Arkadaşlar ebay den 90 dolarlık birkaç parça ürün alacağım fakat paypal hesabımı vpn ile amerikada göstermeme rağmen hata veriyor alınmıyor. Bu konuda yardımcı olabilecek birisi varmıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış Bilenlerden fikir bekliyorum, vdsl bir modeme ihtiyacım var iki ürün aynı fiyatta asus dsl 17u vs airties 5760. Sizce tercih emek gerekirse hangisi daha mantıklı. Yada hiç bu fiyatlara çıkmadan Tplink td-w9970 modelinimi alsam. Asus ve airties 300 tl civarı, Tp link ise 179 tl civarı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bilenlerden yardım istiyorum. Bu windows tabletlerde klayeyi açmak gerektiğinde saatin yanındaki klavye simgesine basarak açılıyor. Bunu androiddeki gibi yazı yazılacak yere tıkladığımızda aşşağıdan gelecek şekilde otomatik açılmasını nasıl sağlarız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Ahmet Tokyüz @atokyuz

    Onun çözümü şuan yok gibi, ya harici bir klavye alacaksın ki ben öyle çözdüm. Staj yaparken belediye otomasyonlar da yer alan kiosklarda çalışması için farklı yazılımlar denedim ama yok yani, stabil çalışmıyordu. 8 yüklü tabletim var klavye aldım sorunu çözdüm.

  • karasimsek @karasimsek

    Aslında şöyle bir durum var, tablete usb üzerinden bir klavye takıp çıkarınca klavye aynı androiddeki gibi otomatik açılıp kapanıyor ama belli bir süre veya kapatıp açana kadar. Belki bir çözümü vardır sürekli olmasının.

  • Karma @karma

    Ayarı var bahsettiğin olayın eğer işletim sistemin Windows 10 ise. Ayarlardan bir kurcalayın bulamazsanız yarın tableti açınca tam yerini söylerim ayarın.

#akış Merhaba arakadaşlar bir sorum var. A4 boyutundaki sayfaları A3 kağıda arkalı önlü ekleyip kitapçık yapmak istiyorum. Sayfaları yerleştirip çıktı alabilmem için en kolay yol nedir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış Arkadaşlar aranızda lys ile ligilenenlerden veya bilenlerden yardım istiyorum. Temeli olmayan biri için biyoloji, matematik ve türkçe soru bankası ve konu anlatımı ne alınabilir. Veya tavsiye edeceğiniz bir set filan varmı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış Arkadaşlar elimde galaxy note pro 12.2 tablet var. Özellikle bunda word of tanks blitz gibi oyunları oynayabileceğim bir gamepad önerirmisiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Güzel insanlar 300-350 tl arası en iyi f/p olarak alabilceğim tablet nedir. Bu tablet konusunda pek bilgim yok , sizin gibi üstadlardan bilgi almadan almayı düşünmüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Arkadaşlar max 500tl ye kadar olan akıllı telefon önerirmisiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ikinciel

Arkadaşlar kendi telefonumu satmaktayım.Telefon resimlerindeki gibidir. Kendi kullandığım ihtiyaçtan sattığım sorunsuz bir telefondur. Arkasında bir kaç ufak çiziği vardır ve şarj yerindeki küçük parça düşmüştür ama bunlar şarj veya kullanımda hiçbir sorun yaratmamaktadır. Bilerek ışık altında fotoğrafladımki aklında kimsenin soru işareti kalmasın. Kulaklık hariç her türlü aksesuar ve kutusuyla gönderilecektir. Turkcellden alınmıştır. 2015 temmuz ayına kadar garantisi devam etmektedir. Takas düşünmüyorum. Alan kişiye ücretsiz kargolayacağım.

725 TL

BeğenFavori PaylaşYorum yap