iPhone 5s vs 50 cal - RatedRR Slow-Mo Torture Test

iPhone 5s vs 50 cal - RatedRR Slow-Mo Torture Test Click here to subscribe: http://goo.gl/mZDvQ This is where I giveaway brass from shoots and other cool random perks: http://fullmag.com The...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

P8700 den böyle birşeye geçince insan bi aydınlanma yaşamıyor değil 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9
 • Ali Emin Uzun @aeminu

  evet. Ben Ranger almıştım. Samsung m3 harddiskimden pc ye dosya aktarırken sorun yaşadım, sadece iki port düzgün çalışıyordu, iade ettim. Şimdi tekrar almak istiyorum ama forumlarda gördüm, benzer sorun yaşayanlar olmuş. Merak ettim.

 • Utopia @gokhanomm

  Bu düzeyde bir anakart alıp sorun yaşamak gerçekten üzücü sanırım ön portlarla sorun yaşadınız.Kasanın portlarının/kablosunun vs sağlam olduğuna emin misiniz ?.Örneğin bende ön portları aceleyle hd audioya takmıştım.Birde kurulumu siz mi yaptınız?

 • Ali Emin Uzun @aeminu

  Sadece ön portlar değildi. Arkadaki iki port da sorun çıkardı. Sadece ethernet portunun yanındaki portlar düzgün çalışıyordu.Kurulumu kendim yaptım, zaten herhalde son iki yıl içerisinde aktif olarak 5-6 sistem toplamışlığım var. 2007'de aldığım PC geçen yıl bozulunca iş görsün diye FX 6100 işlemcili bir sistem toplamıştım. Yanına da GTX 660 ekran kartı aldım. Yetersiz gelince işlemciyi sattım, FX 8350 aldım. Sonra Ekran kartını satıp GTX 780 aldım. Baktım gtx 780'e FX 8350 pek yakışmadı, anakart da overclock yapmaya pek müsait değil. i7 4790K ile bu anakartı aldım. Her şey güzel derken bu sorun çıktı, anakartı iade ettim. Şimdi işlemci rafta yeni anakartını bekliyor. Ben yine Ranger almak istiyorum ama münferit bir sorun mu yoksa genel bir şey mi var kestiremedim.

 • Utopia @gokhanomm

  Genel bir sorun mu bilmiyorum ama ben olsam ya heroya terfi ederdim yada msı ın modellerine bakardım.Geçmiş olsun yeniden.

Hala benim gibi windows 7 den 8 e geçmeyen var mı ? Windows 8 ilk çıktığında 1 saat kullanıp geri silmiştim var mı değişiklik ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Beyler beraber oynayabileceğimiz bir mmorpg var mı sistem sağlam.Paralı parasız fark etmez.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Razer deathadder ve roccat isku klavye almayı düşünüyorum kullanan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beyler sizce battlefield 3 ten 4 e geçilmeli mi geçilirse premium alınnmalı mı ? Bana hala pahalı geliyor.Sonuçta oyun çok büyük hatalarla uzun süre önce çıktı.Daha ucuz olmalıydı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Dota 2 de tek başına giripte zevk alabilen var mı katil edicek beni bu ruslar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Utopia @gokhanomm

  dotanın arama seçeneklerinden sadece ingilizceyi seçiyorum diğer adamlarda benle eşleştiğine göre ingilizceyi mutlaka seçmeleri gerekiyor.Gelen herifler ise ingilizce sadece drink vodka play dotka tadındalar.İki kelime ingilizce bilmiyorlar arada bir miktafon açıp push yada fuck diyebiliyolar .

Arkadaşlar 6 yıllık 5400 rpm harddiskim var ölmek üzere bad sectorler halay çekiyor. İstanbul'a gidince ssd alacağım.İstanbulda internetim vınn üzerinden sınırlı olacağı için yeniden Battlefield'ı ve diğer 30 a yakın oyunu yeniden indiremem bu kotayla.Diski klonlasam ssd ye (1 ay sonra dönünce yine temiz kurulum yapıcam.) bir sorun olur mu bad sectorlerden vs den ötürü ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
 • Utopia @gokhanomm

  tek sorun bf değil kürekli oyunlarımda kopyalayınca çalışmıyorlar bir online onarım mekanizması olmadığı için.O yüzden imaj şart gibi sadece ssd sağlığı açısından sormuştum

 • lterlemez :) @lterlemez

  Ayrıca, bad sektörde bilgi varsa (ki hdd işaretlendiği için olması çok ama çok düşük ihtimal) bunlarda problem olabilir. @cinnabon'un dediği daha güvenli bir yol.

 • cinnabon @cinnabon

  İmaj alırken bad sector olarak işaretlenen bölgeler zaten kopyalanmaz. Ama SSD'nin çalışma mantığı mekanik diskten farklı olduğu için imajı doğrudan gömmen önerilmez. Bazı teknik nedenlerden SSD'yi yıpratma riski doğar. SSD'nin dosyaları kendi kontrolcüsünün kararına göre dağıtması daha iyi olur. Ama imaj alıp atarım uğraşamam dersen senin bileceğin şey, çalışır problem olmaz.

 • lterlemez :) @lterlemez

  Ben iki kere imaj attım, en büyük sıkıntı, ssd gerkeç okuma/yazma performansını gösteremiyor. İlk göze çarpan problem bu oluyor.