İyii akşamlaar 600-700 liralık bir yazıcı arıyorum. O fiyatlarda kullandığınız veya önereceğiniz yazıcılar var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 13

Merhaba acaba bu projenin ne olduğu hakkında bilgisi olan var mı? Baktım ancak pek bir şey anlayamadım.. https://nefcity82.com/

Nef City 82 | Türkiye'nin İlk ve Tek Markalı Arsa Projesi

Mavi ve yeşilin buluştuğu şehir Nef City82 ile; arsa, hisse ya da RLX House seçenekleriyle ister yatırım yapın, isterseniz yaşam alanı olarak değerlendirin.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dizüstü bilgisayarımın fanı bir anda duruyor ve bundan sonra bilgisayar hata veriyor kendisini kapatıp BIOS menüsüne giriyor. En son da fan tekrar çalışmaya başlıyor. Bunun sebebi nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar Fongogo'ya ödeme yapmak istedim ama site ödeme yaparken TC kimlik numarası istiyor. Bunu buraya yazmak ne kadar güvenilir? Veya bu numara bilinirse kötü amaçla kullanılabilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 16

5 ay önce bilgisayarımın ses kartı yandı ve şimdi yaptırmaya niyetlendim. Asus yetkili servisi aradım neymiş efendim telefondan parçanın fiyatını söyleyemiyorlarmış, oraya gitmem veya bilgisayarı göndermem gerekiyormuş. Bana çok saçma geldi bu durum. Ses kartı ne kadar tutar sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 27

Merhaba 3 ay önce almış olduğum Xiaomi Redmi Note 9 Pro model telefonumun güç ve ses açma tuşunda sıkıntı çıktı. Bu yüzden garantiye göndereceğim ama hangi firmaya göndereceğime karar veremedim. Seçeneklerim: Genpa, Evofone ve OUNO. Sizce hangisine göndereyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar bu akşam Xiaomi Redmi Note 9 Pro model telefonumda kapatma tuşunda ve ses açma tuşunda sorun yaşadım. Sonrasında telefonu yeniden başlattım ve beni "Main Menu" denen bir yere aktardı. Telefonu yeniden başlatmak istediğimde sorun çıkartıyor ve yeniden aynı ekrana yönlendiriyor. Ne yapacağım? Bir çözümü var mı? Yardım ederseniz sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi akşamlar TS sadece oynatma listelerinde böyle bir reklam çıkıyor. Virüs mü acaba :/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12

Orijinalinden nerede bulabilirim? Veya orijinaline gerek var mı?

Asus 19V 3.42A 1.35MM Notebook Şarj Adaptörü Fiyatı

Asus 19V 3.42A 1.35MM Notebook Şarj Adaptörü en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap