemdi ama istenilen cevap gelmedi. ses bombasının üzerinde ses çıkış olsa idi, alet kablosuz ses aktarma ünitesine dönerdi. Ama güzel inceleme elinize sağlık. Arkadaş önündeki ipad ile de ses aktarma denemesi yapabilirdi.
  ürünler pahalı inceleme süper.

  • Ahmet Yücel

   Kablosuz ses aktarım'ı için Logitech Wireless Speaker Adapter var, Belkin'in de bir cihazını görmüştüm. Öyle olsa fiyatı sanırım, 200 lira civarında olurdu.

 • mustaa @mustaa

  eskiden sa175 diye bi model kullanmıştım şimdi model tipi demode oldu ama aynı kulaklıklarla(she775) yine çıksa gider alırım philips mp3 player konusunda en hızlı zamanında kullandığım beni fazlasıyla tatmin eden markadır.

 • Ahmet Yücel

  MP3 Çalar bilmiyorum artık kullanılır mı... Dediğiniz gibi artık güncel telefonlara sahip bir çok insan, anında aklına bir müzik geliyor ve 3G'si sayesinde dinliyor, indiriyor...
  Attığımız çalma listesi yeterli gelmeyecektir bence, artık devir tüketme devri. Anında 🙂
  Ama, Bomba hoparlör yaka mikrofonlarının verebildiği ses kadarı ile bayağı sağlam bişeye benziyor. Bir seyahat çantasında veya odanın bir köşesinde gayet iyi olur...

 • Berkay Özdenoğlu @berky84

  Fiyatlarına göre fena olmayan cihazlara benziyorlar ama mp3 çaların menüsü çok yavaş. Nokia'nın ucuz telefonlarına benziyor ki aynı fiyata X1 modeli de alınabilir piyasada varsa. Video, Bluetooth falan olmasa da microSD kart yuvasıyla mp3 dinlenebilir. Güçlü bir hoparlörü de var üstelik. Farklı kulvardaki ürünler tabi.

  Mp3 çaların ve hoparlörün pil süresine ve desteklenen müzik biçimlerine hiç değinmemişsiniz. Cihazın yavaşlığına ve desteklediği 10 sene öncesinin video formatına bakılırsa AAC, OGG ya da FLAC desteği yok sanırım. WMA da bile zorlanabilir hatta. Siz neler denediniz? Belki bellenim güncellemeleriyle yeni formatlar da desteklenebilir ama çok yavaş bi cihaz en başta söylediğim gibi.

 • Ahmet Yücel

  Bu arada, Çağrı usta iPad'inden Google Docs'da bir döküman hazırlayıp, programı ona göre şekillendirebilir aslında. Gelişi güzel olunca çokca duraksamalar ve sessizlikler oluşuyor. Can reis'in soruları tehlike çanları gibiydi 😀 Bir ara, hoparlörün icadını soracak diye korktum 😀

 • Berkay Özdenoğlu @berky84

  Şimdi sitesine baktımda cihaz MP3'ün yanında WMA, APE ve FLAC da destekliyormuş. 35 saat müzik ya da 6 saat video oynatabiliyormuş. Hoparlörün de 8 saat pil ömrü varmış CNET'in incelemesine göre. Fena değil gibi.

 • Ahmet Karlı

  Çağrı'nın eskiye göre tutukluğu azalmış ama hala yolu var. Ön hazırlığı daha fazla yapar, gelebilecek sorulara önceden hazırlanırsa daha da iyi olacak bence.

  Güzel program. Emeğiniz için teşekkürler.

 • UFC

  turuncuyu açık hava filtresi zannettim bi an

 • murat

  çağrı mağrı önemli değilde sizin rakipleriniz note3 leri cebinden para alıp incelemiş siz mp3 player bellek kartlarıyla uğraşıyosunuz anlatım olarak en iyi ekipsiniz biraz daha iyi ürün ve oyunları ele alsanız bi pes14 incelemesi neden yok yada note3 ün resmini koyup ön inceleme yapın bali.yada yeni 10'' lik tabletler görmek istiyoruz asus memoped olabilir.sizi anlatımınız ve güncelliğiniz için tercih ediyoruz ama biraz daha çeşit lütfen 🙂

  • mfeyzifar @mfeyzifar

   Merhaba

   Bazı #ts izleyicileri kendi satın aldıkları (ben dahil) ürünleri kargolayıp ekibe incelemeleri için yolluyoruz.

