Gözleri pek iyi görmeyen annem için telefon arıyordum. Açma ve kapaması kolay olan eski bir SAMSUNG d900i uydurduk. Telefon geldiğinde kaydırarak açabiliyor ve yanıt veriyor. Tuş takımını sayarak hızlı arama yapabiliyor. Ama rehberde ki numaraları arayamıyor. Telefonun özelliği olmadığı halde bluetooth üzerinden rehberde ki numaraları sesli komut ile aratabilecek bir bluetooth kit var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yıllardır kullandığım DROPBOX 'ı bırakıyorum bakalım başımıza bir şey gelecek mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iPad Pro 2018 modellerinin fiyatları malum ve ekran koruyucu olmadan kullanmak cesaret istiyor. Ben sağlam olsun iz bırakmasın diye glass ekran koruyucular tercih ettim ancak param çöpe gitti. Yeni model iPad ‘lerin ekranlarına glass ekran koruyucu taktığımızda dokunmatik hassasiyeti çok fazla düşüyor. Eski usul ince film ekran koruyucular kullanmanızı tavsiye ederim. Hemen hemen en ucuz filmler en iyi sonucu veriyor. Boşuna pahalı cam koruyucular almayın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 10 1809 güncellemesinin ardından bilgisayarda meydana gelen yavaşlama artık kabul edilmez bir hale geldi. Format atmaktan başka çözüm var mı??

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Murat @murats

    MacOS denedim açıkçası beceremedim. Windows alışkanlıkları sanırım sigara gibi; kötü olduğunu bilsenizde bırakamıyorsunuz.

  • Murat @murats

    Efendim 3 yıl sonra tekrar windows yükledim. Aslında buna da şükür zira eskiden yılda en az bir iki defa sıfırdan windows yüklerdim. Windows 10 baya iyi dayanmış. Fakat eskiden yarım gün süren işlem bu defa çok çok daha hızlı oldu. Lastpass, cloud hayat kurtardı.

Seyretmeyen varsa şiddetle tavsiye edebileceğim güzel bir 2. Dünya Savaşı filmi.

The Imitation Game - Official Trailer - The Weinstein Company

Now playing in select theaters Synopsis: In THE IMITATION GAME, Benedict Cumberbatch stars as Alan Turing, the genius British mathematician, logician, cryptologist and computer scientist who led the...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bulunduğum yerde sadece ADSL ve Kablonet var ve ben ADSL kullanıcısıyım.
Yaklaşık 10 Mbit hız alabiliyorum.
Bu son kampanya ile 50 Mbit kabloya geçmeli miyim sizce?
Yoksa tasasız başım ADSL im mi??

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5