Yeni Meizu x8 kullanıcısıyım. Telefonun ekranın bazen dokunmaları algılamama sıkıntısı var. İşin aslını araştırırken başka birisinde daha gördüm ve yurtdışı bazı incelemelerde de bu touchscreen probleminden bahsedilmiş. Yazılımsal olduğunu düşünmek istedim önce fakat Meizunun başka bir model telefonunda da aynı problemin kaynağı fabrikasyonel hatadan kaynaklı olduğunu öğrendim. Bu durum çok sinir bozucu. Bazı şeylere 3 kez bastığım oluyor. Bir çözüm bilen aynı durumla karşılaşan veya iade süreci başlatan var ise ve bilgilendirirse çok iyi olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hepsiburada dan aldığımız telefonun galerisinden Antep Valiliği güvenlikçisinin fotoğrafı çıktı. Kullanılmış mal göndermişler. Benim anlamadığım telefon kapalı kutu geldi ve telefonu açtığımızda sıfırdan başladı ayarlarını vs girdik. Anlaşılan telefonu sıfırlamışlar fakat o fotoğraf neden silinmemiş anlam veremedim . Fikri olan ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 18

Lenovo vibe x2 bu ay içinde Türkiye de satışa çıkacak. Meizu MX4 ha geldi ha gelecek. Asus Zenfone2 mart da satışa çıkacak. Bunun yanında Huawei Honor 6 bir kaç aya gelecek. Mevcutta elde tutulur bu fiyat segmentinde Huawei G7 mevcut. Sizce hangi telefon tercih edilmeli hangisi için beklenmeli ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • apinkinka @apinkinka

    Zenfone 2 için bekle derim. Ben Windows Phone kullanıyorum bir seneden beri. Zenfone kararını çoktan verdim falan fiyat/performans için Mart ayında çıkacak olan bu telefonu bekliyorum. Bir değerlendirmeni isterim.

#WindowsPhone un artısı, en büyük alınma sebebi stabilitesidir zannediyorum . Bu çok önemli bir artı fakat uygulamaların kalitesizliği ve yetersizliği WP almamak için daha büyük bir etken . HTC 8X imi satıp tekrar android bir telefona dönme kararı aldım .

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknoseyir de en son telefon incelemesi 1 ay önce ıphone 6 plus . Iphonedan önceki inceleme ise Casper via v5 ve üzerinden yaklaşık 2 ay geçmiş . İncelenecek telefon mu kalmadı yoksa bu hız gerçekten yeterli mi görülüyor ? Huawei p7 nin ÖN İNCELEMESİ çıkalı tamı tamına 3 ay olmuş ve detaylı incelemesi hala gelememiş misal . @gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm Huawei Türkiye lansmanına davet edilmediniz mi ? İncelemeler yakın zamana gelecek mi acaba ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Huawei Ascend G7 999tl ile piyasaya girdi ( Avea , Turkcell mağazalarında satışa başladı) . Doğrusu fiyatı daha düşük bekliyordum . Kliksa da ithalatçı firma garantili Samsung S4 950 tl bu fiyata gözüm kapalı s4 mü almalıyım ? G7 nin metal çerçevesi epey uzun giden pil ömrü 64bit işlemcisi ! Ama 267ppi çok düşük, biraz büyük 5.5inç ve parasını hakedip haketmemesi ! sizce ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Canon 600d den Olympus Omd e-m10 aynasız fotoğraf makinesine geçiş yaptım . Yakın zamanda farklarını ve e-m10 nun incelemesini buraya atarım . Belki ilgisini çeken olur .

BeğenFavori PaylaşYorum yap