Arkadaşlar Android 7li telefonum var facebook benim rehberimde facebook u kullanmayan kişileri gösteriyor. Uygulama izinlerini baktığımda sadece konum seçili kişiler seçili değil. Peki izin verilmeden nasıl görüyor? İzinler o zaman çok bir işe yaramıyor....

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Eşimde Lg G2 vardı ve telefonları değiştirdik. Ben de Android 5 güncellemesi yaptım. Yaptıktan sonra evdeki 50 mbitlik kablonet kablosuz modeminden speedtestle en fazla 3.5 mbps ile bağlanıyorum. Eşime verdiğim Sony xperia z5c da hiçbir sorun yok, hızlı bir şekilde bağlanıyor. Bir de bazen dokunmatik tepkisiz kalıyor. Kapatma tuşuyla kilitleme ve sonrasında açma ile düzeliyor. İnternette bir bilgi bulamadım sadece önceki versiyona geri dönme öneriliyor. ben de Kitkata dönmek istedim. 2-3 tane farklı bölge stok rom denedim ama yüklemeyi yapamadım hata veriyor. Ben de rootladım belki başka rom yüklerim diye ama rom da bulamadım cyanogenmod da gitmiş. Şimdilik bu şekilde kullanıyorum ama bağlantı hızı ve dokunmatik sorunu canımı sıkıyor. Bin pişman oldum güncelleme yaptığıma.... Bu konuda herhangi bir tavsiyesi olacak olan var mı? Ne yapabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar elimde nokia Lumia 925 ekran camı var isteyen olursa verebilirim. Tabi ki ücretsiz...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Daha önce Windows 7 olan işletim sistemimi Windows 10'a yükseltmiştim. Şimdi temiz bir kurulum yapmak istiyorum çünkü açılışı abartısız 7-8 dak sürüyor. Temiz kurulum için Windows 10 İSO dosyasını kurarken win7 şifresi mi gireceğim yoksa donanımı tanıyıp kendisi mi kayıt yapıyor?
Bir de Windows 10 İSO nerden indirebilirim bilen varsa yardım edebilir mi?( indirme sayfasını buldum)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Merhaba Arkadaşlar
Eskişehire yeni bir binaya taşındım Muğladaki ttnet adsl aboneliğimin nakli için Telekoma gittiğimde altyapı olmadığı için Mart 2017 de yapılacak bütçe görüşmesi sonrası ancak nakil olacakmış ve tarih de tam belli değilmiş. Kablonete de başvurdum bugün ekip binaya gelip incelenmişler ama evde olmadığım için bilgi alamadım pazartesi artık bilgi alacam. Tahminimce Kablonet de olmayacak gibi çünkü binada sadece 3 ev dolu belki bu bağlamamaları için bir sebep olabilir diye düşünüyorum. Bina sokağında superonline ve ttnet fiber de yok. Eğer Kablonet de olmazsa ne önerirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8
S.Barış KURT paylaştı.

Kıymetli Teknoseyir üyelerinden 5 kişiye şirketimiz logosu bulunan 007'yi kıskandıracak özelliklere sahip 2016 hediyesi göndermek istiyoruz. 8Gbyte hafızaya sahip kalemin tepe kısmında dokunmatik ekranlarda kullanabileceğiniz touch pen özelliği bulunmakta.

Talihliler @hkellecioglu yardımları ile "bu iletiyi paylaşmış ve yorum yazmış olanlar arasından rastgele 5 hesap seçilecek şekilde bir SQL cümlesi" çalıştırılarak belirlendi.

@serhatsoylemez
@mhmmdy
@cingibi
@exxory
@merttrtz

E-Posta adreslerinize gerekli bilgi gönderildi. Sizlerden gelen yanıtlar bekleniyor...

#hediye #2016 #promosyon #akış #dgnteknoloji #dgn

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 214

Chrome ile Teknoseyir sayfası yavaş açılıyor hatta bazı linkler açılmayabiliyor...Bazı resimler ve avatarlar yüklenmiyor... Sadece benim bilgisayara has sanıyordum iş bilgisayarında da aynı sorun var. Microsoft Edge'de böyle bir sorun yok. Çok iyi çalışıyor. Teknoseyire gireceğim zaman tarayıcı değiştiriyorum. Sorun yaşayan var mı benim gibi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap