Ben telefon piyasa ve teknolojilerinden baya uzak kalmışım ya. En son 2017de oneplus 5 aldım hala kullanıyorum. Baya eskidi artık, batarya değiştirmek de çare olmuyor. Normal gezintide bile takılmalar vs. Her neyse kısaca pert oldu olacak.

Yeni telefonlara bakim dedim. Eskiden her şeyi bilir ederdim, şimdi yabancı gibiyim bakarken. Pubg sıkı oynayan biriydim, telefon oynatmadığı için 1 yıldır nadiren oynuyorum. Pubgm güzel, uzun saatler oynama sonucunda oneplus 5de olduğu gibi ekranı çöp etmeyecek yanmalarla vs ve kastırmayacak telefon önerileri nedir? 3.5mm zaten kalmamış gibi bi şey, kulaküstü ile oynarım, olsa iyi olur olmasa da adaptör ile kullanırız artık. Net bi filtre değil 3.5 mm jack. Bi de bu kaçak olayları ne durumda. İmei atılıyor mu hala her telefona, hangilerine, süresi mi var, İmei atınca güncelleme yapmama gibi şeyler vardı hala var mı vs.

İmei telefonları da şu yüzden soruyorum, işte rog phone vb resmi satılmıyor burda. Veya trde baya 18 20 22 24bin TL fln telefonları İmei şeklinde düşünebilirim. O kadar karışık ki kafam fıttıracak kalacak oneplus 5te ya da biri sormadan etmeden bi telefon hediye edecek kullanacam, bu ne böyle.

Bi de bu fiyatlar ne böyle be. 20 30 40 hatta 50 bin TL. Benim kyk borcum 19bin TL.

BeğenFavori PaylaşYorum yap