Merhaba Arkadaşlar. Bildiğiniz üzere uzun zamandır şahsi oyun kanalım hakkında bir paylaşımda bulunmuyordum. Bu hem değişen site kuralları, hemde benim bir takım projelerimin eş zamanlı ilerlemesi ile ilgili bir durumdu. Çalışmalarım bu hafta itibariyle netleşti.
Sizlere açıklama ihtiyacı hissettiğim bir husus var. Şahsi oyun kanalım olan Oyun Seyir, kısa zamanda sizlerin de desteğiyle gelişti ve bir üst seviyeye geçme yoluna girdi. Artık bu platformdan, kurallar değişse dahi, Oyun Seyir ile ilgili paylaşım yapmayacağım. Çünkü Oyun Seyir bir yayın organı olma yoluna girmiştir. Bundan sonra Oyun Seyir ile ilgili paylaşımlar ve haberlerim, yeni web sitemiz olan http://www.oyunseyir.tv üzerinden yapılacaktır. Üyelik sistemi, sosyal paylaşım ve forum alanlarını içinde barındıran bir yayın organı haline gelmiştir. Oyun Seyir ile ilgili bundan sonra bir paylaşımda bulunmam, etik olarak da yanlış olacaktır.
Buradaki görevim de devam ediyor. Bundan sonra bu platformda yaptığım paylaşımlarım, En başta görevim olan Bas-Çek programı ve fotoğrafçılık üzerine, ayrıca diğer editörler gibi teknoloji, oyun haberleri ve Teknoseyir içeriğine uygun içerikler olacaktır. Bu paylaşımım da, Oyun Seyir içeren son paylaşımımdır.
Herkese saygılar sunarım.
#akış
@gamsizm @hkellecioglu @leventp @lawnmower @can @nuguryurtsever @salihcln

BeğenFavori PaylaşYorum yap