   Dilerseniz siz de dediğiniz ürünlerden satın alıp yollayabilir, size hepimiz müteşekkir olabiliriz.

   Saygılar

  • UFC

   ömrümde gördüğüm en boş beleş yorum. Yoruma bak cebinden kendi parasıyla note3 almışlarda incelemişler. Sen bu işlerin böyle yürüdüğünü zannediyorsan çok boş yaşamışsın demektir. Verecekleri 2 kuruş reklam parası onu bile hepsi vermiyor adamların işi gücü yok tek tek hangi firma ne çıkarttıysa cebinden karşılayıp ürünlerini hayrına tanıtacak. Firmanın satışları artacak ama editörler avuçlarını yalayacak.
   Eskiden editörlere ürün gönderilir inceleme karşılığında ürün kendilerinde bırakılırdı artık geçti o dönemler bundan sonra hem incelenmesini istedikleri ürünü yollayacaklar hemde üzerine para verecekler. Yok bu fikir o bazı firmaların hoşlarına gitmediyse kendileri site kursunlar kendileri editörlük yapıp başkalarının ürünlerini tanıtsınlar. Hadi bakalım.

 • İzleyici

  yanında gelen kulaklık birçok telefonun yanında gelen kulaklıktan iyi ses veriyor, 320 kbit %200 sesli müziklerde bile kalite düşmüyor.. tek eksik yanı slikon olmaması onun dışında slikin olmayan kulakiçi kulaklıklar arasında en iyisi denilebilir..

 • Koray

  Kim ne yapsın bunu yahu

 • lawnmower @lawnmower

  MP3 çalar artık pek kullanılmaz da, kablosuz hoparlör güzelmiş. Biraz daha ucuzlasa alınabilir, iPod'a bağlayıp podcast dinlemek için ideal bir cihaz. Elinize sağlık. 🙂

  • cgdincer @cgdincer

   Artık Cep telefonları, mp3 çalma ve video izleme işini rahatlıkla görüyor. Her geçen gün eklenen özelliklerine rağmen maalesef bir çoğunda radyo yok. Bu cihaz da aslında tam bu arada devreye giriyor. Internet radyosu gibi kota ve pil celladı bir alternatif, fm radyo kadar kullanışlı olamadı daha.

  • mfeyzifar @mfeyzifar

   Merhaba

   Hala FM Radyo kullanan/isteyen/arayan kullanıcı kitlesinin olduğunu görmek beni şaşırtıyor. Demek gerçekten de bir satın alma kriteri bu.

   Saygılar

  • lawnmower @lawnmower

   Radyo güzel birşey. Satın alma kriterim olmaz, ama ekstra olarak güzel bir özellik. Yoldayken maç dinlemek için filan ideal. Ankara'da yayın yapan güzel kanallar olmadığı için sana garip geliyor tabi. 😀

  • mfeyzifar @mfeyzifar

   Ankarada uc radyo var gercekten, maxfm, joyfm, radyo odtu.

   Belki radyo ilef zorlar.

   Ben yerel radyolari da tunein ile online diledigim icin fm radyo anlamsiz geliyor

   Sevgiler 🙂

 • Emrah @emrah

  Ben Can'ı her görüşümde o muhteşem değişi aklıma geliyor. Bir diyetisyenin reklam yüzü olsa paraya para demezdi bu iki resim arasındaki farkla:

  http://r1310.hizliresim.com/1g/2/t6fbw.jpg

  😀

 • tachyon @tachyon

  Benim evde kullandığım notebook'un ses kartı ve hoparlörü bozuldu. Tamir ettirmiştim tekrar bozuldu. Bende bluetooth kulaklıkla çözüm bulmuştum ve bunların hoparlörünü niye yapmıyorlar diye soruyordum kendi kendime, aslında varmış. Ancak fiyatı düşündüğümden pahalı... markasından dolayı heralde. Alternatif Çin malı blutooth hoparlör bakacaz mecburen.

 • Ziyaretçi

  Can Akbulut artık karşısındakinin sözü bitmeden lafa atlamamayı öğrenmeli. Yoruldum artık, yazayım dedim. İnsan karşısındakinin sözüne önem verir biraz. Hep ben hep ben olmasın.

  • Can Akbulut @can

   Neyi nerede konuşacağını biliyor kendisi, takdir edersiniz ki çocuk değil. Muhattabına süre ve mevzuu toparlamak için müdahale ediyor.

