Paylaş Paylaş

Meizu 17 Lansmanı / Canlı Yayın

Meizu 17'nin tanıtımını canlı olarak yayınlıyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Temp 🔚 @temp

  @umtk gururla sunar. 🎬🎥🌹

 • tekno kaptan @teknokaptan

  cinde sabah saat 10;25 sanirim oglen 1 gibi tanitilacak

 • Suat CAGDAS @suatcagdas1

  güne çok güzel başladık, fiyatlar bize göre pahalı ama eski modellere güncelleme haberleri iyi oldu, güzel yayındı saolun Umut hocam, ağzınıza sağlık 👍🏼

 • P. O. F. @pof

  Yayın çok güzeldi. Chat ekranıyla iletişim de gayet iyiydi. Bir ara seramik sunumu izlediğimi düşündüm ama o anlarda bile sıkmadan izletmeyi başardın @umtk kendi adıma teşekkür ederim, uzundu ama keyifliydi.

 • Beytullah Kurnalı @beytullahkurnali

  Umut ab ağzına sağlık. Çat pat da olsa güzel bi çeviri sunumu oldu. Çince'n güzelmiş. : )

 • prometrik @prometrik

  @umtk Yayın için teşekkürler. Yeni izliyorum. TS 'den yayın izlemeyi tercih ediyorum. Youtube üzerindeki yorumlarla birebir konuşuyorsunuz ama karşıdaki kişinin ne yazdığını söylemiyorsunuz. Yayını izlerken bu konu beni rahatsız etti. Belirtmek istedim. Yorumları görmek için youtube a geçince(ki canlı yayınlarda yorumlara bakmıyorum. Çok karışık oluyor herkes bir şey yazınca) TS 'de 2 saat olan yayın youtube da 2:51 saat çıktı. Birde oraya geçince yayında geri düştü. Muhtemelen montaj vs. olabilir ben izledikten sonra. Benim ricam, yorumlara cevap verirken yorumları yayına da okumanız. Yoksa izleyen için kendi kendinize konuşuyormuşsunuz gibi oluyor. Yayını izlemekten koparıyor. Tabi herkes hemfikir olmayabilir. Belki bir küçük anket yapabilirsiniz bu konuda.

  Ek: meizu gibi globale yayılmış bir şirket, yayını yerel yapsa da dünya geneli izleneceğini düşünmeli ve sunumlarda sırf çince yerine yanına ingilizce de yazmalarını beklerdim. Bence burada ne yazık ki geri kaldılar.

  • Umut Koçak @umtk

   Yorumları okuyorum hatta yazanın ismi ile birlikte ama her yorumu da bir yerden sonra söylemek yayını baltalıyor şu an tadında olduğunu düşünüyorum ama dikkat edeceğim. Normalde yayın 2 saat 51 dakika zaten Youtube anca düzenliyor. 😀

  • prometrik @prometrik

   @umtk Mesela ben çok sık denk geldim okunmayan yorumlara. Doğrudan "evet onunla ilgili bir donanım olabilir" diyorsunuz ama ben hiç anlamadım mesela. En azından cevap verirken bunu açık söyleseniz daha iyi olur. 3D donanımı sanırım ama sanırım diyebiliyorum. Kişilerin isimlerini okuyup cevap veriyorsunuz bazen ama çoğunlukla isim okumadan cevap veriyorsunuz. Sadece isim yeterli değil benim gibi yayın izleyenler için. Soruyu tekrarlayıp yanıtlamanızı tercih ederim ama sıkılıyorsanız da cevaplar soruyu hiç bilmeyene de açık olmalı.

  • Umut Koçak @umtk

   @prometrik elimden geleni yapmaya gayret göstereceğim. Yayında bir içerik varsa sohbeti oraya vermek sıkıntı oluyor üstelik bazen troll veya küfür, hakaret edenler oluyor onları direkt ekrana çıkarmak biraz kötü bir duruma sebep oluyor.