Merhabalar, #tsanahtarlık az önce elime ulaştı fakat eksik ulaştı. Sipariş numaram 1457902, 2 adet almıştım. Faturayla birlikte tek kargo şeklinde bir adet anahtarlık elime ulaştı. İkinci anahtarlık kutunun içindedir diye baktım fakat değil, kutunun içinde bir adet var. İkinci anahtarlık elime ayrı kargo şeklinde mi ulaşacak, yoksa hatlar mı karışmış? Eğer paketlenmelerin kaydı tutuluyorsa kontrol ettirme şansım var mı acaba? Sitede de siparişim şu an hazırlanıyor olarak görünüyor.

Yoksa da çok sorun değil benim için, elime bir tanesi ulaştı. Kontrol edilmesi mümkün olmayabilir, durduk yere kimseyi yormak istemem. Amacım zaten Teknoseyir'e destek olmak. Ama eğer kontrol şansı varsa bir şekilde bakılabilir mi paketleme kayıtlarına?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 18

Groovy Bot'tan sonra Rythm de offline oldu... #HaftalıkGündemeMalzeme
https://www.theverge.com/2021/9/12/22669502/youtube-discord-rythm-music-bot-closure

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#HaftalıkGündemeMalzeme

Discord'a yerel fiyatlandırma geliyormuş. Fakat şimdilik sadece desktop uygulaması üzerinden uygulanacakmış. Düz nitro 26.99 TL, klasik nitro 13.49 TL

https://support.discord.com/hc/en-us/articles/4407269525911-Nitro-Localized-Pricing-FAQ

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • s1234 @s1234

    3 ay youtube premium olur mu dersiniz?

  • Mücahit Köse @mucahitkose

    Eskiden Ts3 sunucularına mecbur para ödüyorduk da bu nitro falan bana saçma geliyor yani sunduğu özellikler pek para verilecek şeyler değil dışarıdan yine ücretsiz karşılanabiliyor ha ben şekilli hareketli GİF istiyorum diyorsanız bir şey diyemeyeceğim. 😀

  • Atacan @kosmeremake

    10 dolara göre harika haber. Discord son yıllarda en çok kullandığım uygulamalardan, kendi içinde bir sosyal medya oldu artık. Benim gibi sürekli dosya paylaşan, arkadaşlarıyla oyun veya ekran paylaşan biriyseniz kesinlikle değiyor Nitro veya Classic. Hepsini geçtim aldığım en sorunsuz servislerden biri, desteklemek istiyordum hep ama 10 dolar çalışmayan biri için ülkemizde biraz çoktu 😅 Çok sevindim bu habere.

Bu ayrıntıyı ilk defa fark ettim 😀 Eminim ben hariç şu ana kadar farketmemiş kimse yoktur...):

BeğenFavori PaylaşYorum yap