   Anlatıcı rolünde olduğu eski videoları izleyin. Uslubunuzu bilahare irdeleriz...

  • Ziyaretçi

   Üslupta ne var anlayamadım. Eleştiri getirmek yasak ise yasak deyin. Burnunuzdan kıl aldırmıyorsunuz. Bu eleştiriler site için elzemdir. Dönüş almadan yaptığınız işin başarısını nasıl anlayacaksınız? Kendiniz mi karar vereceksiniz? Karşıdaki insan konuşurken söze girilmez. Bu kadar basit. Eleştiriye açık olmanız dileğiyle.

  • Can Akbulut @can

   Mesele ne kıl, ne de tahammülsüzlük. Eleştiri ile tenkit karışan kavramlar. Az evvelki mesajıma da "Ne varmış uslubumda?" diyerek feveran etmeniz bunun eleştirel açıklıktan öte bir durum olduğunu göstermiyor mu?

   Sizin hatırlatmanızı haklı bulursam teşekkür edip gereğini yapar, yersiz bulursam da aksini ifade ederim. Kaldı ki durumu izah ettim...

   Uslup önemlidir; iyi niyetle dahi birini üzebilirsiniz. Saygısızlığı yeniden tanımlamıza gerek yok baştan.

  • Ziyaretçi

   Madem eleştirim yersiz, siz konuşanın sözünü kesmeye devam edin, ben de sizin videolarınızı izlemeyi bırakayım.

   Bu arada üsluba dikkat çekerken bir yandan da "Üslupta ne var anlayamadım" yazmama rağmen cümlemi değiştirerek kullanmanız ilginç olmuş.

   Feveran ettiğim yok. Sizin yaptığınız hatalar siteye zarar vermekten öteye gitmez. Sitenin takipçisi olarak bunu belirtmek istedim. Burnunuzdan kıl aldırmıyorsunuz demem de bu sebepten.

   "Hatırlatma"mı haksız bulacak bir tek insan göremezsiniz bu sitede. İftira atmıyorum sonuçta. Daha önce de defalarca yorumlarla açıklandı bu size. Anlaşılan haksız buldunuz ki teşekkür yerine "feveran" eden siz oldunuz.

   Sizin yerinize ben teşekkür ederim. Tanımama yardımcı oldunuz. İyi günler dilerim.

  • Can Akbulut @can

   Konuşarak çözülmesi kolay bazı anlaşmazlıkların. Yazı dilinde uzayıp gidiyor...

   Kendinizden çok emin olmayın ki mutabakat süreci dayatmaya dönüşmesin. Ben durumu izah ettim, siz hala ne kadar yerinde müdahale ettiğinizden, diğer takipçilerin size hak vereceğinden bahsediyorsunuz.

   Programımızı izlemekten öte şahsımı iki cümleyle tanımaya niyet ettiyseniz vazgeçin zaten 🙂 İyi seyirler, her ne seyredecekseniz.

  • Ahmet Karlı

   Sitenin popülaritesi artınca gereksiz negatif eleştirilerde başlamış. Böyle negatif yaklaşanlara cevap vermeyin bence. Böyle yazanlar ne kadar düzgün cevap verilse de anlamayıp olayı sakız gibi uzatıyorlar.

   Haters gonna hate. Siz işinize bakın 🙂

  • Thunder-EkmekTV @thunder-ekmektv

   bir gün siz de çaresizce aynı gaflete düşerseniz bu yazınızı hatırlayınız . Herkes çamur atmak için eleştirmez , bazıları eğriyi düzeltmek için bazıları eğriyi daha da eğmek için varlar . Siz de ileride belki bir şeylerden rahatsız olacaksınız bunu dile getiremeyecek misiniz ? yoksa size özel eleştirme hakkı mı vuku bulacak 😀

  • Yaşar

   Ben Can Bey'in konuşma üslubunu gayet samimi, heyeCanlı ve sempatik buluyorum. Avukatı değilim ama yorumunuzu haksızca yapılmış olduğunu düşündüğüm için yazmak istedim.
   Saygılar...

  • Ziyaretçi

   Ben de öyle buluyordum. Fikirler zamanla değişiyor. İyi seyirler, her ne seyredecekseniz diyor. Sonra da üsluptan bahsediyor. İğneleyici söylemler bunlar. Neyse benim için sorun yok. Ben uyarmak istedim, uzadı gitti. Anlatmak istediğimin anlaşıldığını düşünüyorum. Kolay gelsin tüm ekibe.

