Selam dostlar
Anakartımın bios update'ini yapmak istiyorum. Ben 1. versiyondaysam şuan 7. update çıkmış. Arada kalan updateleri tek tek yüklemem mi gerekiyor yoksa direkt en son versiyonu mu kurayım?
#soru #sorucevap #yardım #anakart #bios #update #biosupdate #help #yardim #akış #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13

#soru #birsorumvar #teknosoru
Rx550 bir kart almayı planlıyorum, 4k tv'de film izleme, daha hafif oyunları 4k'da oynatma gibi işleri yapar mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Soru #birsorumvar #teknosoru
Msi Z77A - G43 anakartım var, (https://tr.msi.com/Motherboard/Z77AG43/Specification)
4 tane ram girişim var ve anakart dual channel bellek destekliyor.
Bende 2 tane 4gb 1333 mhz cl9 ram var
işlemcim ise i5 3570k, (https://ark.intel.com/content/www/tr/tr/ark/products/65520/intel-core-i5-3570k-processor-6m-cache-up-to-3-80-ghz.html)
Sorum şu bellek yükseltmek istiyorum, bir tane 8 gb kart taksam ve kart 1600 mhz olsa düzgün çalışır mı, illa 2 tane aynı frekansta 4lük mü takmam gerekir, yoksa dual channel olduğu için bir tane 8 eklesem, sonradan da bir tane daha 8 eklesem olur mu?
1-2 gün içinde ram alımı yapacağım da yardımcı olursanız çok sevinirim

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar
Sony Ch510 siparişi verdim, kulaklığın kablo özelliği yok, bu yüzden bilgisayarıma takamayacağım.
Kulaklık Bluetooth 5.0 destekliyor. Telefonum ise BT 4.0
Şimdi ben bilgisayarıma bir usb BT alıcı almak istiyorm. Bu 5.0 mı olmalı. 4.2 mi 4.0 mı
telefonumla bilgisayarı aynı anda bağlayabilirsem de muhteşem olur benim için.
Bunları nasıl ve hangi versiyonla yapabilirim. Ayrıyeten önerebileceğiniz bir marka model varsa da aşırı mutlu olurum. + Soru televizyona takıp da televizyonun sesini kulaklık üzerinden nasıl alabiliriz acaba?
#soru #yardım #yardim #kulaklık #bluetoothkulaklık #Bluetooth #bluetooth5 #dongle #usbbluetooth

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yazılanları okumaktan #HaftalıkGündemDeğerlendirmesi 'ni izlemeye başlayamadım bir türlü. @hkellecioglu #BilimGündemi ile güzel bir içerik hazırlar ve sıkça video çıkarır umarım.
Umarım ofiste tatsızlık yoktur ve aranız iyidir. Apple'dan hoşlanmayan birisi olarak benim bu tutumumu kırmamı ve objektif yaklaşmamı sağlamış ve diğer işletim sistemlerine olan merakımı linux incelemeleri ile gidermiş biridir. Başlangıçta ne kadar yabancı biri gibi gelse de #hkellecioglu objektif yorumları, farklı bakış açısı, ve bilime olan ilgisiyle, gözümde çok kıymetli bir insandır.
@leventp 'ın kendine özgü aksiliği, @gamsizm 'ın arabulucuğu ve komik gülüşü ve az önce saydığım @hkellecioglu nun özellikleri bir arada teknoseyiri oluşturuyor bence.

Umarım ayrılmadan yolunuza devam edersiniz.

#HamdiAbiFANClub #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #tsbardak #bardak #teknobardak
Bugün elime bardak ve anahtarlık ulaştı, birkaç eleştirim var.
Bardak baskısı yamuk olmuş ve sanki bir tırnak dokunuşuyla bile soyulacakmış gibi duruyor. Umarım tekrar porselen (yada seramik hangisi kaliteli olansa) bardaklardan yaptırıp satışa çıkarırsınız cam bardağı beğenmedim doğrusu.
Anahtarlık ise çizilmeye aşırı müsait, anahtarlık olarak kullanacaklar 2 kere düşünsün derim, yuvarlak anahtarlık kısmını takarken bile çizildi deli gibi. Söyleyeceklerim bu kadar, umarım tekrardan porselen kahve bardaklarından yaptırırsınız (esprili şeyler yaptırmayın bence logo varyasyonları ile devam edin)

BeğenFavori PaylaşYorum yap