#akış Merhaba arakadaşlar bir sorum var. A4 boyutundaki sayfaları A3 kağıda arkalı önlü ekleyip kitapçık yapmak istiyorum. Sayfaları yerleştirip çıktı alabilmem için en kolay yol nedir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış Arkadaşlar aranızda lys ile ligilenenlerden veya bilenlerden yardım istiyorum. Temeli olmayan biri için biyoloji, matematik ve türkçe soru bankası ve konu anlatımı ne alınabilir. Veya tavsiye edeceğiniz bir set filan varmı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış Arkadaşlar elimde galaxy note pro 12.2 tablet var. Özellikle bunda word of tanks blitz gibi oyunları oynayabileceğim bir gamepad önerirmisiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Güzel insanlar 300-350 tl arası en iyi f/p olarak alabilceğim tablet nedir. Bu tablet konusunda pek bilgim yok , sizin gibi üstadlardan bilgi almadan almayı düşünmüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Arkadaşlar max 500tl ye kadar olan akıllı telefon önerirmisiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

#ikinciel

Arkadaşlar kendi telefonumu satmaktayım.Telefon resimlerindeki gibidir. Kendi kullandığım ihtiyaçtan sattığım sorunsuz bir telefondur. Arkasında bir kaç ufak çiziği vardır ve şarj yerindeki küçük parça düşmüştür ama bunlar şarj veya kullanımda hiçbir sorun yaratmamaktadır. Bilerek ışık altında fotoğrafladımki aklında kimsenin soru işareti kalmasın. Kulaklık hariç her türlü aksesuar ve kutusuyla gönderilecektir. Turkcellden alınmıştır. 2015 temmuz ayına kadar garantisi devam etmektedir. Takas düşünmüyorum. Alan kişiye ücretsiz kargolayacağım.

725 TL

BeğenFavori PaylaşYorum yap

ebastir.com dan 25 tl indirim kodu var ihtiyacı olan varsa verebilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5