  • ahmet

   aynen katılıyorum söz kesme olayına can akbulutu gördüğüm ve izlemediğim kaçıncı video bu söz kesme olayı net bir şekilde var ısrarla bunu redetmenin teknoseyire bir faydası yok. kısaca uzmanlığı dışında tanıtım inceleme videolarında -kabul etmeyecektir- başarısız sadece söz kesme olayı değil anlattığı hiç bir konuya kendini sabitleyememesi konuyu alıp bambaşka yerlere götürmesi örnek veriebilir.

  • Can Akbulut @can

   Gıcık olduğunuz kimsenin izlemediğiniz videolarının altına nefret kusmak enteresan bir hobi. 🙂

  • ahmet

   Evet kahve falına baktım kötü biri olduğunuza karar verdim hiç bir videonuzu seyretmeden bu düşüncelere sahibim

  • River Raid

   meyve veren ağaç taşlanır

  • ahmet

   river laf olsun torba dolsun diye mesaj atma okumadan takım tutan fanatikler gibi yazınca emin ol teknoseyir bir gıdım ileri gidemez gene yazıyorum isterse can akbulut nefret desin kendi uzmanlığı olan konularda başarılı ama diğer konularda çektiği videolarda sıkıntı var ne yapayım yalan mı yazıyım ayrıca her videosunda karşısındaki insanın bol bol sözünü kesmesi eksiği.bu yazdıklarımı eleştiri değilde nefret olarak algılıyorsa can akbulut pes diyorum.

  • River Raid

   Bu Teknoseyiri ileri götürme sevdası nerden geliyor. Babanızın podcasti mi? Sen mi düzelteceksin, rejimisin . Hiç yazma kardeşim. Sana mı düştü. Bir kere dediniz söz kesiyor. Anladık. Ama her videonun altına temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp aynı muhabbeti döşemenin ne anlamı var. Sevmeyeni varsa seveni de var. Gel efendi gibi izle videonu dayanamıyorsan da çek internetin fişini.

  • ahmet

   Tamam ileri götürme sevdam var benim ama ben en azında bunu söylüyorum sende avukat olduğunu açıkca yaz ha bide yaz bilelim teknoseyirin sahibimisin çek git efendi gibi sana mı sorucak insanlar ne yazacak nereye giricek girmicek SEN KİMSİN?

  • River Raid

   Avukatım. Paramı peşin aldım. Şimdi çekilebilirsin.

  • ahmet

   Rİver en başta dediğim gibi laf olsun torba dolsun diye yorum yapan ergenlerdensin liseli diyolar senin gibilere. 😀

  • River Raid

   Ahmet, ezberden güzel sıfat yakıştırıyorsun. Ekşi sözlükte çok zaman geçirmişsin, kafayı tıka basa doldurmuşsun basma kalıp laf literatürü ile ama bu sefer tutmadı. Tutmaz da. 🙂 Senin gibileri çok iyi bilirim. Kendi başarısızlıklarını sağa sola böyle saldırarak unutmaya çalışır . Ortam bozmakta üstlerine yoktur. Bundan tatmin olurlar. Kafanı başka işlere yor Ahmet.

  • River Raid

   Ahmet, ezberden güzel sıfat yakıştırıyorsun. Ekşi sözlükte çok zaman geçirmişsin, kafayı tıka basa doldurmuşsun basma kalıp laf literatürü ile ama bu sefer tutmadı. Tutmaz da. 🙂 Senin gibileri çok iyi bilirim. Kendi başarısızlıklarını sağa sola böyle saldırarak unutmaya çalışır . Ortam bozmakta üstlerine yoktur. Bundan tatmin olurlar. Kafanı başka işlere yor Ahmet.

  • Erdem Ç. @rockerdem

   Bir kaç ay önce olsa bir miktar katılabilirdim dediğinize. Ama biraz içine girince, içinde olunca emin olun işler değişiyor.

   Can gevezedir 🙂 ama sunuculuk denilen şey de gevezelik sanatıdır zaten. Çağrı'nın 1,5 saniye dahi sürmeyen duraksamalarını " donukluk/tutukluk" olarak nitelendiren bakış da bu ki; ilk izleyen gözler böyle algılar, normaldir.

