Özkan Erden nerede diye çok merak eden oluyor onu da yazayım. Bildiğiniz üzere Plus'ı açıkladığımız bir video çekmiş ve böyle giderse gidiciyiz demiştik. Plus gecikti işler daha da kötüye gitti ve o videoda söylediğimiz şey gerçekleşti. İçinde TS'nin de bulunduğu yayıncılık şirketi Özkan'a aitti ve üç ay önce sessiz sedasız bilişim sektöründen çekildi. Biz de yayıncılık ekibi olarak resmi çıkışımızı yaptık ve işsiz statüsüne geçtik.

Daha sonra TS'yi tüm haklarını alarak, Özkan bize verdi demek daha doğru olur, yeni bir şirket olarak yeniden kurduk. Dolayısıyla daha önce bizimle olan PCL ve Basçek siteleri de Özkan'la birlikte kalarak Tozlu Raflar'a yerleşti. Kendisi de SkyPro görüntüleme şirketi ile hayatına devam ediyor. TS'den ayrılan arkadaşların önemli bir kısmı da artık orada çalışıyor. Macid askere gitmeyi tercih etti. Gidene kadar bize gelip gidecek.

TS'nin resmi kadrosu dört kişi. Ben, Hamdi ve LP kurucu ortaklarıyız. Eski ekipten Gökhan da videoların arka planında TV'nin parlak ekranından ara sıra yansımakta. Diğer herkes gönüllü olarak devam ediyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap