Herkese selamlar, paraşı abonelik sistemleri bitti mi? Eskiden zamanım çoktu param yoktu herşeyi izlerdim ama abone olamazdım. Şimdi biraz param var ama bulamıyorum katıl butonunu yada paralı abonelik kısmını. Yardım!

BeğenFavori PaylaşYorum yap

LG G4 telefonumda ghosting var. Bunu servise verince tamir mi ediyorlar? Para iadesi almak istiyorum sizce yolu var mı? 18 ay kullandım para iadesi almaya çalışmak etik mi bilmiyorum ama 18 ayın 1 ayını serviste geçirmiş anakartı değişmiş telefon için şu an çıkan sorun ile birlikte etik sorunum kendi içimde yok. Yardımcı olan herkese teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13
 • imperio @imperio

  Eski yasa o. Yeni yasa da seçimlik hak diye birşey var. İster para iadesi alırsın ister değişim istersin. 4 defa arıza çıkarmasına gerek yok ilk arızada dahi tüketicinin hakkı bu. TS'nin Niyazi Saral'la bu konuda çektiği video vardı tavsiye ederim

 • cinnabon @cinnabon

  Teşekkürler. Kasım 2016 üretimi demek ki. Genelde 2015lerde daha çok rastlanıyor o nedenle sordum. Bende de 603 kodlu bir G4 var, şimdilik sorunsuz gidiyoruz bakalım. Gittiği yere kadar.

 • mustaa @mustaa

  Arkadaşımda 601 kodlu var, onda sorun yok. Aslında bu anakart değişmeden önce sorun yoktu ama anakart değişince bu gölgeleme oldu.

 • Alp @conq

  Bildiğim kadarıyla serviste işlem yapılmadan sadece arızasının belirtildiği bir servis kağıdı alıp, bu şekilde tüketici hakem heyetine başvurmak en temiz yol para iadesi almak için.
  Artan şikayetler sebebiyle artık ghosting sorununun servisler tarafından normal kabul edildiği şeklinde yazılar mevcut forumlarda.