   Birkaç programa konuk olmam vesilesiyle tecrübe ettim ki, kayıt cihazları size dönükken iş biraz değişiyor. Günlük sohbetlerinizde farkında bile olmadığınız 1-2 saniyelik duraksamalar "donukluk" olarak algılanabiliyor; söz konusu video/ses olunca. Hele ki ts seyircisi gibi dikkatli seyirci varken (arkada rafta duran bilmem ne modeli mi, yorgun görünüyorsunuz, vs) en ufak durgunluk belirtisi göstermemek istiyor program sahibi. Can'ın yaptığı, bu duraklamaları engellemek. Ana sunucu olarak katıldığı videolarda bunu yapıyor benim gördüğüm; tempoyu düşürmemek adına. Konuk olarak katıldığı videoları da izlerseniz bahsettiğim farkı göreceksiniz.

   Uzatmaya meyilli bir insanım ama "özet olarak" girişi ile bağlayayım 🙂

   Özet olarak 🙂

   "Söz kesme" olarak algıladığımız şey aslında programın temposunun gereği. Kısıtlı zamanda mümkün mertebe çok bilgi vermek gerekiyor; bkz. Lp'nin "kısa video" baskısı 🙂 ts'nin amatör ruhunu koruyabilmesinin yegane öğelerinden birinin yan etkisi bence bu. Videolar "hücum kayıt" ile yapılıyor ve öncesinde herhangi bir özel hazırlık yapılmıyor; yapılsa bu kadar samimi olamazdı zaten. Bu durumda da hitabeti kuvvetli bir "host" gerekiyor haliyle. E, herkes de "one minuteS, one minuteS!!!" diye engel olamıyor modaratöre 🙂

   "Özet olarak" diye başlayıp ana konudan daha uzun özet yaptığım için kendimi tebrik ederek yazıma son veriyorum 🙂

 • Ziyaretçi

  İki cihaz destekleyen bluetooth kulaklıklar var. Onlardan kullanarak iki telefon yada bir telefon bir mp3 çalar arasında değişim yaparak kullanılabilir. Telefonum mp3 dinlerken şarjı çabuk tükendiği için Mp3 çalar almak yerine çantamda sürekli taşıdığım tablet ile kullanmak için Nokia BH-214 model bluetooth stereo kulaklık aldım (Çift telefon desteği YOK). Yanında gelen kulaklık pek başarılı olmadığı için farklı bir kulaklık ile kullanıyorum. Bluetooth modülü (40 TL.) + Farklı kulaklık (20 TL.) = 60 TL ye müzik dinleme sorunumu oldukça konforlu bir şekilde çözdüm.

 • Sezer SEVİNÇLER @sezers

  benim ilgimi çeken ses bombası oldu bundan iki adet alıp kullanılabilirse stereo ses verbilirlerse tercih ederim. mono ses kesmiyor beni k

  • LP

   O özellik yok maalesef.

  • MamiZone

   Ya arkadaşlar şu firmalar neden türkiye ye adam akıllı ürün getirmezler, hep yarım yamalak getirirler.Mesela Phılıps Azur bana göre harka RDS li fm radyo, FLAC ve APE ses formatlarını destekliyor ama 4GB işte bir tane FLAC şarkının 20MB ile 100MB büyüklüğü var Misal Madonnanın FLAC albümünü gelde sığdır neye yaradı bu 4GB.
   Şimdi bu ürünü araştırırken Phılıps'in ABD deki web sitesinde aynı bize gelen Phılıps Azuru MP4 ü almışlar adını Ariaz koymuşlar 16GB bellek de koymuşlar amerikalı gençlere satıyorlar.Ben ne Söyleyim şimdi bu Phılıps e AHANDA linki bir satır aşağıda 🙂

   http://www.usa.philips.com/c/mp3-media-player/gogear-ariaz-16gb-sa5azu16kf_37/prd/en/

 • Mr. Paramedik @mr-paramedik

  Ya Can bey, hoparlöre bişey demiyorum. Ama sizce de artık bu tarz mp3'ler alınılacak yeteneklerini kaybetmediler mi? Yani artık dokunmatik olmayan ve çok düşük çözünürlüklü ekran kimseyi mutlu etmez. Orada videoyu mp3'e atmaya çalıştığın zamana bile değmez diye düşünüyorum. Son olarak pil ömrüne değinmemişsiniz. Eğer ki pili çok iyi gidiyorsa akıllı telefonun şarjını kurtarmak için belki seçenek olabilir...

  Son olarak editör olarak öneriyor musunuz?

  Saygılar...

 • bLind @blind

  Hoparlör hoşuma gitti bu tarz birşeye ihtiyacım olsa alırdım.
  Mp3 player konusuna gelirsek küçük yaştaki çocukların cep telefonları yok onları hedef almış olabilirler.Ayrıca teknoseyir için yetersiz bir video olmuş bence koca bir gün bu inceleme ile geçirilmemliydi 2. bir video beklerdim.

 • orhan

  cöp para tuzağı onu alıcagıma güzel bır kulaklık alırım daha ıyı

 • Tarık

  Asus reklamını görünce kapattım. MP4 degil de , youtube veya vimeo embed olsa o siteler üzerinden izlerdim.
  Saygılar.

 • Kutay

  Arkadaşlar aşağıdaki listeye sahipseniz 5 sene teknolojiyi takip etmenize gerek yok, burada harcayacağınız zamanda 1 dil öğrenin maaşınızı artırın terfi isteyin.

  1 adet 13.3" taşınabilir bilgisayar
  1 adet smartphone
  1 adet multi-fonksiyon yazıcı

  5 sene sonra görüşmek üzere.

 • Ahmet Yücel

  Ahaha 😀 Çağrı Abi az daha -Ben çalmadım! diyecekti 😀

 • ardınabakmayanyolcu

  bir nazi gördüm sanki 😀

 • UFC

  Can girişleri çok garip yapıyorsun hoşgeldinizin bitiş şekli sanki kapanışı yapar gibi. Murat Gamsızın incelemelerine bir bak. Sesi tonlamasal olarak aşağıya doğru değil yukarıya doğru vurgu yaparsan daha iyi olacağı kanaatindeyim.

 • ilkay yedikizanli @dvoca

  Çağrı ve Can abi inceleme için teşekkürler,

  Ama biraz daha canlı olmanız lazım ikinizde biraz suskun kalmışsınız (heyecansız).

  Sakın yanlış anlamayın ikinizi de severek dinliyor ve izliyorum

 • Bonbreka

  Müzik için sansa clip+ ve rockbox firmware kullanıyorum, kibrit kutusundan küçük cihaz, microsd girişi de var. Video oynatabilen ve neredeyse telefefon boyutlarındaki oynatıcıların bir esprisi kalmadı ama ufak tefek, pratik cihazlara ihtiyaç var halâ.

  Hoparlör güzel ama Azure'u almak için bir sebep yok.

  • Yaşar

   Hocam bende de sansa zip var. Rockbox yüklemeye korkuyorum açıkçası. Müzik kalitesi konusunda anlamlı bir katkı sağlayacaksa riske girmeyi düşünüyorum.

  • Bonbreka

   Ses kalitesine doğrudan katkısı olmaz ama daha detaylı ekolayzer ile istediğin ayarı bulmak daha kolay olur. Clip+'ın ses seviyesi çok düşük olduğu için yükledim ama yanında tonla özellik de geliyor; doğru düzgün ekolayzer, sd kart daha hızlı çalışıyor ve pil tüketimi düşüyor, daha hızlı açılıp kapanıyor vs.vs.

 • Kesb-i @kesb-i

  64 veya 128 GB olsa belki ilgimi çekerdi ama 4 GB nedir Allah aşkına, hangi yıldayız.

  • Gökhan Aslan @gas

   64 veya 128 gb bir müzik çalar için fazla değil mi? Binlerce flac atmaniz lazim doldurmaniz icin.

  • Kesb-i @kesb-i

   Az bile. 320 kbps bir mp3 bile 8-10 mb ciarı yer tutuyor. Hele flac olursa 3 katına yakın artış olabiliyor boyutta. Telefonlar varken bu cihaz zaten çöpken ancak yüksek kapasitesi ile belki alınabilir olabilirdi. 64 GB mp3 çalarlar yıllardır var olan bişey. Creative zen, ipodlar, zune vs. Bunlar eskilerden beri bu kapasitelerde. Şuan ipod touchlar 32 GB'dan başlıyor, bende 32 gb ipod touch 5 var ve yetmiyor. Gerçi oyun uygulamadan mp3'e zaten 1 GB kaldı ama neyse. 2013 yılında mp3 çalar satacağım diyorsanız 4 GB ile sadece size gülerler. Telefonların ramleri nerdeyse 4 GB olacak artık.

 • minonA

  Bu hafta yayınladığınız son iki videoyu da izleyemiyorum,alternatif bir yol yok mu? Sorun nedir?

 • emre6nok

  Teknoseyirde BAYAN konukları da görmek isteriz.

 • full_fitta

  müzik "müzik seti"nde dinlenir.

 • wh1te

  Katılıyorum sana. Otur şu kameranın karşısına ürün anlatmayı geçtim bir fıkra anlat desen ebele ebele kalacak kişiler gelmiş burada ahkam kesiyorlar. Sorsan bunlar iyiniyetliyiz derler, yerim senin iyiniyetini. Abidik gubidik eleştiri yapanların çoğunun amacı üzümü yemek değil bağcıyı dövmek. Bunlara cevap dahi vermeyeceksin, kendilerini sitenin patronu sanıyorlar. Ona atar buna atar. Yeter, siz kimsiniz ya. Göbeğini büyütüp videoları izlemekten başka ne hayrın var. Adamın videoları izleme amacı, ufkunu genişletmek teknolojiyi yakından takip etmek değil, acaba nasıl bir açık, eksiklik bulurum derdi. Bizim milletin genel olarak temel huyu, biraz yüzgöz olunca tepene biniyorlar. Kraldan çok kralcı oluyorlar anında.

 • Ziyaretçi

  Selamlar, inceleme için teşekkürler. Soundshooter ürününü Türkiye den temin edebiliyo muyuz ? Ben bulamadım.

 • Amca

  Bu kadar muhabbetin arasında kaynayacaktır ama gene de yazayım, belki hatırlanır; 2-3 yıl önce, 100 TL civarına satılan, LG marka bir telefonda, kulaklık vs. birşey takmadan radyo dinleme özelliği vardı. Telefonun arka kapağına entegre edilmiş gizli bir antenle, radyo gayet güzel çalışıyordu. Bu kadar basit bir şeyi firmalar neden yapmaz ki ?

 • sinan

  Soundshooter ile ilgili bir arkadaş 2 tane alayım stereo yapayım demiş. Bu alette tek hoparlör var gördüğüm kadarıyla. Sol-sağ 2 kanalı da mix edip mi çalıyor yoksa tek kanal (sol) mı çalıyor sadece?

  Ayrıca ürünün Türkiye Philips sitesinde sadece kablolu versiyonu var ve satış sitelerinde bende göremedim.

 • Emre ÖZ

  Videoda yer verildi de ben mi kaçırdım bilmiyorum ama bu soundshooter ı 100 liraya nereden alabiliriz acaba?

 • Halil Şekerci

  Soundshooter ı ben aldım. Harbiden ses seviyesi çok iyi.

  Videoda değinilmemiş ama telefon ile eşleştirildiğinde, gelen aramalar cevaplanabiliyor, konferans hoparlörü görevi de görüyor. Dahili mikrofonu var. Bu kadar önemli işlevler nasıl atlanmış??

 • Mert Merthan

  Güzel bir inceleme olmuş lakin Can Bey'in yaptığı esprilere yine biraz daha dikkat etmesi gerekiyor.
  Saygılar.

 • Ziyaretçi

  Seste problem var korkunç sesler cıkartıyorlar

 • sezgin

  Merhabalar öncelikle...Sitenizin uzun süreli takipcisiyim izlemediğim incelemeniz videonuz yoktur galiba.Yanlız ilk defa bi yorum ve istekde bulunucam sizin içinde sakıncası olmazsa tabi...Eminim teknoseyir taraftarlarınında bu inceleme çok hoşuna gidecektir...Konuya geleyim çok uzattım kusura bakmayın lütfen...Şudur ki cubieboard die mini pc var özellikleri çok iyi...elinizde var ise inclemesini yapabilir misiniz yok ise en azından özellikleri dahilinde teorik olarak alınabilir yada alınmaz die bi küçük mail atsanız çok sevinirim.alınacak derseniz alabilirim ve incelemeniz için size gönderebilirim.ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim...Sezgin SEVİMLİ

 • Ali Konuk @baygece

  SoundShooter kullanıyorum benim için ses seviyesi yeterli ayrıca telefon grüşmelerinde kullanak gayet güzel

Benzer Videolar